Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, nonameno12 είπε

IMG-2db4451651facde1d3568daefe96ba33-V.jpg.bfac826c2fadda87313fe3bdc7439963.jpg

Παραλαβη 09/01 στην Αγγλια, γραφουν AKG πανω αλλα δεν τα εχω δοκιμασει

Έχει και barcode βλέπω δεν το κοιτάς μήπως είναι original

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, nonameno12 είπε

IMG-2db4451651facde1d3568daefe96ba33-V.jpg.bfac826c2fadda87313fe3bdc7439963.jpg

Παραλαβη 09/01 στην Αγγλια, γραφουν AKG πανω αλλα δεν τα εχω δοκιμασει

Και όταν βρεις χρόνο πες μας τι λένε από θέμα ήχου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, papath είπε

με ποια δικαιολογία έκανες dispute?

καμία αιτιολογία, από την στιγμή που δεν τα είχαν στείλει , τους ζήτησα επιστροφή και έγινε αποδεκτό το αίτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Refund και σε εμένα, τους είπα ότι κάποιοι παραλάβαμε και ότι δεν είναι οεμ όπως γράφουνε, απλά κακής ποιότητας αντίγραφο!

 

Περιμένω βέβαια την πρώτη παραγγελία...

Επεξ/σία από bill987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα τα παρέλαβα και έχω να πω ότι είναι μια χαρά. Όλα λειτουργούν, στην κλήση άψογα, το άτομο στην άλλη πλευρά με άκουγε τέλεια όπως μου είπε, όπως και εγώ βέβαια.

Από ήχο είναι καλά, όχι εξαιρετικά, είναι δυνατά γενικά και δεν παραμορφώνουν τον ήχο, έρχονται σε μέγεθος large και κατασκευάζονται στο Vietnam, πάνω τους φέρουν το μάρκα της ΑΚG.

Εγώ πάντως θα πάρω άλλα 5 για δώρα κλπ.

Υ.Γ. Το κινητό μου είναι το ZTE Axon 7 που είναι από τα καλύτερα κινητά για audiophiles, μπορεί να παίζει ρόλο και αυτό, δηλαδή ότι κρύβει τις ατέλειες τους μέσω του πολύ καλού hardware and software που διαθέτει ειδικά για ήχο. Πάντως εγώ έμεινα ευχαριστημένος και νομίζω ότι ο φίλος από την Δανία, ήταν υπερβολικός.

Επεξ/σία από GeorgeAl92
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeorgeAl92 είπε

Σήμερα τα παρέλαβα και έχω να πω ότι είναι μια χαρά. Όλα λειτουργούν, στην κλήση άψογα, το άτομο στην άλλη πλευρά με άκουγε τέλεια όπως μου είπε, όπως και εγώ βέβαια.

Από ήχο είναι καλά, όχι εξαιρετικά, είναι δυνατά γενικά και δεν παραμορφώνουν τον ήχο, έρχονται σε μέγεθος large και κατασκευάζονται στο Vietnam, πάνω τους φέρουν το μάρκα της ΑΚG.

Εγώ πάντως θα πάρω άλλα 5 για δώρα κλπ.

Υ.Γ. Το κινητό μου είναι το ZTE Axon 7 που είναι από τα καλύτερα κινητά για audiophiles, μπορεί να παίζει ρόλο και αυτό, δηλαδή ότι κρύβει τις ατέλειες τους μέσω του πολύ καλού hardware and software που διαθέτει ειδικά για ήχο. Πάντως εγώ έμεινα ευχαριστημένος και νομίζω ότι ο φίλος από την Δανία, ήταν υπερβολικός.

τι αλλα ακουστικα ειχες πριν αυτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παρελαβα. Για τη χρηση που τα πηρα, δηλαδη ενα ζευγαρι στον πατερα μου για handsfree στο αμαξι και ενα για μενα για να τα κοπαναω παντου οταν παω γυμναστηριο επαρκουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, what_if είπε

τι αλλα ακουστικα ειχες πριν αυτα;

Φίλε μου, θα μου επιτρέψεις να μην απαντήσω ευθέως στην ερώτηση σου, καθώς κατ'εμέ έχει ειρωνικό υπονοούμενο είτε κουτοπονηριά.

Βέβαια θα μπορούσε ως τρίτη εκδοχή να υποθέσω ότι όντως τέθηκε για να βοηθήσει στην οικονομία της κουβέντας καθώς και κάποιον ενδεχόμενο αγοραστή, κάτι βέβαια που δε γνωρίζω τώρα και εσύ εκ του ασφαλούς μπορείς να αναφέρεις στην απάντηση, μιας και θα είναι ετεροχρονισμένα της δικής μου.

