Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια κανενας με s8 που τα χε μεσα δεν ειναι να μας πει αν εχουν διαφορα; εγω εχω παραγγειλει κοντα 20 κομματια συνολο για μενα, φιλους, αδερδια κτλ με τιμη 1.99$ αν ερθουν και δω οτι ειναι καλα και τα προλαβω στα 0.99 θα παρω αλλα τοσα. σημερα εσκασαν καιντα xiaomi hybrid pro που χα παραγγειλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι οπως τις φωτο που ανεβασε ο φιλος παραπανω. Τα 2 ηδη χαλασανε η ηταν ετοιμα να χαλασουν με το που ηρθαν. Αθλια και ψεφτικη κατασκευη, τα ειχα παρει με το δολλαριο προσφορα. Δν αξιζει τον κοπο ουτε για τ δολλαριο αφου θα χαλασουν με την μια και εχουν και αθλιο ηχο. Καλυτερα να παει καποιος στα κλασσικα xiaomi  ή τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα σας πω εγω την γνωμη μου οταν μου ερθουν,ειμαι ηχοληπτης και κατι ξερω απο ακουστικα!Θα τα συγκρινω με τις ακριβες σειρες τις xiaomi που τα εχω και ειναι πολυ καλα budget ακουστικα,συγκριση με ακουστικα ψειρες των 100-200ε νομιζω ειναι εκτος θεματος.

 

(στ @ρχιδι@ σας,ξερω,αλλα θα πω την γνωμη μου οταν ερθουν για οποιον πιστο!)

Επεξ/σία από azuli
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και εγώ σήμερα 5 με 0.99$ όταν θα έρθουν θα σας πω γιατί έχω και τα AKG S8 από e-shop που είχα πάρει σε προσφορά και τα δύο XIAOMI HD HYBRID και τα LG Quadbeat 3 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα, μικρόφωνο ακουγεσαι απο πηγάδι, ακουστικα μουσικά χειρότερα απο walkman κινεζικο με μασημένη κασέτα.

Καμία σχέση με αυτά του e-shop (ποιοτικά), το χρώμα δε του ακουστικού διαφέρει με αυτά του e-shop.

και τα 2 πηγαν στον κάδο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Μην αμελήσεις να ζητήσεις refund.

Δεν τα έκανα με account, πρεπει να ζητησω μεσω paypal...και δεν αξίζει τον κοπο.

 

Ναι γράφουν

Επεξ/σία από moredread
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και περιμένω 5... 

Από ότι κατάλαβα ούτε για δώρο δεν λέει γιατί θα μου τα φέρουν  καπέλο.

Ηθικό δίδαγμα : Μην αγοράζεις ότι σκουπίδια βγάζουν σε προσφορά οι Κινέζοι μόνο και μόνο λόγο τιμής.

Ίσως για αυτό δουλεύουν πολύ το "Flash Deal". Ώσπου να το παραλάβει κάποιος για να πει πόσο μάπα είναι έχουν αγοράσει άλλοι 100...

Εύχομαι να μην παραλάβω για να ζητήσω refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, someone- είπε

πω και πηρα στο λαιμο μου πολλους.

Σιγα, δεν τρεχει τιποτα. Ενηλικες ειμαστε, μονοι μας καναμε παραγγελια, λες και δεν ξερουμε τι ειναι το zapals

Επεξ/σία από orck
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...