Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, salonika91 είπε

Έκανα παραγγελεια την Τρίτη από ζαπαλς ένα θερμόμετρο και μου είχαν στήσει ε μαιλ ότι οκ καταχωρήθηκε και όταν το στηλουν θα μου έρθει ε.μαιλ.με.τοο τρακινγκ.ακομα.δεν το έχουν στήλει

γιατί το βιάζεσαι?έτσι και αλλιώς το καλοκαίρι θα το έχεις 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προτείνω η ίδια η διαχειριστική ομάδα να μην επιτρέψει άλλα topic για τις επομενες προσφορες του zapals. Είναι πλέον και απο νομικής πλευράς στην κατηγορία "scammers" (counterfeit, προιόντα "μαιμού", και μη επιστροφή αποζημιώσεων). 

Επεξ/σία από hpdra
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, bakalex είπε

Ποιού έτους?:lol:

Υ.Σ. Τα ακουστικά ακόμα τα περιμένω

Εχει ο θεος βρε φιλε, τι αγχος εναι αυτο. Πριν τα 5 πρωτα χρονια δεν κανω καμια κινηση, περιμενω.
Ειναι και το θεμα μην μας βγαλουν ασχημο ονομα οι κινεζοι οτι ειαστε τιποτα απαιτητικοι πελατες που θελουμε τα πραγματα μας στο χρονο μεσα και μετα μας σταματησουν να μας στελνουν τα θεικα και ποιοτικα προιοντα τους. Τι θα πει ο κοσμος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geopaok είπε

μου ηρθαν σημερα, νομιζω λειπει το μπασο και γενικα δε με τρελανε ο ηχος, βεβαια τι παραπανω να περιμένει κανείς από αυτή τη τιμή. 

Αφου δεν ελειπαν οι drivers σε αυτη την τιμη ολα καλα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μολις ελαβα τα ακουστικα με παραγγελεια 11/1/2018 αλλα οι μαγκες αντι να βαλλουν 2 ζευγαρια στο φακελο ειχε μονο ενα ζευγαρι.Τωρα μολις εστειλα email και περιμενω απαντηση.Τα ακουστικα σαν ποιοτητα καλα τα ειδα και σε ενταση , λιγο παραπανω μπασο να ειχαν θα ηταν παρα πολυ καλα αλλα με 0,88λεπτα το ενα δεν μπορουμε να εχουμε και τρελες απαιτησεις μια χαρα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 δεκεμβρη παραγγελια , σημερα 14 φλεβαρη, ουτε το tracking number δεν βρισκει,  το θεμα δεν ειναι τα χρηματα αλλα η κοροιδια, το να παραγγελνουν 100 και να στελνει σε 10 ειναι πουστια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα τα δικά μου 2 ζεύγη μετά απο μεγάλη αναμονή και εγώ.

Για τα χρήματα που έδωσα μια χαρά μου φαίνονται.

Πολλοί audiophiles έχουνε μαζευτεί φαίνεται εδώ μέσα, δεν εξηγείται αλλιώς τόσο κράξιμο.

Δίνει ο άλλος ~1 ευρω και περιμένει να πάρει sony mbr-xb50ap

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Σήμερα παρέλαβα τα δικά μου 2 ζεύγη μετά απο μεγάλη αναμονή και εγώ.

Για τα χρήματα που έδωσα μια χαρά μου φαίνονται.

Πολλοί audiophiles έχουνε μαζευτεί φαίνεται εδώ μέσα, δεν εξηγείται αλλιώς τόσο κράξιμο.

Δίνει ο άλλος ~1 ευρω και περιμένει να πάρει sony mbr-xb50ap

Το ενδεχομενο να περιμενουν να παραλαβουν αυτο που τους πουλησαν σου περναει απο το μυαλο;
Εγραφε OEM Samsung AKG S8,λογικα αυτο περιμεναν να παραλαβουν, οχι;

OEM Samsung AKG S8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, orck είπε

Το ενδεχομενο να περιμενουν να παραλαβουν αυτο που τους πουλησαν σου περναει απο το μυαλο;
Εγραφε OEM Samsung AKG S8,λογικα αυτο περιμεναν να παραλαβουν, οχι;

OEM Samsung AKG S8

Eπειδή έχω και τα ακουστικά του e-shop για να συγκρίνω δεν είδα ουσιαστικές διαφορές ανάμεσα στα 2.

Επομένως για τα ~2 ευρώ που έδωσα κερδισμένος νιώθω εγώ.

Δεν έχω S8 για να τσεκάρω αν είναι γνήσια ή όχι, συγκρίνω ακουστικά που πήρα στα 11 ευρώ και ακουστικά που πήρα στο ~1 ευρώ τα οποία μου φαίνονται ίδια.

Και ξαναλέω, 1 ευρώ έδωσα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Eπειδή έχω και τα ακουστικά του e-shop για να συγκρίνω δεν είδα ουσιαστικές διαφορές ανάμεσα στα 2.

Επομένως για τα ~2 ευρώ που έδωσα κερδισμένος νιώθω εγώ.

Δεν έχω S8 για να τσεκάρω αν είναι γνήσια ή όχι, συγκρίνω ακουστικά που πήρα στα 11 ευρώ και ακουστικά που πήρα στο ~1 ευρώ τα οποία μου φαίνονται ίδια.

Και ξαναλέω, 1 ευρώ έδωσα... 

Γιατι νομιζεις οτι του eShop ειναι αυθεντικα; Δεν θα μου εκανε Καμια εντυπωση αν ειχαν φερει ακριβως τα ιδια (καποιος δεν ειχε πει πως ειναι τα ιδια τωρα που το θυμηθηκα;).

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι audiophile που έλεγε ο φίλος παραπάνω (να φανταστείτε, το 99, όταν οι άλλοι πήγαιναν σε SACD, εγώ πήγαινα στα mp3) αλλά το αυτί μου μπορεί να καταλάβει αν το ακουστικό βγάζει ήχο, και αν βγάλει, τι ήχος είναι αυτός.

Από τα 5 που παρήγγειλα για να τα χαρίσω, τα 2 παίζουν μόνο από στο ένα, ενώ τα άλλα, εκτός του ότι δε μπαίνουν στο αυτί, παίζουν πολύ χάλια.

Απ' ό,τι έχω καταλάβει, πρέπει να υπάρχουν 2 ποιότητες των ακουστικών που έδωσαν. Δε μπορεί οι μισοί εδω μέσα να έχουμε τόσο αντίθετες απόψεις από τους άλλους μισούς...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...