Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με την αναβαθμιση εχουν σταματησει να ερχονται σε mail ειδοποιησεις για τα θεματα που ακολουθουσαμε? χρειαζεται νακανουμε κατι μιας και στο προφιλ φαινοντια τα θεματα που ακολουθω αλλα δεν ερχονται στο mail ειδοποιησεις γιατα νεα μυνηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ακομα ειμαι με tablet, δεν εχω κατσει σε laptop/desktop και φοβαμαι τι προκειται να αντικρισω

θα φυγω απτο δωματιο  να το δει πρωτα η κοπελα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια η αναβαθμιση αλλα στις αγγελιες πρεπει να προστεθουν και αλλες κατηγοριες που λειπουν εδω και καιρο οπως π.χ.  στα κινητα τηλεφωνα μια κατηγορια για τα  xiaomi η στα διαφορα μια κατηγορια για τα ατμιστικα προιοντα κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tritonas00 είπε

ακομα ειμαι με tablet, δεν εχω κατσει σε laptop/desktop και φοβαμαι τι προκειται να αντικρισω

θα φυγω απτο δωματιο  να το δει πρωτα η κοπελα...

 

6 ώρες πριν, phisakel είπε

Αισθητικά προτιμούσα το προηγούμενο site. Αυτό έχει πολύ bold, χοντροκομμένα fonts, μεγάλα κενά.. ίσως θελει σουλούπωμα

Για αρχή δοκιμάστε αυτό 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Federacion είπε

Ρε παιδιά και το TheLab πάλι χάλια είναι στο φόρουμ.. Δεν έχουν κι εκεί νέο περιεχόμενο.

Έβαλαν μετά από αρκετό καιρό πάνω πάνω στη μπλε μπάρα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη παιδιά... αλλά μου φαίνονται όλα τεράστια!

Επίσης υπάρχουν κατά την γνώμη μου πολλά διαφορετικά μεγέθη κ χρώματα γραμμάτων που κάνουν το site δυσανάγνωστο.

Εύχομαι τα καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vapon είπε

Συγγνώμη παιδιά... αλλά μου φαίνονται όλα τεράστια!

Επίσης υπάρχουν κατά την γνώμη μου πολλά διαφορετικά μεγέθη κ χρώματα γραμμάτων που κάνουν το site δυσανάγνωστο.

Εύχομαι τα καλύτερα...

Το γράφω συνέχεια, λίγα ποστ πιο πάνω. 

Δοκίμασε αυτό για αρχή 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/1/2018 στις 2:41 ΠΜ, GamerPatras είπε

BUG: Στις αγγελίες ζήτησης για να κλείσουν, όταν πατάω ολοκληρωθηκε πρεπει να ορίσω οπωσδήποτε αγοραστή.

Στις αγγελίες κινητών να προστεθούν όλες γνωστες πλέον μάρκες ΤΣΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ, δεν υπάρρχει λόγος να χανόμαστα στο διάφορα

Huawei, Xiaomi, Meizu, Oneplus, Oukitel, Ulefone, Vernee, LeEco

Όπως και στα Videogames το Playstation να χωριστεί σε PS1, PS2, PS3, PS4 δε είναι δυνατον να πρέπει να βλέπω αγγελίες για ps1 ενώ ψάχνω παιχνίδι για το ps4

Ναι παιδιά θα είναι πολύ καλύτερα όλα όταν είναι σε κατηγορίες! Όλα τακτοποιημένα!

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε πότε περίπου θα μπορούμε να δούμε το περιεχόμενο μας? 

Πραγματικά κόβει τα χέρια αυτό και όλοι πρέπει να έχουμε χάσει πολλές απαντήσεις από αυτά που παρακολουθούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

@billdanos

Στο θέμα της εμφάνισης του φόρουμ,που βγάζει μάτια σε μικρής ανάλυσης οθόνης και το πρόβλημα είναι αδιαμφισβήτητο, τι προτείνετε δηλαδή εσείς οι mods;;

 

 

Επεξ/σία από free@last
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...