Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο φαινεται! Να ρωτησω αν ξερει κανεις, γιατι πρεπει να ειναι "κατω" το site τοση ωρα; Δεν υπαρχει αλλος τροπος να δοκιμαστουν ολα offline και να ανεβει σε καμια ωρα; 

 

Καλή χρονιά παίδες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιξτε με κανα γαλαζιο παιδια που ειναι το πιο ξεκουραστο στο ματι γιατι αλλιως...πανω απο  10 λεπτα δεν θα μπαινει κανενας!

Γενικα ωραιο ειναι, μυριζει καινουργιλα αλλα και η κεντρικη σελιδα ειναι καπως μπουκωμενη μα διάφορα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόδειγμα  Ελληνικού site κ όχι μόνο.

προσωπικα ήδη το λατρεύω αν και οι 2 μέρες πάνω κάτω που ήταν κλειστό παραλίγο να πάθουμε στερητικό σύνδρομο , παλι καλά που ειναι γιορτές και «πνιξαμε» τον πόνο μας με τα ποτά..χαχαχ

 

 

καλη αρχή ή πιο σωστά καλη συνέχεια . 

ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Brothers οι αγγελίες είναι ακόμα χαλασμένες

και κάντε κάτι με το άσπρο και το μέγεθος

πρέπει να σκρολάρω χρόνια να βρω κάτι

είναι σαν handicapped mode

ότι χειρότερο για desktop view

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή αρχή παιδιά .... Να σας πω την αλήθεια, εμένα πριν το site μου φαινόταν τέλειο και δεν είχα κανένα παράπονο. Πάντα ήμουν της άποψης, ότι δεν πειράζεις κάτι που δουλεύει τέλεια μιας και μπορεί να το χαλάσεις. Για τις αλλαγές δεν μπορώ να κρίνω τόσο νωρίς, αλλά η πρώτη μου αίσθηση είναι κάπως χλιαρή. Βασικά ίσως είναι και η ζαλάδα με την ασπρίλα στα μάτια! :P  Έχουμε όμως απόλυτη εμπιστοσύνη σε όλα τ' αλάνια του site και είμαστε σίγουροι πως ΌΛΕΣ οι ατέλειες θα διορθωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρόνια, χρόνια πολλα σε όλους! Με την εφαρμογή iOS θα γίνει τπτ; Θα λειτουργήσει ξανα; 

 

Υ.Γ Σορρυ αν εχει ρωτήσει κάποιος άλλος αλλα με iPhone 6 σέρνεται και δεν μπορώ Α διαβάσω πολλα μηνύματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...