Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το Dark Theme παραμένει κατα 90% λευκο στην οθονη!

Η εννοια του Dark ειναι και μέσα στο φορουμ... στα σχόλια. Εχουμε βραδιάτικα αυτή την ασπρίλα να μας βαρά κατάματα. Επίσης μια εναλλαγη απο ποστ σε ποστ με light grey και λιγο ποιο σκουρο grey στο επομενο για να ξεχωρίζουν τα ποστ μεταξύ τους δεν θα ηταν ασχημη ιδέα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως πολλά fonts και spaces τα έχουν φέρει τα παιδιά έχει αρχίσει να παίρνει μορφή. Η αναπαράσταση άρθρων στην αρχική ούτε σε εμένα άρεσε, νομίζω πιο πρακτικό εικόνα / κείμενο στο mobile ειδικά. 

Επίσης παιδιά το menu καλά θα ήταν να έχει δέντρο έστω των βασικών ενοτήτων του φόρουμ στο mobile κατά την γνώμη μου 

Επεξ/σία από sarakinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Coul είπε

Δεν μιλάω για την κριτική. Μιλάω για το κράξιμο.

Εννοείται πως όλοι (σχεδόν) θέλουν την κριτική.

Καλή χρονιά αδερφέ!

Εννοείται όχι κράξιμο! :) Τόση δουλειά έχουν βάλει τα παιδιά του insomnia!

 

Καλή χρονιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο γρήγορο, Ναι!

Πιο Λειτουργικό, oχι!

Με σεβασμό και εκτίμηση σε όσους δούλεψαν για αυτήν την αλλαγή: ακούστε τις παρατηρήσεις και συνεχίστε.

Καλό κουράγιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρόνια Πολλά σε όλους.

Και από laptop μικρή η διαφορά σε σχέση με την εμφάνιση στο κινητό.

Εξακολουθώ να μην μπορώ να βρω που είναι τα θέματα που παρακολουθούσα.

Θα ήθελα να επανέλθει και η επιλογή να μας πηγαίνει κατευθείαν στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα του κάθε θέματος .

Υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω τα θέματα που παρακολουθούσα στην προηγούμενη έκδοση ώστε να τα μεταφέρω σε αυτήν ?

Το να τα ψάχνει κανείς ένα - ένα  δεν είναι εύκολο καθώς η αναζήτηση δεν φέρνει πάντα σωστά αποτελέσματα.

Και πάλι Καλή Χρονιά σε όλους.

 

 

Επεξ/σία από Creta1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Creta1 είπε

Χρόνια Πολλά σε όλους.

Και από laptop μικρή η διαφορά σε σχέση με την εμφάνιση στο κινητό.

Εξακολουθώ να μην μπορώ να βρω που είναι τα θέματα που παρακολουθούσα.

Θα ήθελα να επανέλθει και η επιλογή να μας πηγαίνει κατευθείαν στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα του κάθε θέματος .

Υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω τα θέματα που παρακολουθούσα στην προηγούμενη έκδοση ώστε να τα μεταφέρω σε αυτήν ?

Το να τα ψάχνει κανείς ένα - ένα  δεν είναι εύκολο καθώς η αναζήτηση δεν φέρνει πάντα σωστά αποτελέσματα.

Και πάλι Καλή Χρονιά σε όλους.

Τα θεματα μπορεις να τα βρεις απο εδω ,ρυθμισεις ,διαχειριση περιεχομενου που ακολουθω, καλη χρονια και σε σενα

 

 vJOXlj.jpg  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπήρχε ούτε ένα. Ήταν κενή η επιλογή διαχείριση περιεχομένου. Για κάποιο λόγο έχουν χαθεί όλα. Προσπαθώ δυστυχώς να τα ξαναβρώ ένα -  ένα .

Ευχαριστώ. Μάλλον κάτι πήγε στραβά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Creta1 said:

Δεν υπήρχε ούτε ένα. Ήταν κενή η επιλογή διαχείριση περιεχομένου. Για κάποιο λόγο έχουν χαθεί όλα. Προσπαθώ δυστυχώς να τα ξαναβρώ ένα -  ένα .

Ευχαριστώ. Μάλλον κάτι πήγε στραβά .

Περιμένετε να ολοκληρωθεί η μετάβαση είπαμε. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Creta1 είπε

Δεν υπήρχε ούτε ένα. Ήταν κενή η επιλογή διαχείριση περιεχομένου. Για κάποιο λόγο έχουν χαθεί όλα. Προσπαθώ δυστυχώς να τα ξαναβρώ ένα -  ένα .

Ευχαριστώ. Μάλλον κάτι πήγε στραβά .

Το έχουμε αναφέρει πολλές φορές, οι συγκεκριμένες λειτουργίες στηρίζονται στην αναζήτηση η οποία δεν είναι έτοιμη. Μόλις ολοκληρωθεί, θα εμφανιστεί άμεσα το περιεχόμενό σας στις σχετικές ενότητες όπως και η νέα λειτουργία του νέου περιεχομένου.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoc είπε

Εξαρταται και απο την οθονη, εγω στη δικη μου benq που ειναι καλιμπραρισμενη με spider για photoshop δεν ειναι καθολου φωτεινο.

Δυστυχως το ασπρο απο οθονη σε οθονη διαφερει.

Μπορεις ομως να το φερεις στα μετρα σου

αλλαζοντας το whitesmoke στο script

ανοιξε το script απο το stylus πηγαινε κατω κατω βρες τα whitesamoke κανε κλικ στο τετραγωνακι και διαλεξε το χρωμα

s4.png.032c07194c321e1a9d7a7262a2dbe31c.png

Βασικα αυτο που κουραζει ειναι το κενο αναμεσα στα post το οποιο ειδικα στο scroll δημιουργει εναλλαγες φωτεινοτητας, και δεν εχω βρει τροπο να το μικρυνω.

 

.ipsBox 

margin-bottom : 32px

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το νέο θέμα δεν πολυβοηθάει την κατάσταση,λόγω εντονης αντίθεσης.

Νομίζω ότι ένα light grey theme θα ήταν ότι πρέπει,αντικαθιστώντας το μυκονιάτικο λευκό

που ειδικά στο φόρουμ βγάζει μάτια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...