Προς το περιεχόμενο

Είναι το iPhone X μία απογοήτευση; Αυτό πιστεύουν επενδυτές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτοχος iPhone για αρκετά χρόνια έπρεπε να κάνω 10 κλικ για να ενεργοποιήσω-απενεργοποιήσω τα δεδομένα τη στιγμή που τα android έχουν τη δυνατότητα αυτή μέσω του drop menu εδώ και πολύ καιρό.

Αν αυτό το τόσο απλό και πρακτικό χαρακτηριστικό κάνει η Apple να συνειδητοποιήσει την αναγκαιότητα του και να το προσθέσει στο αναδυόμενο μενού της για πρώτη φορά τώρα, τότε δεν μου προκαλούν και τόσο εντύπωση οι μειωμένες πωλήσεις των τελευταίων ετών.

Αν δουλέψεις το Android με Nova solid swipe home button και automate it το ios όχι μόνο νομίζεις ότι είναι αθλιο αλλά ότι έχεις dumbphone στην κυριολεξία. Μείνετε μακριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

πανε στην πρωτη σελιδα ,στα πρωτα μηνυματα και θα καταλαβεις

Σόρυ το είδα

Αν και πάλι δεν κατάλαβα πως πούλησε 700€ κάτι που κάνει 700€ καινούριο και γιατί αυτά τα 700€ ή όσο περισσότερο αγοράστηκε δε μετράνε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ το είδα

Αν και πάλι δεν κατάλαβα πως πούλησε 700€ κάτι που κάνει 700€ καινούριο και γιατί αυτά τα 700€ ή όσο περισσότερο αγοράστηκε δε μετράνε

τα πιο ωραια τα ακους απο apple χρηστες ,ενα αυτο ,αν πας πιο κατω θα διαβασεις οτι καποιος το πεταει απο τα 300 μετρα και δεν παθαινει τιποτα και αλλα τετοια ωραια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπάρχουν πιο συμφέρουσες αγορές, δεν χρειάζεται να πάρετε IPHONE X!

 

http://www.public.gr/product/samsung-galaxy-s8-plus-64gb-orchid-gray-6-in-1-ultimate-pack/prod8910028pp/

 

:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πιο συμφέρουσες αγορές, δεν χρειάζεται να πάρετε IPHONE X!

 

http://www.public.gr/product/samsung-galaxy-s8-plus-64gb-orchid-gray-6-in-1-ultimate-pack/prod8910028pp/

 

:)

ξεπουλησε  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ξεπουλησε :lol: :lol: :lol: :lol:

Με 1200 παίρνεις και κανα τόνο πατάτες και τρως για ένα χρόνο τουλάχιστον και έχεις και ρέστα! :P

 

(Προφανως ειρωνεύομαι μιας και διάβασα πολύ χειρότερα εδώ μέσα...).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πιο συμφέρουσες αγορές, δεν χρειάζεται να πάρετε IPHONE X!

 

http://www.public.gr/product/samsung-galaxy-s8-plus-64gb-orchid-gray-6-in-1-ultimate-pack/prod8910028pp/

 

:)

Δεν το ειχα δει αυτο!

Θα δωσω 550 το s7 edge και τα υπολοιπα θα τα βαλει η πεθερα!

Τι δεν γινεται;Αφου ο αλλος το καταφερε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ειμαι απολυτα ειλικρινης. Αν ειχα να πεταξω 1200 ευρω χωρις να με νοιαζει, θα επαιρνα iphone X. Η τιμη του δεν ειναι αντιπροσωπευτικη του προϊοντος αλλα γιαυτο ειναι η Apple.

 

Ποτε δεν ηταν value for money εταιρια. Ισα ισα. Οπως καθε premium ειναι more for less. Και στην Lamborghini δινεις 1.500.000 ευρω για ενα αμαξι και δεν εχεις ουτε aircondition, ουτε ταμπλο, ουτε καθισματα, ουτε καν μπογια αλλα ειναι ειναι η sesto elemento!

 

Αν αξιζει, δεν ξερω, δεν ειδα, δεν το εχω χρησιμοποιησει και δεν εχω αποψη. Αυτα τα συμπερασματα πηγαζουν σαν αποτελεσμα καποιου καιρου χρησης και οχι μεσα απο ενα βιντεακι στο Youtube, 2 review και 10 λεπτα που το χαζευεις στο καταστημα.

