Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, giorgos147 said:

Δεν αναφέρεται βέβαια κάπου κάτι σχετικά με καλύτερη απάντηση - εκτός και αν δεν το πρόσεξα.

Όπως και να'χει, είναι περίεργη/δύσκολη αλλαγή, τόσο στην ανάπτυξη της, όσο και στο κατά πόσο σωστά θα χρησιμοποιηθεί, οπότε ας γίνουν όλα τ'άλλα αρχικά, και εδώ είμαστε για προτάσεις στο μέλλον.

Έχει ήδη υλοποιηθεί για τα post στην κατηγορία του Προγραμματισμού με διαφορετικό τρόπο και όχι με βάση τα reactions.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, billdanos είπε

Αυτό που θέλει να πει και είναι και δικιά μου απορία είναι... στο λινκ που παραθέτεις εκεί που λέει "Tablets" πατιόταν και έβγαζε όλα τα ταμπλετ από όλες τις κατηγορίες.

 

Τώρα ΔΕΝ πατιέται

Επεξ/σία από tsiv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, giorgos147 said:

Δεν αναφέρεται βέβαια κάπου κάτι σχετικά με καλύτερη απάντηση - εκτός και αν δεν το πρόσεξα.

 

Στα topics για τον προγραμματισμό και το web design, μπορεί ο αρχικός δημιουργός ενός τοπικ στο οποίο ρωτάει κάτι, να επιλέγει την καλύτερη απάντηση που τον βοήθησε και αυτό θα φαίνεται στους υπόλοιπους. Σε όλα τα υπόλοιπα topics ο κάθε συντονιστής μπορεί να κάνει ένα post sticky ώστε να φαίνεται στο πάνω μέρος (όπως αυτά τα 2-3 σε αυτό το topic).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
9 minutes ago, tsiv said:

Αυτό που θέλει να πει και είναι και δικιά μου απορία είναι... στο λινκ που παραθέτεις εκεί που λέει "Tablets" πατιόταν και έβγαζε όλα τα ταμπλετ από όλες τις κατηγορίες.

Τώρα ΔΕΝ πατιέται

Όταν ολοκληρωθεί το indexing θα μπορείς να "χτίσεις" ο ίδιος τη σελίδα με τις αγγελίες που θες να βλέπεις, επιλέγοντας απο τις κατηγορίες κλπ κλπ. :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, tsiv said:

Προσπαθώ να ακολουθήσω το θέμα και δεν πατάει!

Γι' αυτό γράφω αυτό το ποστ μπας και νιώσει:lol:

 

1 hour ago, Kostasspil said:

Μαλλον απενεργοποιηθηκε προσωρινα η λειτουργια. Θα επιστρεψει στανταρ

 

58 minutes ago, tsiv said:

Όντως ενεργοποιήθηκε η παρακολούθηση, βέβαια έχω ρυθμίσει ήδη να παρακολουθώ όπου δημοσιεύω κ.λ.π κ.λ.π

Fixed! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Όταν ολοκληρωθεί το indexing θα μπορείς να "χτίσεις" ο ίδιος τη σελίδα με τις αγγελίες που θες να βλέπεις, επιλέγοντας απο τις κατηγορίες κλπ κλπ. :)

Οκ λοιπόν... άμα γίνεται έτσι τότε καλώς να ορίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Όταν ολοκληρωθεί το indexing θα μπορείς να "χτίσεις" ο ίδιος τη σελίδα με τις αγγελίες που θες να βλέπεις, επιλέγοντας απο τις κατηγορίες κλπ κλπ. :)

Επίσης μια ακόμη ερώτηση που έχω δει να ξαναγίνεται αλλά δεν έχω δει απάντηση.Υπάρχει τρόπος να κάνουμε αναδημοσίευση μιας αγγελίας ή πρέπει να την φτιάχνουμε πάλι από την αρχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, akarabamba είπε

Επίσης μια ακόμη ερώτηση που έχω δει να ξαναγίνεται αλλά δεν έχω δει απάντηση.Υπάρχει τρόπος να κάνουμε αναδημοσίευση μιας αγγελίας ή πρέπει να την φτιάχνουμε πάλι από την αρχή?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, billdanos said:

Βασικά ήθελα πάλι να γράψω: "φάε ένα snickers" αλλά πάλι θα μου απαντούσες με τον ίδιο τρόπο... :)

Επίσης το

δεν είναι ακριβώς beta testing ούτε και προτείνει κάποια λύση...

Kinder Bueno δεν κάνει ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, Giorgos241 said:

What happened?

Εκανα ενα refresh και μου ειπε page not found... (?)

Τίποτα σπουδαίο. Συμβαίνει σε ορισμένες αλλαγές και updates  που γίνονται. 

3 minutes ago, speedman_26 said:

Kinder Bueno δεν κάνει ;

Ασε... μη θυμηθώ τώρα τις θερμίδες των γιορτών... :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι τους mod σχετικά με το theme :

Προγραμματιστικά , εαν υποθέσουμε οτι μπορείτε να βάλετε 2-3 themes και ο καθένας να επιλέγει αυτό της αρεσκίας του , είναι χρονοβόρο; Έχει πολλές γραμμές κώδικα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...