Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ παρέλαβα πριν τρεις μέρες (μένω Ολλανδία) και αυτά δεν είναι με τίποτα ποιότητας AKG, σίγουρα μούφα.  Δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό βέβαια με τέτοια  τιμή, αλλά είναι απάτη να λένε ότι είναι αυθεντικά AKG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Jackson_1919 είπε

Κι εγώ παρέλαβα πριν τρεις μέρες (μένω Ολλανδία) και αυτά δεν είναι με τίποτα ποιότητας AKG, σίγουρα μούφα.  Δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό βέβαια με τέτοια  τιμή, αλλά είναι απάτη να λένε ότι είναι αυθεντικά AKG.

απο ηχο λενε τιποτα η θα τα δωσω κ θα με γαμωσταυριζουν;

Επεξ/σία από what_if
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλιστα...... τα πρώτα 2 είναι καθοδόν οπότε δεν.....τα άλλα 3 που πήρα προχτές δεν έχουν σταλεί οπότε μόλις ζήτησα επιστροφή χρημάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bill987 είπε

Τόσο χάλια βρε παιδιά???

Γράφουν πάνω akg ?? Σας είναι εύκολο μία φωτογραφία??

Και να γράφουν, άμα είναι σάπια τι να τα κάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εριξα ακυρο παντως, εχω τοσες ψειρες εδω που κοστιζουν τα μαλια της κεφαλης τους οποτε δεν υπαρχει λογος να σκασω 4ε χωρις λογο  (προτιμω να τα παρω τσιχλες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, azuli είπε

τι κανουμε?ανοιγουμε case paypal?

Εγωδεν τους χαριζω ουτε σεντ αν πηγαν να μας κανουν πουστι@.

 

Ας μας έρθουν πρώτα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, bill987 said:

Ας μας έρθουν πρώτα ...

μετα απο αυτα που διαβασα για την ποιοτητα προτιμω να μην ερθουν καν και να ζητησω επιστροφη χρηματων απο το paypal γι αυτον τον λογο,πιο ευκολο θα ειναι απο το να αποδειξεις οτι ειναι καραμαιμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή πίστευε κάποιος που τα αγόρασε ότι υπάρχει έστω και 1% πιθανότητα να είναι αυθεντικά AKG ακουστικά και να τα δίνουν 1.99 (0.99 τώρα). Μέχρι και η περιγραφή που έχει παραθέσει ο TS (που δεν βγάζει και κάποιο ιδιαίτερο νόημα) αναφέρει ότι είναι generic. Είναι γνωστό ότι σε τέτοιους είδους μαγαζιά στις περιγραφές γράφουν ότι να ναι. 

Επεξ/σία από Xander
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Xander είπε

Δηλαδή πίστευε κάποιος που τα αγόρασε ότι υπάρχει έστω και 1% πιθανότητα να είναι αυθεντικά AKG ακουστικά και να τα δίνουν 1.99 (0.99 τώρα). Μέχρι και η περιγραφή που έχει παραθέσει ο TS αναφέρει ότι είναι generic. Είναι γνωστό ότι σε τέτοιους είδους μαγαζιά στις περιγραφές γράφουν ότι να ναι. 

AKG εγω δεν περιμενα αλλα να ειναι ακουστικα χειροτερα απο αυτα που καποτε περναμε με κινητα των 30ε ε παραπαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.hotukdeals.com/deals/em-samsung-akg-s8-headphones-with-mic-for-samsung-galaxy-s8s8-plus-153-now-approx-85p-zapals-2861500

Στα σχόλια όσοι το παρέλαβαν βρίζουν.

Επεξ/σία από sxbruno
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...