Προς το περιεχόμενο

Είναι το iPhone X μία απογοήτευση; Αυτό πιστεύουν επενδυτές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Okay, θα ζητησεις συγνωμη μετα η τζαμπα με βαζεις να βγαζω φωτο βραδιατικα?

 

Ξεκιναω απο δω που ειναι και ευκολο

 

 

 

 

Σε λιγο σου βγαζω και φωτος απο αποδειξεις και PC

 

PS1. Να προσθεσω οτι και το keyboard μου ειναι πιο ακριβο απο το PS4 σου. Θα στο βγαλω και αυτο φωτο, μην κουνηθεις.

Περιμενω τα 5000 σε αποδειξεις του mining pc σου αυτα ζητησα, τι 1080 ti μου βαζεις και λες για πληκτρολογια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε βαλε αυτα που σου ειπα με τις αποδειξεις ε , θελω να δω τα 5000 .

Που 5000 δεν εχεις δει εσυ συγκεκριμενα ουτε σε ταινια .

 

Τράβα ρε μεγιστάνα του επιδόματος, όλο το φόρουμ σε γλεντάει, έχουμε καταλάβει πως είσαι απλά ένα άεργο πιτσιρίκι με λεφτά που όλο σου το είναι στηρίζεται σε 1 iphone και σε 1 pc που δεν έχεις δει ούτε στα όνειρα σου, για να λιγουρεύεσαι ps4.

 

Το iMac της υπογραφής ή καμιά ονείρωξη ή κανένα δάνειο που ακόμα σου το πληρώνουνε άλλοι, γιατί ξεκάθαρα εργαζόμενος ενήλικας δεν είσαι.

 

LVY2jhM.gif

 

Μόλις το έκανα υπογραφή :P

Επεξ/σία από Lomar
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να πω οτι  η συντριπτικη πλειοψηφια των οσων κραζουν κατα αυτο τον τροπο δλδ με  μενος , κακοπιστα και  βγαζοντας απυθμενο κομπλεξ σε καθε θεμα της apple ,τους συμβιβασμους που κανουν τους βαφτιζουν  συνειδητες   επιλογες.

Αποδειξη οι συσκευες που εχουν .

Μα δεν προκειται να αλλαξει κατι ετσι ηταν εδω και χρονια. Ειναι γνωστο ουτως ή αλλως οτι και στο Insomnia,και στο techblog αλλα και γενικα σε αλλα forum οτιδηποτε κοστιζει παραπανω απο τα Xiaomi redmi note ειναι πεταμενα λεφτα και δεν αξιζει.

 

Δεν γινεται ομως να βλεπω απο την αλλη και υπερασπιση για την apple(οχι για τις συσκευες αυτες καθαυτες αλλα για την εταιρεια πισω απο αυτες)μετα τα τελευταια που εγιναν με το downgrade σε προηγουμενα κινητα μεχρι και στο προηγουμενο Iphone 7,για την χαζη της τακτικη να ζηταει παραπανω λεφτα για τον γρηγορο φορτιση ή για το Ios 11 που εχασε πλεον την παλια σταθεροτητα που ειχε το Ios.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου, όποιος έχει καταφέρει να πείσει τον εαυτό του ότι στη ζωή του, του φτάνουν Χ πράγματα είναι ευτυχισμένος. Είτε είναι πλούσιος, είτε φτωχός.

Οποίος έχει πείσει τον εαυτό του ότι χρειάζεται στη ζωή του πάντα κάτι παραπάνω, είναι δυστυχισμένος, είτε είναι πλούσιος, είτε είναι φτωχός.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν εισαι στην παρέα σου εδω για να χαιδευεστε και να λέτε μπράβο ο ένας στον άλλον για τις μπαρούφες που λέτε.

 αρκετοι εδω μέσα εχετε δειξει οτι κρίνετε τον άλλον απο το διαθέσιμο βάθος της τσέπης του.

Ισχυουν και για εσας αυτα. Εχετε μπερδεψει το δεν μπορω με το δεν θελω, ειστε σε tech forum, για ταξικη αναλγησια να πατε στον Αυτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν προκειται να αλλαξει κατι ετσι ηταν εδω και χρονια. Ειναι γνωστο ουτως ή αλλως οτι και στο Insomnia,και στο techblog αλλα και γενικα σε αλλα forum οτιδηποτε κοστιζει παραπανω απο τα Xiaomi redmi note ειναι πεταμενα λεφτα και δεν αξιζει.

 

Δεν γινεται ομως να βλεπω απο την αλλη και υπερασπιση για την apple(οχι για τις συσκευες αυτες καθαυτες αλλα για την εταιρεια πισω απο αυτες)μετα τα τελευταια που εγιναν με το downgrade σε προηγουμενα κινητα μεχρι και στο προηγουμενο Iphone 7,για την χαζη της τακτικη να ζηταει παραπανω λεφτα για τον γρηγορο φορτιση ή για το Ios 11 που εχασε πλεον την παλια σταθεροτητα που ειχε το Ios.

 

Φίλε μου δεν συμφωνώ απόλυτα στο 1ο μέρος, αλλά το 2ο είναι και ο λόγος που βλέπω τους περισσότερους να κράζουμε την κατάσταση και όχι αυτόν που αγοράζει ένα iphone.

 

Δεν υπάρχει "hater" (άκυρη έκφραση τελείως) που να μην έχει σεβαστεί την ευσυνείδητη δημόσια γνώμη κάποιου που έχει αγοράσει iphone.

