Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά σας εύχομαι με υγεία σε ολο το επιτελείο του sait οπως και σε όλον τον κόσμο.συγχαρητηρια για την δουλειά που κάνετε.Με την καινούργια αναβάθμιση που κάνατε είναι εντυπωσιακή.Καλη επιτυχία σας εύχομαι να έχετε πάντα που όπως φυσικά πάντα την έχετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κινητό ο χειρισμός είναι πολύ δύσκολος. Σε κανένα θέμα δεν σε πάει στο πρώτο μη αναγνωσμένο. Το άσπρο βαράει στα μάτια και για να δεις τις ειδοποιήσεις θελει περισσότερη δουλειά από πριν. Πρέπει να αλλαχτούν πολλά για την ώρα είμαστε 5 σκάλες προς τα κάτω από πριν. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χρονια πολλα παιδια

μονο εγω οταν κλικαρω στα forums δεν βλεπω καθολου περιεχομενου πλην του hardware? οποιο φορουμ κ να κλικαρω ειναι αδειο

επισης που ειναι το νεο περιεχομενο κ τα θεματα που εχω συμμετασχει?

 

 

Επεξ/σία από what_if
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα Καλη Χρονια.

Περα απο χρωματα, μεγεθη γραμματοσειρων, χαμμενο χωρο, νεο περιεχομενο κλπ. Οι ειδοποιησεις για απαντησεις σε θεματα που παρακολουθουμε μεσω email που πηγαν; Στο παλιο ερχοταν email αμεσως μολις καποιος απαντουσε σε καποιο θεμα, τωρα δεν υπαρχει αυτη η επιλογη στις ρυθμισεις παρα μονο ημερησιο ή εβδομαδιαιο email....

Επεξ/σία από panoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, panoc είπε

Καλημερα Καλη Χρονια.

Περα απο χρωματα, μεγεθη γραμματοσειρων, χαμμενο χωρο, νεο περιεχομενο κλπ. Οι ειδοποιησεις για απαντησεις σε θεματα που παρακολουθουμε μεσω email που πηγαν;

Οι ειδοποιήσεις, γενικά, έχουν πρόβλημα και το θεωρώ ως το πρώτο που πρέπει να διορθωθεί.

 

Edit

Μόλις έλαβα (10.26) την 1η ειδοποίηση για το reaction panosc :-)

Μακάρι να είναι η αρχή της διόρθωσης του προβλήματος

Επεξ/σία από makfil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμαστε αυτο εδω,  σε εμενα εμφανιζει ολη την νεα δραστηριοτητα του φορουμ, δυστηχως με τον υπερ-πληθρωρικο "μινιμαλ" του νεου στυλ.

http://www.insomnia.gr/discover/44/


 

 

 



 

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, orck είπε

Δοκιμαστε αυτο εδω,  σε εμενα εμφανιζει ολη την νεα δραστηριοτητα του φορουμ, δυστηχως με τον υπερ-πληθρωρικο "μινιμαλ" του νεου στυλ.

http://www.insomnia.gr/discover/44/
 

Ευχαριστώ για την υπόδειξη, έχω βρει προσωρινή λύση με τη "Διαχείριση περιεχομένων που ακολουθώ", για να ενημερώνομαι, μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα των ειδοποιήσεων.

Επεξ/σία από makfil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, makfil είπε

Ευχαριστώ για την υπόδειξη, έχω βρει προσωρινή λύση με τη "Διαχείριση περιεχομένων που ακολουθώ", για να ενημερώνομαι, μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα των ειδοποιήσεων.

Εκεί δυστυχώς δείχνει μόνο τα θέματα στα οποία είσαι συνδρομητής και όχι αυτά στα οποία έχεις απαντήσει κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Alejandro είπε

Εκεί δυστυχώς δείχνει μόνο τα θέματα στα οποία είσαι συνδρομητής και όχι αυτά στα οποία έχεις απαντήσει κάποια στιγμή.

Δειχνει τα θεματα που εχεις απαντησει μετα την αμαβαθμιση, στο παλιο εκανα κλικ (δεν θυμαμαι τι ελεγε, ηταν παντως στην δευτερη γραμμη) και μου εμφανιζε ολα τα θεματα που εχω απαντησει, με ατονο οσα θεματα δεν εχουν κατι νεο και με εντονο οσα ειχαν νεο περιεχομενο.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους έφτιαξε απο πολλά αρχικά προβλήματα.

Καλη χρονιά σε όλους μας.

Υ.Γ. Δεν μου αρέσει καθόλου το καινούριο λογότυπο...Κάποιες λειτουργείες δυσκολεύουν μάλλον λόγω συνήθειας του παλιού σαιτ...Ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους.Οσο αφορα το νεο site αυτο που πρεπει να διορθωθει ειναι το λευκο χρωμα και η γραμματοσειρα.Το νεο λογοτυπο δε ειναι ωραιο.Κακη επιλογη το κιτρινο χρωμα.Πιστευω οτι επρεπε να γινει ενα poll για το αν θελετε η οχι να αλλαχθει το λογοτυπο.Ολα τα υπολοιπα δε μπορουν να κριθουν διοτι δε ειναι στη τελικη τους μορφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...