Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Panathachamp είπε

Μόλις μου ήρθε το refund, 3,98USD για δυο ζευγάρια, τα είχα πάρει στα 1,99 έκαστο. Αφού δεν απάντησε το Ζάπαλς στο πρώτο αίτημα, η δουλειά έγινε τελικά μέσω paypal escalation, σύνολο κανάς μήνας. Καλή τύχη σε όλους.

Σου εκαναν refund χωρις επιστροφη;
Εγω ζητησα refund ολο το ποσο και μου ζητανε να κανω επιστροφη για να μου τα βαλουν.

Και μονο η ταλαιπωρια που θα τραβηξω στο ταχυδρομειο αρκει για να μην ασχοληθω παραπερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, webparts είπε

Kαι μονο η ταλαιπωρια που θα τραβηξω στο ταχυδρομειο αρκει για να μην ασχοληθω παραπερα.

Εγώ προτείνω να το κάνεις αν μπορείς έστω οριακά, έτσι για το γαμώτο ρε συ... Εκεί ποντάρουν για να κονομάνε οι απατεώνες, στο ότι θα πούμε "δε βαριέσαι, γάμησέ το"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, hpdra είπε

Εγώ προτείνω να το κάνεις αν μπορείς έστω οριακά, έτσι για το γαμώτο ρε συ... Εκεί ποντάρουν για να κονομάνε οι απατεώνες, στο ότι θα πούμε "δε βαριέσαι, γάμησέ το"...

Απλα στο ταχυδρομειο που παω γινεται ενας χαμος,καθως πλεον τα ΕΛΤΑ εξυπηρετουν οποιαδηποτε μαλακια χρειαστει να πληρωσει καποιος,με αποτελεσμα 1/10 να πηγαινει για πραγματικη υπηρεσια ταχυδρομειου.Πρακτικα εμενα δε με ενοχλει τοσο η ποιοτητα,γτ τα αγορασα για να τα δινω δωρο οταν πουλαω καποιο μεταχειρισμενο κινητο,καθως τα παιρνω χαλασμενα  και τα επισκευαζω.
Απλα εχω τα ιδια γνησια και δεν εχουν καμια σχεση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα τα παρέλαβα και εγώ μετά από ένα μήνα περίπου που έκαναν να έρθουν για 0.99 $ που τα πλήρωσα δεν περίμενα και κάτι παραπάνω... Για δωράκια μια χαρά τίποτα παραπάνω ο ήχος δεν συγκρίνεται με τα γνήσια οι ψιλές δεν υπάρχουν μόνο μέσες και μπάσο βγάζουν αλλά είπαμε 0.99 κάνουν.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα παρέλαβα το ένα από τα 2 ( παραγγελία 12/25/2017), για 2 δολάρια μια χαρά είναι, δε μπορώ να χαρακτηρίσω τον ήχο χάλια, θα συμφωνήσω ακριβώς με όλη τη περιγραφή του manolisg10 πιο πάνω για τις ψιλές κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το σάπιο ας το πούμε προϊόν ( ο Θεός να το κάνει) και έχει πιάσει 20 σελίδες με αυτό το νήμα...

Τι να πεις.

 

Τα ακουστικά της πλακας που ούτε για σκουπίδια δεν κανουν.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...