Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίες οι αλλαγές αλλά πολύ άσπρο ρε παιδί μου. Βάλτε κι ένα dark theme σαν επιλογή. Επίσης HTTPS ακόμα δεν βλέπω, μήπως είναι καιρός να μπει επιτέλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ασπρο ρε παιδια? Δε μας εφτανε το facebook που μας εβγαζε τα ματια 3 η ωρα τα ξημερωματα ενω νυσταζουμε? Πρεπει και το insomnia να ειναι ετσι? Χιλιες φορες καλυτερα το σκουρο φοντο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο και από μένα παιδιά!! Θα ήθελα όμως να επισημάνω και γω το θέμα με τη φωτεινότητα, μου χουνε βγει τα μάτια tbh :P Επίσης το πλαίσιο των σχολίων πιστεύω θα ήταν καλύτερο αν ήταν αρκετά στενότερο, είναι κουραστικό να διαβάζεις κείμενα τόσο απλωμένα. Πάντα φιλικά και καλοπροαίρετα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο, ευτυχώς το φορουμ παραμένει readable. Η αρχική σελιδα ομως ειναι visually cluttered. Ελπίζω θα την αλλάξετε, αλλαξετε την δομή αυτής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά ψάχνω πως απαντάμε. Και ακόμα δεν ξέρω πώς, μου έβγαλε κατά τύχη στην αρχή του θέματος... Κατά την γνώμη μου ένα αίσχος μέχρι στιγμής. Πολλές πρωτοβουλίες χωρίς να ρωτήσουν την γνώμη μας πριν τις εφαρμόσουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον σχολιασμο αρθρων απο τη κεντρικη σελιδα δεν υπαρχει δυνατοτητα παραθεσης καποιου ποστ απο αλλο μελος και πρεπει να γραφεις @ονομαμελους για να καταλαβει ο αλλος σε ποιον απευθυνεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...