Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρήγγειλα κι εγώ μόνο και μόνο από περιέργεια:

Ότι τσάμπα αλλά και κάτι με 5cents κλπ, έχω παραγγείλει από Zapals δεν έχω παραλάβει ποτέ (πραγματικά ούτε ένα).

Γενικά το τελευταίο εξάμηνο ότι έχω παραγγείλει από Κίνα, είτε gear είτε eBay, καθυστερεί τρομερά, είτε κάνει πάνω από δίμηνο είτε απλά δεν έρχεται.

Που και που κάνω κανα claim, αλλά έχω πειστεί ότι για Πάσχα, πρέπει μέχρι τέλος του χρόνου να έχω παραγγειλει.

αφου περνανε τελωνειο ακομα και το πιο μικρο πακετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελωνείο δε περνάνε λογικά τα απλα (non tracking). Αλήθεια είναι απο Σεπτέμβρη και μετα έχω κι εγώ πολλά χαμένα απλα. τα πήρα τα refund αλλά δε ειναι εκεί το θέμα. Περιμένεις κάτι και ποτε δε ξέρεις αν θα τοχεις. Αυτό εδώ δεν αξίζει συστημένο. Σαν ποσοστο στην τιμη πρέπει να το βλεπεις, όχι σαν "σιγά 2-3 ευρώ παραπανω".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε μήνυμα ότι έΓινε shippedη παραγγελία μου, για να δούμε πότε θα έρθει

 

Και εμένα σήμερα ήρθε email με ημερομηνία αγοράς 22/12. Για να δούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά το 18ψήφιο t/n που μας έχουν δώσει τις επόμενες ημέρες και  μέχρι Ελλάδα κάτι θα μας δείξει για την πορεία της αποστολής μέσα από εδώ https://packageradar.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Αγγλία στέλνουν;

 

Απο Κινα ερχονται, με τον πιο αργο τροπο. Ξεχνα αυτα που ξερεις απο τα αλλα κινεζομαγαζα, αυτοι πρεπει να ειναι στην αλλη ακρη απο τα λιμανια τους και τα στελνουν με πεζο ταχυδρομο και μετα ταχυδρομο κολυμβητη, γιαυτο κανει 2+ μηνες...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλατε registered?

 

σιγα μην πληρωσουμε registered για ακουστικα που παιζει κ να την ξεφλουδιζουν την μπανανα

 

http://www.insomnia.gr/topic/664490-ακουστικά-oem-samsung-akg-s8-headphones-with-mic-for-samsung-galaxy-s8s8-plus-199/?p=56176103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...