Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα: Αγγελίες


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μπράβο παιδιά πολυ καλη η αναβάθμιση, στο μονο που εχω αντίρρηση ειναι η ακριβής τοποθεσία και μονο για λόγους ασφαλείας στην εποχη μας, ας ειναι πιο γενική οχι ακριβές σημείο, γνωμη μου ειναι δεν ξερω αν συμφωνείτε.

Παράλληλα, μετά από λαϊκή απαίτηση ενσωματώνεται και η προαιρετική δυνατότητα αναγραφής τοποθεσίας. Στο μέλλον η λειτουργία θα επεκταθεί και η συγκεκριμένη πληροφορία θα αξιοποιηθεί ώστε να προστεθεί δυνατότητα γεωγραφικής αναζήτησης αγγελιών. Μέσα από το προφίλ του ο χρήστης μπορεί να δηλώσει μία και μόνο φορά την τοποθεσία που βρίσκεται, εισάγοντας είτε απλά έναν Τ.Κ, είτε το όνομα μιας περιοχής ή και ενός δρόμου, ώστε σε κάθε αγγελία του και σε εμφανές σημείο να εμφανίζεται αυτόματα το σχετικό μέρος του χάρτη από το Google Maps.

 

Ενταξει παιδια δεν το ειδα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπράβο! Οι αγγελίες ήθελαν ολοκληρωτικο λιφτινγκ. Η προσθηκη τηλεφωνικού αριθμού θα απομακρυνει αρκετους απο τους επιδοξους απατεώνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ohohoho θα κλάψει "κόσμος" στις αγγελίες...

Ισως και οχι... Αν πρεπει ο "πωλητης" οπωσδηποτε να πατησει το κουμπακι "ολοκληρωση",τοτε ο ισως "δυσαρεστημενος αγοραστης" δεν εχει δικαιωμα σε μια αρνητικη ψηφο. Ή μπορει να επιλεξει σαν συμμετεχοντα στην συναλλαγη καποιον απο τα 2α 3α 4α accounts του,και ο αληθινος αγοραστης να μην εχει ποτε παλι δικαιωμα ψηφου. Αν κατι απο αυτα που γραφω ,υπαρχει στο θεμα και δεν το ειδα,λαθος μου. Αλλα δεν νομιζω να πασχω τοσο σε αντιληψη. Νομιζω οτι ακομα "μπαζει" το συστημα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, το είχα ζητησει κι εγώ κάποτε. Όμως θα πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα διαχωρισμού γι αντικείμενα που χαρίζονται, προσωπικά έχω χαρίσει διάφορα κατά καιρούς και θα ήθελα να μπορώ να συνεχίσω.

 

Επιλέον να διεκρινιστεί αν θα μπορούν πια υπό τις νέες συνθήκες να αναρτηθούν αγγελίες πολλών αντικειμένων κι αν συνεχίζει το όριο 2/βδομάδα. Δε με αφορά τόσο αλλά περιεργώ για την απάντηση. :P

 

Όποιος δεν θέλει να βάλει τιμή δεν θα βάζει και με το νέο σύστημα. Θα βάζει 1€ πχ. Αλλά για αντικείμενα που χαρίζονται ή ανταλλάσσονται συμφωνώ να υπάρχει επιλογή.

 

Αλλο παλι τουτο.

Αριθμο τηλεφωνου γιατι ζηταει.

Εχω αλλα δεν γουσταρω δεν δωσω.

Και στη ΧΕ νομίζω ζητάει και σε άλλες σελίδες. Σε διασφαλίζει λίγο περισσότερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, το είχα ζητησει κι εγώ κάποτε. Όμως θα πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα διαχωρισμού γι αντικείμενα που χαρίζονται, προσωπικά έχω χαρίσει διάφορα κατά καιρούς και θα ήθελα να μπορώ να συνεχίσω.

 

Επιλέον να διεκρινιστεί αν θα μπορούν πια υπό τις νέες συνθήκες να αναρτηθούν αγγελίες πολλών αντικειμένων κι αν συνεχίζει το όριο 2/βδομάδα. Δε με αφορά τόσο αλλά περιεργώ για την απάντηση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ενδιαφέρον το πως θα λειτουργήσει τελικά .Μπορει ας πούμε κάποιος άσχετος με την αγγελία να κάνει αρνητική κρητική άδικα , troll που έτσι κι αλλιως γράφουν σε διαφορά θέματα . Ας ξεκινήσει και σίγουρα κάποιοι θα συμμαζευτούν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...