Οπότε ανακεφαλαιώνοντας θα σου πω ότι για να έχω κινητό μέσα στην 5αδα με τα καλύτερα για μουσικόφιλους, λογικά θα έχω φορέσει και πέρα του ενός ζευγαριού ακουστικών, τώρα εσύ μπορείς να πεις και να υποθέσεις ότι θέλεις, ποσώς με ενδιαφέρει άλλωστε καθώς δεν θα ξαναεπισκεφτω το νήμα.

Υ.Γ. Ευχαριστώ τον ts.

Υ.Γ.2. Έκανα βλακεία που ακύρωσα τη δεύτερη μου παραγγελία, διαβάζοντας τις απόψεις εδώ, αλλά ευτυχώς έκανα σήμερα μια ακόμα για εμένα και δύο ακόμα φίλος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε βλέπω καμμια ειρωνεία. Προφανώς και παίζει ρόλο από ποια ακουστικά έρχεσαι όταν κρίνεις τα καινούργια σου. Πολύ λογικό ερώτημα είναι. Πού να ξέρει ο καθένας εδώ πέρα τί έχει δοκιμάσει ο άλλος;

Και η μουσική που ακούς μπορεί να παίζει ρόλο στο πως θα κρίνεις ένα ακουστικό... Και το αν είσαι bass-head ή όχι...

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GeorgeAl92 είπε

Φίλε μου, θα μου επιτρέψεις να μην απαντήσω ευθέως στην ερώτηση σου, καθώς κατ'εμέ έχει ειρωνικό υπονοούμενο είτε κουτοπονηριά.

Βέβαια θα μπορούσε ως τρίτη εκδοχή να υποθέσω ότι όντως τέθηκε για να βοηθήσει στην οικονομία της κουβέντας καθώς και κάποιον ενδεχόμενο αγοραστή, κάτι βέβαια που δε γνωρίζω τώρα και εσύ εκ του ασφαλούς μπορείς να αναφέρεις στην απάντηση, μιας και θα είναι ετεροχρονισμένα της δικής μου.

Οπότε ανακεφαλαιώνοντας θα σου πω ότι για να έχω κινητό μέσα στην 5αδα με τα καλύτερα για μουσικόφιλους, λογικά θα έχω φορέσει και πέρα του ενός ζευγαριού ακουστικών, τώρα εσύ μπορείς να πεις και να υποθέσεις ότι θέλεις, ποσώς με ενδιαφέρει άλλωστε καθώς δεν θα ξαναεπισκεφτω το νήμα.

Υ.Γ. Ευχαριστώ τον ts.

Υ.Γ.2. Έκανα βλακεία που ακύρωσα τη δεύτερη μου παραγγελία, διαβάζοντας τις απόψεις εδώ, αλλά ευτυχώς έκανα σήμερα μια ακόμα για εμένα και δύο ακόμα φίλος μου.

παρεξηγησες δεν ειχε την παραμικρη δοση ειρωνειας τωρα το αν ειμαι κουτοπονηρος επειδη ρωταω απλα νετα σκετα με τι τα συγκρινεις ως αναφορα για να καταλαβω πως τα εννοεις αυτα που γραφεις ,δεν ξερω ,πες μου εσυ γιατι ειμαι εγω κουτοπονηρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/01/2018 στις 5:46 ΜΜ, arkas1 είπε

Μενω Δανια και ερχονται πιο γρηγορα απο τα ταχυδρομεια. Θα σε γαμωσταυριζουν. Λες και μιλας με πλαστικα ποτηρια κ κλωστη.

 

10 ώρες πριν, GeorgeAl92 είπε

Σήμερα τα παρέλαβα και έχω να πω ότι είναι μια χαρά. Όλα λειτουργούν, στην κλήση άψογα, το άτομο στην άλλη πλευρά με άκουγε τέλεια όπως μου είπε, όπως και εγώ βέβαια.

Από ήχο είναι καλά, όχι εξαιρετικά, είναι δυνατά γενικά και δεν παραμορφώνουν τον ήχο, έρχονται σε μέγεθος large και κατασκευάζονται στο Vietnam, πάνω τους φέρουν το μάρκα της ΑΚG.

Εγώ πάντως θα πάρω άλλα 5 για δώρα κλπ.

Υ.Γ. Το κινητό μου είναι το ZTE Axon 7 που είναι από τα καλύτερα κινητά για audiophiles, μπορεί να παίζει ρόλο και αυτό, δηλαδή ότι κρύβει τις ατέλειες τους μέσω του πολύ καλού hardware and software που διαθέτει ειδικά για ήχο. Πάντως εγώ έμεινα ευχαριστημένος και νομίζω ότι ο φίλος από την Δανία, ήταν υπερβολικός.

 

Μιλαμε για το ιδιο προιον και οι αποψεις ειναι εκ διαμέτρου αντίθετες...:wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...