Προς το περιεχόμενο

Το νέο forum χρειάζεται ένα σκούρο theme


KiriosD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τον νέο σχεδιασμό δε θα χρειάζεται να ανάβω το φως πλέον σε δωμάτιο και σαλόνι, με έχει ευχαριστήσει και ο γείτονας απέναντι επειδή από το γραφείο δίπλα στη μπαλκονόπορτα του φωτίζω όλο το σπίτι.

hint: σκούρο θέμα

  • Like 20
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, KiriosD είπε

Με τον νέο σχεδιασμό δε θα χρειάζεται να ανάβω το φως πλέον σε δωμάτιο και σαλόνι, με έχει ευχαριστήσει και ο γείτονας απέναντι επειδή από το γραφείο δίπλα στη μπαλκονόπορτα του φωτίζω όλο το σπίτι.

hint: σκούρο θέμα

Συμφωνω απολυτα.

Το νεο θεμα βγαζει ματια, ειναι χαλια και δυσκολο να το χρησιμοποιησεις γενικοτερα.

Ποιος το θεωρησε καλη επιλογη?

Αν δε θελετε (οι Διαχειριστες) να το αλλαξετε, δωστε μια ρημαδοεπιλογη στους χρηστες,  με 3-4 διαφορετικα θεματα (με καποια να ειναι πιο σκουρα, σκοτεινα), να τα επιλεγουμε οταν εχουμε κανει login, για να διαβαζουμε σαν ανθρωποι.

Μεχρι τοτε, i'm outta here..

Εφυγα για κολλυριο...

Επεξ/σία από N.A.S.A.
  • Like 11
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι αρκετά κουραστικό είναι η αλήθεια.  Προσωπικά ένα πασο θα το έκανα αν έβγαινε από mod o bill..

:)

Επεξ/σία από txcellas
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είμαι λίγο offtopic αλλά τα μη αναγνωσμένα thread στο φορουμ μπορουμε κάπως να τα απομονώσουμε? ή τουλάχιστον τα τελευταία θέματα με νέες απαντήσεις.

Επεξ/σία από GnG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?

O μισητος rte δεν κλεινει πλεον, το φορουμ εινια δυσαναγνωστο και με το ασπρουλιαρικο φοντο που εχει παντου θελω πλεον γυαλια ηλιου!

Επεξ/σία από jim_p
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απ' τα ίδια κι εγώ. Το θέμα δεν με βολεύει καθόλου, τεράστια μεγέθη, έχω αναγκαστεί να ρίξω το zoom στον browser στο 70%, ενώ και η ασπρίλα κουράζει τα μάτια αφάνταστα. 10 λεπτά πλοηγούμε και πονάω. Επίσης, συμφωνώ με τον φίλο 3DJIN, γιατί μόνο στην κορυφή η αρίθμηση των σελίδων ρε παιδιά; Αν ήταν να μπει κάπου, η λογική λέει στον πάτο, αφού από πάνω προς τα κάτω διαβάζεται το φόρουμ. Τέλος, πως βρίσκω τα αδιάβαστα θέματα με νέα posts, στα οποία έχω συμμετάσχει;

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδιά ένα λίγο ποιό σκουρόχρωμο θέμα ή τουλάχιστον αλλαγή χρωμάτων με κάποια όπως ήταν στην προηγούμενη έκδοση. Insomniacs και τέρμα λευκό δεν κολλάει.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...