Προς το περιεχόμενο

[Ρομποτική Σκούπα] ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner @Gearbest EU-3 (93,14€+22,13€)


kyanokranos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/12/2017 στις 11:56 ΠΜ, dakangr είπε

Προχωραει σε ολο το σπιτι, ναι. Δυστυχως δεν εχει virtual wall, γιατι εγω την ηθελα μονο στο σαλονι πχ.

ΟΧΙ, παρολο που το γραφει, αν δεν ειναι σε μια κοντινη αποσταση, 1 μετρο, δεν γυρναει στη βαση φορτισης, αλλα εγω εχω το remote κοντα μου, και μολις πλησιαζει στη βαση, παταω το κουμπι και παει και καθεται στη βαση της.

Δε νομιζω να σκαναρει, ουσιαστικα εχει patterns και αυτα ακολουθει, αλλα ειναι εξυπνα σχεδιασμενη, οποτε πιανει σχεδον ολο το χωρο.

Ναι μπορει να προγραμματιστει, αλλα νομιζω για ΚΑΘΕ μερα, συγκεκριμενη ωρα, οχι καθε δευτερη- χωρις να μαι σιγουρος.

Δηλαδή αν φύγει μακριά από τη βάση δεν ξαναγυρναει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Orgios είπε

Έχω 2 γάτες, είμαι πολύ χαρούμενος με την αγορά μου, το ρομποτακι τα σπάει 

Σε σπίτι με πολλά έπιπλα θα σκαλώσει ή θα περνάει δίπλα τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, vasilissouvlaki είπε

Σε σπίτι με πολλά έπιπλα θα σκαλώσει ή θα περνάει δίπλα τους?

Θα πρέπει να διαμορφωσεις τον χώρο έτσι ώστε να περναει το ρομποτ απο κει που θελεις να περναει. Κατα τα αλλα σε κατι χαλακια και κάτι ψιλοεμπόδια που είχα δεν μασησε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, vasilissouvlaki είπε

Δηλαδή αν φύγει μακριά από τη βάση δεν ξαναγυρναει?

Οχι απαραιτητα. Δηλαδη, μπορει να φυγει μακρια, να ξαναγυρισει κοντα στη βαση, και να τελειωνει η μπαταρια τοτε και να παει να κατσει στη βαση της. Αν τυχει να τελειωσει η μπαταρια σε αλλο δωματιο, θα την ψαχνεις που εχει παρκάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορούμε να βρούμε ένα τέτοιο σε καλή τιμή χωρίς να κινδυνεύουμε για τελωνείο?πιο μοντέλο να προτιμήσω για να κάνει και αυτό το ψευτοσφουγγαρισμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/7/2018 στις 7:45 ΜΜ, DAIDALUS0084 είπε

Που μπορούμε να βρούμε ένα τέτοιο σε καλή τιμή χωρίς να κινδυνεύουμε για τελωνείο?πιο μοντέλο να προτιμήσω για να κάνει και αυτό το ψευτοσφουγγαρισμα... 

ILIFE V7S Pro Smart Robotic Vacuum Cleaner στα 125 χρησιμοποιημένη 2 φορές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

στο Ali express  παιζει η Ilife x620. Μοντέλο μονο διαθέσιμο στην κινέζικη αγορα. Φθηνό (το πήρα 200), με χαρτογράφηση χώρου, δοχείο για στεγνό, για υγρό καθάρισμα 2 βούρτσες μια πλαστική μια σαν χτενα, 2 περιστροφικες βλακειουλες, μαγνητικό στοπ και αλλα πολλα. Στα λεφτά αυτα συμφέρει καλυτερα απο ολα τα ευρωπαϊκά μοντέλα. Για να ειμαι ειλικρινής δε δοκίμασα ακομα το σφουυγγαρισμα. Αλλα για τα αλλα ειμαι σούπερ ευχαριστημένος. Πολυ vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, burnin είπε

στο Ali express  παιζει η Ilife x620. Μοντέλο μονο διαθέσιμο στην κινέζικη αγορα. Φθηνό (το πήρα 200), με χαρτογράφηση χώρου, δοχείο για στεγνό, για υγρό καθάρισμα 2 βούρτσες μια πλαστική μια σαν χτενα, 2 περιστροφικες βλακειουλες, μαγνητικό στοπ και αλλα πολλα. Στα λεφτά αυτα συμφέρει καλυτερα απο ολα τα ευρωπαϊκά μοντέλα. Για να ειμαι ειλικρινής δε δοκίμασα ακομα το σφουυγγαρισμα. Αλλα για τα αλλα ειμαι σούπερ ευχαριστημένος. Πολυ vfm

Τελωνείο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως με χαρτογράφηση χώρου; Που στο καλό το λέει δεν βρίσκω κάτι... Καλή τιμή αν ισχύει η χαρτογράφηση και δεν πάει τυχαία στο χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimoskoutr είπε

Όντως με χαρτογράφηση χώρου; Που στο καλό το λέει δεν βρίσκω κάτι... Καλή τιμή αν ισχύει η χαρτογράφηση και δεν πάει τυχαία στο χώρο.

Το γράφει κάπου στην περιγραφή φιλε αποτι θυμαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...