Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θελει κάποιες διορθώσεις και θα ειναι αψογο. Αν μεινει ετσι το χρωμα το dark theme ειναι μονοδρομος. Επίσης το opacity (?) των απαντήσεων ειναι too much. δεν διαβάζεται ευκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε ολους. Γενικά το UI μ΄αρέσεια λλά συμφωνώ οτι ειναι λιγο χαοτικό στην αρχική σελίδα. Ισως είναι απλά θέμα συνήθειας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε με το καλό..  Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και αγάπη.

καλή υπομονή στους mods  και εύχομαι η καινούργια χρονιά να φέρει τεχνολογίες και καινοτομίες..

Επίσης ελπίζω σε νέες κόντρες φαν το φαν με την ευγένια που μας χαρακτηρίζει όλο αυτό τον καιρό

Δέν ήθελα το πρώτο μύνημα στο καινούργιο σιτε να ήταν τρολλ αλλιώς θα έγραφα μόνο  Άπατο...

Μυαλό σε όλους μας και ευχαριστούμε που μας κρατάτε πάντα στην ενημέρωση και σε όλους ασχολήθηκαν για να γίνει όλο αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοτάξιδο το νέο site! Μπράβο σε όσους δούλεψαν γιαυτό!

Καλή χρονιά με υγεία και πολλές χαρές για όλους τους insomniacs!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι είναι όλα πολύ μεγάλα. Στο 80% zoom level είναι πιο ευανάγνωστο. Το θέμα με το ποστάρισμα στο φόρουμ ελπίζω να λυθεί σύντομα, με αγχώνει!!! :lol:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλο, επιτελους καταλαβα οτι πρεπει να παω στις ειδησεις για να ευχηθω και εγω. Μεσα απο το φορουμ δεν μου δινει επιλογη απαντησης. Πολυ λευκο, τεραστια ολα, λες και ενεργοποιησα τις ρυθμισεις των Windows για ατομα με περιορισμενη οραση. Μαλλον αυτο γινεται για να ταιριαξει στα κινητα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...