Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ειχα παραγγειλει 2 τεμ,χθες ηρθε ενα πακετάκι με ένα.Θα ρθει και το άλλο η πηραν διαζύγιο στο δρόμο?:lol:

Οτιναναι :D

Θα τα δοκιμασω σημερα που θα παω δουλειά.Ελπιζω να την βγάλουν τη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ηρθαν και τα δικά μου. Δεν μου φάνηκαν τραγικά όπως τα περίμενα με τα αρνητικά σχόλια που είδα εδώ. Για την τιμή τους είναι οκ στον ηχο. Και φαντάζομαι αν στρώσουν δηλαδή παίξουν 1-2 ωρες- θα ακουστούν και καλύτερα.

Σε μια γρήγορη οπτική σύγκριση με τα αυθεντικά του NOTE 8 (που τα έχει ο αδερφός μου) είναι ίδια πάντως. Τα γραμματα SAMSUNG, υφές, χρώματα και τρυπουλες σε διάφορα σημεία - ταυτίζονται. 

Επεξ/σία από kjordan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που διαπιστώθηκε ειναι ότι εύκολα ξεκουμπώνουν τα πλαστικά μέρη των ακουστικών. Έχει τύχει κανα 2 φορές να χρειαστεί να ξανακουμπωθούν.
(Δεν έγινε στα δικά μου χέρια οπότε με επιφύλαξη ότι γράφω... μπορεί να τους έσπασε τα κλιπάκια από κάποιο κοπάνημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μειονέκτημα είναι η συσκευασία της zapals που τα είχαν στο φάκελο απλώς σε ένα πλαστικό μέσα με καμία προφύλαξη περαν του φακέλου με τις φούσκες. Αλλά αν κοπανηθει αυτό όπως είναι η δομή του ακουστικου - εύκολα μπορεί να σπάσει. Εμένα ευτυχώς δεν ήρθε κάτι σπασμένο. Θα μπορούσαν να τα είχαν τυλίξει με κάποιο προστατευτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Antretng είπε

Αυτό που διαπιστώθηκε ειναι ότι εύκολα ξεκουμπώνουν τα πλαστικά μέρη των ακουστικών. Έχει τύχει κανα 2 φορές να χρειαστεί να ξανακουμπωθούν.
(Δεν έγινε στα δικά μου χέρια οπότε με επιφύλαξη ότι γράφω... μπορεί να τους έσπασε τα κλιπάκια από κάποιο κοπάνημα)

Σε πολλούς συνέβη αυτό (ίσως στους περισσότερους). Refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη παραγγελία 27/12 στο 2ευρο και δεύτερη 10/1 με 1 ευρό. Την Παρασκευή έφτασαν τα δεύτερα. Τα παρέλαβα σήμερα αλλά ακόμη δεν τα δοκίμασα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bilythekid είπε

Όσοι παραλάβατε σήμερα, χτες, πότε είχατε παραγγείλει? 

10/1 αυτά που ήρθαν και περιμένω κάποια από Χριστούγεννα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Δεκέμβριο (τέλη) παρήγγειλα συνολικά 7 προϊόντα από τα freebies του Zapals και έχουν έρθει όλα ΕΚΤΟΣ από τα ακουστικά τα οποία χρονικά παρήγγειλα πρώτα! :)

Έ π ο ς ! :)

Υπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παίδες παρέλαβα σήμερα 5 ζευγάρια ετσι για να υπαρχουν  μετα απο 2 μήνες.

Άποψη μου, ότι άξιζε η αναμονή και θα σας εξηγήσω το γιατι:

Πρώτον όπως είναι γνωστό και ήταν σίγουρο δηλαδή , δεν μιλάμε για γνήσια ακουστικά , 

Τα έβαλα δίπλα απο αυτά του s8 μου και ναι μεν μοιάζουν στα πάντα τους σαν εμφάνιση ( χρωμα , λογότυπο samsung Κτλ ) αλλα ειναι η κλασσικη περίπτωση οτι οι κινέζοι ειναι απλα οι καλυτεροι στις αντιγραφές.

 Όταν τα πιάσεις μαζι με το αυθεντικο όμως ,η αλήθεια ειναι ότι καταλαβαίνεις οτι είναι ΟΕΜ ,κινεζια.

