Προς το περιεχόμενο

Παπούτσι αδιάβροχο


vakvag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

value for money.salomon.εχει και χαμηλο και ημι μποτακι και μποτακι.δοκιμασμενα και στα βουνα και γενικως παντου.συνηθως goretex μεμβρανη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιτάξεις το παπούτσι που θα πάρεις να έχει εγγύηση,την έχω πατήσει κ έμαθα.Nortface από μένα με 2ετη εγγύηση,είχα πάρει κ στα 2 χρόνια παρά κάτι πήραν νερά,τα πήγα αντιπροσωπεία τα στείλανε έξω για έλεγχο και σε λιγότερο από μήνα με πήραν κ μου κόψαν πιστωτικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα salomon δίνουν εγγύηση;2 ζευγάρια που είχα στο παρελθόν μου βάλανε νερό στο 6μηνο.

3 χρονια και τα 2 σε χιονια δεν ειχα ποτε θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχει προβλημα ναι θα στο αλλαξουν.εχω δει κοσμο να εχει αλλαξει παπουτσια ορειβατικα κτλ που ειχαν θεμα.αν και δυσκολο να πετυχεις προβλημα σε τετοια παπουτσια.εχω παρει απειρα ζευγαρια salomon δεν εχω βρει ουτε ενα να ειχε προβλημα.και καλοκαιρινα και χειμωνιατικα και φθινοπωρινα και αδιαβροχα και απο ολα

 

Ωραία όλα αυτά αλλά εγγύηση έχουν;Εγώ παπούτσι ακριβό, χωρίς εγγύηση δεν ξανααγοραζω.

απλα καλο ειναι να τα παρεις και απο ενα καταστημα που να ασχολειται με τετοια για να παρεις αυτο που θες αλλα και για να βγαλεις πιο ευκολα ακρη αν γινει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gri sport μποτάκι (40280GTX http://grisport.gr/)για καθημερινή χρήση. 5 χρόνια και δεν έχει πάθει τίποτα. Σκέψου ότι θέλω να το πάρω και σε μαύρο και δεν μπορώ να τα βρώ στην πόλη μου... Εσύ πάλι είσαι τυχερός η αντιπροσωπεία είναι στα Γιάννενα.

40208DV24G-800x600.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο τρίμηνο έχω πάρει αυτά http://www.specialforces.gr/haix-athletic-2.0-gtx-high-arvula-adiavroha.html#/product/31047 μέχρι τώρα έχουνε βγει άριστα με καταρρακτώδη βροχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαλοτσα μονο

ποιος μας κατεκτησε ενω κοιμομουν κ μας εδωσε κ λεφτα για να αγοραζουμε 200ε παπουτσια?

μπορεις να βαλεις γαλοτσα να πας βουνο και μετα το ποδι να ειναι μουσκεμα στον ιδρωτα μαζι με 10 κιλα ωραιας μυρωδιας.το ιδιο ισχυει και στην πολη αμα την βαλεις.γαλοτσα = μη διαπνεον παπουτσι.ειδικα για την δουλεια οτι πρεπει μετα απο λιγο καιρο να εχεις μυκητιασεις στα ποδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν αρβυλα και περπάτημα δεν πάνε μαζί,ειδικά σαν αυτά που πουλάνε στα κυνηγετικά καταστήματα και προορίζονται για κυνήγι(πλην λίγων εξαιρέσεων). Επίσης έχει διαφορά το αδιάβροχο με το στεγανο μποτακι.

 

Θέλει καλό ψάξιμο και επιλογή, σίγουρα κοιτάς κάτι με Gore-Tex και σόλα Vibram.

 

Πες μας το budget σου, τα Tactical μποτάκια είναι ψηλά,δεν ξερω κατα ποσο θα τον βολέψουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...