 

Το "κράξιμο" που ρίχνω εγώ και άλλοι αφορά τις αναλφάβητες απόψεις ανθρώπων που είναι κατά φαντασίαν μέτοχοι και βγάζουν τα μάτια μας με τις σαχλαμάρες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε βαλε αυτα που σου ειπα με τις αποδειξεις ε , θελω να δω τα 5000 .

Που 5000 δεν εχεις δει εσυ συγκεκριμενα ουτε σε ταινια .

Λοιπον, ετοιμες οι φωτο. Ξεχασα να αναφερα, περα απο το τροφοδοτικο, τις μνημες, την υδροψυξη και το keyboard που ειναι πιο ακριβα απο το PS4 σου, μεχρι και τα ακουστικα μου ειναι! Α, ακομα και τα λεφτα για το HUE+ και τα λοιπα RGB led βγαινουν πιο ακριβα απτο PS4 σου. 

 

Στις στελνω σε prive γιατι ειναι καμια 10αρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, ετοιμες οι φωτο. Ξεχασα να αναφερα, περα απο το τροφοδοτικο, τις μνημες, την υδροψυξη και το keyboard που ειναι πιο ακριβα απο το PS4 σου, μεχρι και τα ακουστικα μου ειναι XD

 

Στις στελνω σε prive γιατι ειναι καμια 10αρια.

oxi prive δεν θα στειλεις τιποτα περιμενω να μου δειξεις υλικα kai αποδειξεις  που κανουν 5000 ευρω και το mining pc  soy .Αυτα ειπες οτι εχεις ,Αυτα ζητησα . Δυστυχως για σενα ειμαι σαφης .

O χρονος εχει παρελθει  εισαι ηδη ψευτης και κοινο τρολ παρολα αυτα σου δινω παραταση .

 ps :αν θες συναντιομαστε και απο κοντα να σου δειξω πως ειναι τα 5 χιλιαρικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυουν και για εσας αυτα. Εχετε μπερδεψει το δεν μπορω με το δεν θελω, ειστε σε tech forum, για ταξικη αναλγησια να πατε στον Αυτια

 

Σοβαρά τώρα, ο fotis13 που υπερασπίζεσαι ζήτησε απόδειξη αγοράς pc από συνφορουμίτη και καταλογίζεις αυτά στους "haters";

 

Κανένας δεν σας είπε τι να αγοράσετε και τι όχι (κρατάω μια πισινή, ίσως 1-2 μαξ), χαβά πάνω στην αντίληψη σας κάνουμε :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα, ο fotis13 που υπερασπίζεσαι ζήτησε απόδειξη αγοράς pc από συνφορουμίτη και καταλογίζεις αυτά στους "haters";

 

Κανένας δεν σας είπε τι να αγοράσετε και τι όχι (κρατάω μια πισινή, ίσως 1-2 μαξ), χαβά πάνω στην αντίληψη σας κάνουμε :-D

Γινατε θυματα τωρα? Πατα το report

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν συμφωνώ απόλυτα στο 1ο μέρος

Το πρωτο που αναφερω δεν ειναι να συμφωνει ή διαφωνει καποιος αλλα ειναι γεγονος.

 

Ακομα και το Oneplus5t που στο εξωτερικο βαφτιζεται ως value for money συσκευη για αυτα που προσφερει,στα Ελληνικα forum τρωει κραξιμο απο αρκετους(που μαντεψε τι κινητο εχουν) επειδη ανεβηκε η τιμη του απο εποχες Oneplusone.

 

Επισης σε καθε τετοιο θεμα που αφορα Iphone,pixel και αντιστοιχα σε ακριβεια κινητα αν δεις μεσα στο κραξιμο παντα αναφερονται και τα γνωστα redmi για το αψογο value τους και πως ολα τα κινητα απο 250ευρω και πανω ειναι πεταμενα λεφτα,επειδη με τα χρηματα που ζητανε αλλοι...παντρευονται ξερω γω.

 

Εγω προσωπικα περασα απο iphone να δω ο ιδιος τι ρολο βαραγε(να εχω προσωπικη γνωμη που λεμε)και ο μονος λογος που τα σιχαθηκα δεν ειναι για τις συσκευες αυτες καθαυτες που ειναι συνολικα αρτιες.

Η εταιρεια πισω απο αυτες ειναι που σιχαθηκα, για τον τροπο που επιβαλει πραγματα(οχι οτι και οι αλλες εταιρειες ειναι αγιες,απλα η συγκεκριμενη το παρακανει)και δυστηχως αυτο επιβεβαιωνεται καθε χρονια.

 

Εγραψε ενας συμφορουμιτης πιο πισω οτι το αγορασε το κινητο με 48δοσεις για 25ευρω το μηνα.

Δεν εχω προσωπικα θεμα με το να αγορασει καποιος κινητο με δοσεις για δικους του λογους,αλλα αν το κανει αυτο τουλαχιστον να βαλει με 24δοσεις οση ειναι και η εγγυηση του κινητου.Μετα τα 2πρωτα χρονια θα εισαι με το χερι στην καρδια μην παθει τιποτα το κινητο γιατι και η επισκευη θα κοστιζει ακριβα και το κινητο στην ουσια δεν θα σου ανοικει.

Μην ξεχναμε οτι η Ελλαδα ειναι απο τις πρωτες χωρες σε κινητα με σπασμενες οθονες απο πτωσεις. Στο Iphone X(και στα 8ρια)δεν ειναι μονο το κοστος αγορας υψηλοτατο αλλα και της επισκευης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτη εχουν και αλλοι λευτα, και αυτο ειναι το λιγοτερο.. Εχουν ομως Και γνωσεις και τροπους, που αυτοι δεν αγοραζονται για κακη σου τυχη...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...