 

ΩΣΤΟΣΟ τώρα, τα ακουστικά για 1 ευρω το τεμάχιο ειναι αρκετά καλά.

''ακούνε'' τις εντολές στο + & - για τον ήχο , απαντάνε κανονικά με το κουμπί σε εισερχομενη κληση κτλ και απο ήχο στο youtube πχ δεν τα λες  ασχημα σιγουρα.

Επίσης αν βάλεις το σωστό σφουγγαρακι και ''σφραγισεις'' τους εξωτερικους ηχους μιλαμε για ακουστικα της σειρας ΜΕν αλλα με κοστος που δεν τα αγοραζεις ουτε απο κινεζικο Δε...

Απο μπάσο τώρα  δεν τρελαθηκα , γιατι τα γνησια AKG σπανε αυτια , (ειδικα για ακουστικα που παρεχονται μαζι με την συσκευη) , αλλα εν κατακλειδι και εκει δεν ειναι χαλια όπως διάβαζα πιο πάνω απο άλλα μέλη.

 

Τελος δεν γνωρίζω αν θπήρξαν 1-2 ή και 3 παραγωγες που δόθηκαν προς εμάς , πάντως τα δικά μου για την μανα μου , για 2ο ζευγάρι δικό μου χωρίς να έχεις τον ''φόβο'' αν χαλάσουν , η για κανα συγγενή και φίλο μια χαρά είναι.

 

Αυτά απο μένα , ελπίζω να βοήθησα και ευχαριστώ γι ακόμη μια φορά τον TS..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, nikoskon είπε

Εγώ Δεκέμβριο (τέλη) παρήγγειλα συνολικά 7 προϊόντα από τα freebies του Zapals και έχουν έρθει όλα ΕΚΤΟΣ από τα ακουστικά τα οποία χρονικά παρήγγειλα πρώτα! :)

Έ π ο ς ! :)

Υπομονή...

Ακριβώς το ίδιο συνέβη και σε μένα, 12 freebies ανέλπιστα ήρθαν όλα.

Εκτός από κάτι ακουστικά και 3 ζευγάρια "AKG".:rolleyes:

Ίσως δεν τα έστειλαν καν μιας και ήταν τα μόνα που "άξιζαν".

 

Άσχετο, προσπάθησα πριν λίγο να κάνω νέα παραγγελία και στο paypal δεν βλέπει καμία από τις πολλές linked κάρτες που έχω.

Δοκίμασα να κάνω εκ νέου add κάρτα αλλά δεν την πρόσθετε, ούτε έβγαζε κάποιο σφάλμα.

Δεν μου έχει ξανασυμβεί και μου φάνηκε αρκετά sketchy το όλο σκηνικό αλλά απ όσο είδα δεν υπήρχε κάτι ύποπτο.

Έχει κάποιος άλλος πρόβλημα;

Επεξ/σία από grinder_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, grinder_ είπε

 

Άσχετο, προσπάθησα πριν λίγο να κάνω νέα παραγγελία και στο paypal δεν βλέπει καμία από τις πολλές linked κάρτες που έχω.

Δοκίμασα να κάνω εκ νέου add κάρτα αλλά δεν την πρόσθετε, ούτε έβγαζε κάποιο σφάλμα.

Δεν μου έχει ξανασυμβεί και μου φάνηκε αρκετά sketchy το όλο σκηνικό αλλά απ όσο είδα δεν υπήρχε κάτι ύποπτο.

Έχει κάποιος άλλος πρόβλημα;

Ενώ το πρωί έκανα παραγγελία κανονικά, αργότερα που πήγα να παραγγείλω κάτι άλλο μου ζηταγε και εμένα να προσθέσω κάρτα ενώ έχω ήδη.Μεχρι πριν λίγο που ξαναδοκιμάσα το ίδιο μου έβγαζε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τουλάχιστον αυτά που μου έστειλαν δεν αξίζουν ούτε για ένα ευρώ. Δεν γνωρίζω αν στέλνουν από διαφορετικές παρτίδες , από δω και πέρα στα σίγουρα  Panasonic RP-HJE125 για κόστος κάτω από 10 ευρώ και τέλος. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...