Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω αυτα του e-shop και ειναι οτι καλυτερο ειδικα το πως καθεται στο αφτι μολις ειδα οτι τα εχει το zappals 0.99$ Δεν κρατηθηκα και πειρα 10 :D 

h024iQ-5RTqY6LG1-AlM2A.png

Επεξ/σία από Exploticon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα περιμένω να τα αγοράσω στα 0,49$ όπως πάει...:P

 

15 λεπτά πριν, bill987 είπε

^^^^ Απ΄ότι κατάλαβα, στα 2 δολάρια δεν είχες πάρει και τώρα πήρες 4 στα 3,47 σωστά ???

:D :D :D

Στη θέση σου δε θα ήμουν τόσο σίγουρος...:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σκατα ρε παιδια εγω πηρα για φιλους γνωστους αδερφια για εμενα συνολο 15 ακουστικα τωρα τα κατεβασαν κι αλλο; να παρω κι αλλα; χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alexmalo είπε

Παιδία εκτός απο PayPal δεν γίνεται απλά με κάρτα? Δεν μου βγάζει επιλογή απλά με πετάει στο PayPal

Από zapals και δεν θέλεις paypal ???

Άγνωστο πότε θα έρθουν και αν θα έρθουν, αμαρτία είναι να πετάξεις έστω και 2 ευρώ επειδή βαριέσαι - δεν έχεις χρόνο να ανοίξεις λογαριασμό στο paypal!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα χτες που παρήγγειλα μου είχε επιλογή βίζα. Αλλά σε ένα μετατροπέα hdmi έπρεπε να φτιάξω PayPal. Μην κωλώνεις εγώ χτες χτύπησα 6 με 5 ευρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι απο ποιοτητα τι λενε?

Γιατι ακουστικα του κιλου βρισκεις.Ειχα παραγγειλει κατι αλλα του ευρω απο ζαπαλς και τα εβαλα και δακρυζα απο τον χαλια ηχο.

Τα δωσα στη μανα μου να ακουει ραδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, arkas1 είπε

Παρελαβα σημερα, πολυ μουφα κατασκευη το ενα ηταν ξεκολλημενο, ερχονται χυμα τελειως. Για μενα δεν αξιζει να μπεις στον κοπο.

Πότε παρήγγειλες και παρέλαβες σήμερα; Σίγουρα όχι όταν άνοιξε το θέμα αυτό (στις 22 Δεκεμβρίου...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...