 

Η sesto elemento αξιζει που δεν μπορεις ουτε νομιμα στον δρομο να την βγαλλεις? Αραγε μπορεις να την κρινεις απο 2 βιντεακια στο Youtube? Μονο αν την πας στην Imola και την τρεξεις θα καταλαβεις γιατι εχεις δωσει 1.500.000 ευρω για ενα πραγμα που για καθισμα εχει 2 μαξιλαρακια βιδωμενα πανω στο carbon σασι!

 

Απο εκει και περα, δεν εχω να δωσω τοσσα λεφτα, μου αρεσει, το θαυμαζω και μεχρι εκει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πιο συμφέρουσες αγορές, δεν χρειάζεται να πάρετε IPHONE X!

 

http://www.public.gr/product/samsung-galaxy-s8-plus-64gb-orchid-gray-6-in-1-ultimate-pack/prod8910028pp/

 

:)

Κιτ ξυρισματος ειναι?  :-D  :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη απο οτι  ειδα εδω μεσα ειναι πολλοι οι κατοχοι συσκευων των 200 ευρω .

Και  αφου ειστε θαμωνες στα θεματα της apple μπορειτε να μου προτεινετε μια τετοια συσκευη να την παρω στο ανιψακη μου που ειναι 11 χρονων δωρο τωρα στις γιορτες για να παιζει ?

Α και sorry για το  offtopic  απλα το θεωρησα καλη ευκαιρια ,που θα σας ξαναβρω ολους μαζι ?

Βαριεμαι να περιμενω το επομενο θεμα της apple.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Απλα το ανεφερα σαν σχολιο για να δειξω οτι υπαρχει και κοσμος που το παιρνει χωρις να στερειται παρα την υψηλη τιμη του. Γκε γκε γραφικε ελληναρά;

Υπαρχει και κοσμος που παει με λοστο στο Πλαισιο και το κλεβει. Δεν ειναι φυσιολογικα παραδειγματα αυτα. Το οτι το εβαλες στα βιβλια της επιχειρησης σου πως το βλεπεις? Φυσιολογικα πραματα ε? Κατσε να περασει κανας ελεγκτης μια βολτα τα βιβλια σου και πες μας μετα ποσο σου κοστισε το iPhone..

Eπειδη απο οτι  ειδα εδω μεσα ειναι πολλοι οι κατοχοι συσκευων των 200 ευρω .

Και  αφου ειστε θαμωνες στα θεματα της apple μπορειτε να μου προτεινετε μια τετοια συσκευη να την παρω στο ανιψακη μου που ειναι 11 χρονων δωρο τωρα στις γιορτες για να παιζει ?

Α και sorry για το  offtopic  απλα το θεωρησα καλη ευκαιρια ,που θα σας ξαναβρω ολους μαζι ?

Βαριεμαι να περιμενω το επομενο θεμα της apple.

Καντου δωρο και το PS4, ξερεις εσυ ;)

 

Oχι γιατι εχει καταντησει ανεκοδοτο πια. Αυτα που κραζεις εσυ για τους android users ειναι καρμπον τα ιδια που κανεις με το PS4, αλλα εκει δεν βγηκε κανεις να σου πει οτι δεν εχεις λεφτα να παρεις PC και αλλα τετοια επικα οπως το "πες μου πιο πακετο PS4 να κανω δωρο στο 11χρονο ανιψακη μου". Δηλαδη νταξει, πουλας μουρη με 1 κινητο. Να χες καμια lambo να σε χειροκροτησω, να σου πεταξω και λουλουδια, αλλα που πας ρε αδερφε με μια συσκευη που εχει και η τυφλη Μαρια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη απο οτι  ειδα εδω μεσα ειναι πολλοι οι κατοχοι συσκευων των 200 ευρω .

Και  αφου ειστε θαμωνες στα θεματα της apple μπορειτε να μου προτεινετε μια τετοια συσκευη να την παρω στο ανιψακη μου που ειναι 11 χρονων δωρο τωρα στις γιορτες για να παιζει ?

Α και sorry για το  offtopic  απλα το θεωρησα καλη ευκαιρια ,που θα σας ξαναβρω ολους μαζι ?

Βαριεμαι να περιμενω το επομενο θεμα της apple.

 

Xiaomi Redmi Pro. Απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας (τοτε 210 ευρω) και απολυτα ευχαριστημενος!

 

3gb Ram

64gb χωρο

5.5" amoled οθονη

10πυρηνο helio X25 Mediatek

fingerprint

σασι αλουμινιου

κλπ κλπ

 

full specs: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_pro-8233.php

 

Γενικα αξιζει ΠΟΛΥ τα λεφτα του! Ειναι τιμιο τηλεφωνο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...