Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Στις αγγελίες οι τιμές δεν φαίνονται στη λίστα και πρέπει να ανοίγω την κάθε αγγελία για να δώ,σε αντίθεση με πριν που φαίνονταν.

Κάνω κάτι λάθος ή το αφαιρέσατε?

 

Άκυρο,το βρήκα ,απλά το έψαχνα δεξιά και είναι με μικρά κάτω από τη φωτό..

Επεξ/σία από mcrae13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 minutes ago, giorgos147 said:

Χάθηκαν και πρέπει να γίνουν ξανά τα follows, εάν δεν κάνω λάθος.

Οι οποίοι φίλοι ουσιαστικά δεν είχαν κάποια χρησιμότητα, ενώ στα follows μπορείς να ορίσεις να βγαίνει notification όταν postάρει κάποιος που κάνεις follow...

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mcrae13 είπε

 Στις αγγελίες οι τιμές δεν φαίνονται στη λίστα και πρέπει να ανοίγω την κάθε αγγελία για να δώ,σε αντίθεση με πριν που φαίνονταν.

Κάνω κάτι λάθος ή το αφαιρέσατε?

Φαίνεται κάτω από την  εικόνα της κάθε αγγελίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 λεπτά πριν, giorgos147 είπε

Χάθηκαν και πρέπει να γίνουν ξανά τα follows, εάν δεν κάνω λάθος.

Δεν κάνεις λάθος.

3 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Οι οποίοι φίλοι ουσιαστικά δεν είχαν κάποια χρησιμότητα, ενώ στα follows μπορείς να ορίσεις να βγαίνει notification όταν postάρει κάποιος που κάνεις follow...

Ναι, υπήρχε επιλογή αυτόματης μετατροπής, αλλά θα προκαλούταν σωρεία μηνυμάτων (η αυτόματη έδινε "ναι σε όλα") και γι' αυτό προτιμήθηκε να επιλέξουν τα μέλη ποιους θα προσθέσουν ως followed και τι θα βλέπουν από τη δραστηριότητά τους.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Alejandro είπε

Ο,τι να 'ναι. Είναι 110 σελίδες γιατί έχει πολλές απαντήσεις. Κάθε σελίδα έχει 15 posts. Τόσες σελίδες θα ήταν και με το παλιό site. Η γκρίνια έχει πάει σε αλλο επίπεδο πια.

μην το πολυσυζητησουμε αλλα μονο για το υφος.. το δικο σου ποστ (2 γραμμων) μονο μου επιασε 1/3 της οθονης στο λαπτοπ. τα 15 ανα σελιδα δεν τα βλεπω εγω, με ενοχλει ο χαμενος χωρος στην οθονη. παντως γουστα ειναι αυτα και δεν το σχολιασα ουτε προκειται αλλο

Επεξ/σία από Cvento
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Cvento είπε

μην το πολυσυζητησουμε αλλα μονο για το υφος.. το δικο σου ποστ (2 γραμμων) μονο μου επιασε 1/3 της οθονης στο λαπτοπ. τα 15 ανα σελιδα δεν τα βλεπω εγω, με ενοχλει ο χαμενος χωρος στην οθονη. παντως γουστα ειναι αυτα και δεν το σχολιασα ουτε προκειται αλλο

Για αριθμό σελίδων έγραψες όμως. Προφανώς αυτό που σε ενοχλεί είναι το αυξημένο scrolling που χρειάζεται πλέον λόγω του διαφορετικού spacing και μεγέθους γραμματοσειρών κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,ολα καλα κι ωραια.αλλα οι αξιολογισεις πως γινονται??Μου φαινεται λιγο δυσχρηστο το σαιτ παντως,αν και σαφως πιο γρηγορο τελικα σε σχεση με πριν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, εγώ που αγνοούσα την ύπαρξη του TheLab και δεν είμαι μέλος, μιας και αναφέρθηκε αρκετά εδώ, μπήκα και το τσέκαρα και μου φάνηκε αρκετά ελκυστικό εκ πρώτης όψεως. Αμφιβάλλω αν θα είναι κακό να του μοιάσει το Insomnia στο αισθητικό κομμάτι. Ίσως μόνο στην αρχική να διαφωνώ. Τα φόρουμ όμως μου άρεσαν αρκετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Abudi είπε

Πάντως, εγώ που αγνοούσα την ύπαρξη του TheLab και δεν είμαι μέλος, μιας και αναφέρθηκε αρκετά εδώ, μπήκα και το τσέκαρα και μου φάνηκε αρκετά ελκυστικό εκ πρώτης όψεως. Αμφιβάλλω αν θα είναι κακό να του μοιάσει το Insomnia στο αισθητικό κομμάτι. Ίσως μόνο στην αρχική να διαφωνώ. Τα φόρουμ όμως μου άρεσαν αρκετά

Δεν είχες δουλέψει το παλιό, κλασσικό hardcore :P forum γι'αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν.... Μπήκα να δω και γω το the lab και νιώθω πως ανακάλυψα πλανήτη ίδιο με τη γη σε άλλο ηλιακό σύστημα. Και έχουν και τόπικ με ανέκδοτα, και φαγητά, και offtopic :shock: :shock: :shock:

*γκουχουγκουχου*

Στο προκείμενο τώρα, πώς μπορούμε τώρα να βάζουμε youtube videos? Πριν έβαζα το λινκ του share αν θυμάμαι. Τώρα δεν γίνεται embedded έτσι, απλά εμφανίζεται σαν λίνκ.

Εγώ κατά τα άλλα έχω αρχίσει να το απολαμβάνω το φόρουμ μετά την αναβάθμιση, τώρα που η πλοήγηση έστρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...