Προς το περιεχόμενο

[Ρομποτική Σκούπα] ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner @Gearbest EU-3 (93,14€+22,13€)


kyanokranos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ρομποτική σκούπα ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner από την ευρωπαϊκή αποθήκη (EU-3) του Gearbest, στα 115,27€ (93,14€+22,13€) τελική τιμή, συμπεριλαμβανομένων των μεταφορικών, με το κουπόνι ILIFEV5EU.

 

EDIT: Υπάρχει και στην EU-5, στα 117,11€, μαζί με τα μεταφορικά (thanks to villasg).

post-306522-0-10885500-1513880892_thumb.png

post-306522-0-06418900-1513880898_thumb.png

post-306522-0-90088800-1513880902_thumb.png

Επεξ/σία από kyanokranos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή σκεφτόμουν να πάρω της Xiaomi αλλά η τιμή είναι πολυ δελεαστική μιας και για Γερμανία που μένω βγαίνει στα 95€ μαζί με τα μεταφορικά.

 

Αν κάποιος την έχει, ας μας πει αν καθαρίζει καλά, όλες τις γωνίες κλπ έτσι ώστε να μην χρειάζεται να μαζέψει κανείς με κανονική σκούπα υπολείμματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σκεφτόμουν να πάρω της Xiaomi αλλά η τιμή είναι πολυ δελεαστική μιας και για Γερμανία που μένω βγαίνει στα 95€ μαζί με τα μεταφορικά.

 

Αν κάποιος την έχει, ας μας πει αν καθαρίζει καλά, όλες τις γωνίες κλπ έτσι ώστε να μην χρειάζεται να μαζέψει κανείς με κανονική σκούπα υπολείμματα. 

Οπως εγραψα ειναι πολυ καλη.

Γωνιες δεν παιρνει, γιατι ειναι κυκλικη, οποτε εκει χανει εννοειται.

Αλλα ειναι πολυ αθορυβη, μεγαλο σχετικα καδο, μπαταρια λιθιου, κραταει κανα 40λεπτο. Για καθημερινη χρηση, και ειδικα εγω που εχω σκυλο μεσα στο σπιτι, ειναι εξαιρετικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που έχει η xiaomi 95?

 

στη συγκεκριμένη αναφέρομαι για τα 95€

Οπως εγραψα ειναι πολυ καλη.

Γωνιες δεν παιρνει, γιατι ειναι κυκλικη, οποτε εκει χανει εννοειται.

Αλλα ειναι πολυ αθορυβη, μεγαλο σχετικα καδο, μπαταρια λιθιου, κραταει κανα 40λεπτο. Για καθημερινη χρηση, και ειδικα εγω που εχω σκυλο μεσα στο σπιτι, ειναι εξαιρετικη.

 

προχωράει και σκουπίζει όλα τα δωμάτια ή μένει σε όποιο τη βάλεις στην αρχή;

γυρνάει μονη της στο τελος στη βαση φορτισης της;

σκαναρει καπως το χώρο όπως η xiaomi για να καθαρισει ολα τα μερη ή το κάνει κάπως αλλιώς;

μπορει να προγραμματιστει να σκουπιζει καθε δευτερη μερα πχ σε συγκεκριμενη ωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη συγκεκριμένη αναφέρομαι για τα 95€

 

προχωράει και σκουπίζει όλα τα δωμάτια ή μένει σε όποιο τη βάλεις στην αρχή;

γυρνάει μονη της στο τελος στη βαση φορτισης της;

σκαναρει καπως το χώρο όπως η xiaomi για να καθαρισει ολα τα μερη ή το κάνει κάπως αλλιώς;

μπορει να προγραμματιστει να σκουπιζει καθε δευτερη μερα πχ σε συγκεκριμενη ωρα?

 

Προχωραει σε ολο το σπιτι, ναι. Δυστυχως δεν εχει virtual wall, γιατι εγω την ηθελα μονο στο σαλονι πχ.

ΟΧΙ, παρολο που το γραφει, αν δεν ειναι σε μια κοντινη αποσταση, 1 μετρο, δεν γυρναει στη βαση φορτισης, αλλα εγω εχω το remote κοντα μου, και μολις πλησιαζει στη βαση, παταω το κουμπι και παει και καθεται στη βαση της.

Δε νομιζω να σκαναρει, ουσιαστικα εχει patterns και αυτα ακολουθει, αλλα ειναι εξυπνα σχεδιασμενη, οποτε πιανει σχεδον ολο το χωρο.

Ναι μπορει να προγραμματιστει, αλλα νομιζω για ΚΑΘΕ μερα, συγκεκριμενη ωρα, οχι καθε δευτερη- χωρις να μαι σιγουρος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...