Προς το περιεχόμενο

Το νέο forum χρειάζεται ένα σκούρο theme


KiriosD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρεμιστε με το κράξιμο ρε παίδες .

Δεν υπάρχει κόσμιος και ήρεμος τρόπος να εκφράσετε τις απόψεις σας ; Λες κι οι άνρθωποι που είναι πίσω από το site και το υποστηρίζουν (όχι μόνο στα λόγια αλλά και οικονομικά) θέλουν να έχουν δυσαρεστημένο κόσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οσον αφορά την ημερολογιακή προβολή στις αγγελίες,  απλά χρειάζεται να ξαναπατηθεί το φίλτρο ταξινόμησης ανά ημερομηνία έναρξης όταν επιλέξεις ποια κατηγορία αγγελιών θες να προβάλλεις. 

 

Οσο για το νέο site, δυστυχώς μία τεράστια απογοήτευση.  Εντελώς δύσχρηστο,  άχρωμο θέμα,  πανασχημη προβολή και τακτοποίηση των menu.  

Η κατηγορία των αγγελιών,  πυρήνας της ιστοσελίδας για το νέο 50+ % των μελών πιστεύω,  μια τραγική απογοήτευση. 

Downgrade υπάρχει :P ;;;

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, De@th L0rd είπε

Χωρίς να θέλω να στεναχωρήσω το team που ασχολήθηκε, άλλα παίδες ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!! Βαλτε themes στα ίδια χρώματα με πριν τουλάχιστον, Μπορεί η σελίδα θα έγινε tablet kai mobile friendly άλλα το λάπτοπ  απλά δε μπορώ να κάτσω ούτε 5 λεπτά να διαβάσω...

Όντως,στραβώνει στο 5λεπτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν χαθει και τα like που εδωσα και ελαβα. Για αυτα που ελαβα κλαϊν, αν και τα βλεπω καμια φορα και ψωνιζομαι :P , αλλα τα like που εχω δωσει θα ηθελα να τα εχω καπου αρχειοθετημενα γιατι πολλα ειναι λυσεις σε προβληματα που συναντησα.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο εγώ νιώθω αυτό το φόρουμ σαν την παρέα μου;; Ότι πρόβλημα και να έχει όλοι μαζί εδώ να τα βρούμε και να τα αναφέρουμε, οποίος αποχωρήσει λόγω αυτού είναι στην καλύτερη αχάριστος!

ΕΓΩ προσωπικά παραμένω εδώ και ελπίζω κάποια άτομα που σέβομαι και εκτιμώ να μείνουνε!

 

ΚΑΘΩΣ έγραφα αυτό το μήνυμα με iOS συσκευή  έχω να αναφέρω ότι αν γράφεις γρήγορα κολλάει αρκετά! 

Επεξ/σία από Valous
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Pseudwnumo said:

Και γω με τη σειρά μου να πω την αποψή μου. Γενικά μου αρέσει το νέο design αλλά όντως υπάρχουν κάποια προβλήματα, τα οποία παραθέτω:

1) Πολύ λευκό χρώμα ενώ θα έπρεπε να έτεινε προς dark μεριά εφόσον είναι site για ανθρώπους με insomnia 

 

Πολυ σωστο!

Εκτος του οτι τοση ασπριλα ειναι ασχημη, μπαινεις το βραδυ και φωτιζεται το δωματιο

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, zanskou είπε

Ηρεμιστε με το κράξιμο ρε παίδες .

Δεν υπάρχει κόσμιος και ήρεμος τρόπος να εκφράσετε τις απόψεις σας ; Λες κι οι άνρθωποι που είναι πίσω από το site και το υποστηρίζουν (όχι μόνο στα λόγια αλλά και οικονομικά) θέλουν να έχουν δυσαρεστημένο κόσμο...

 

ειναι αδυνατο να μη κραξουμε πιστεψε με..ειναι παιδικα λαθη αυτα που βλεπω,τελειως ερασιτεχνισμος κατε εμε μεγαλη απογοητευση φιλος.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωστε χρονο στα παιδια ...θα το σενιαρουν(hope mode=on) 

Επίσης  δεν μπορώ να κανω αξιολόγηση σε μια αγγελία που ολοκληρώθηκε πριν την αναβάθμιση σαν αγοραστης...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
9 λεπτά πριν, vairass είπε

Δνε υπήρχε λόγος αλλαγής κρίμα.. 

Ναι δεν υπήρχε λόγος να πάμε σε νεωτερη έκδοση του IPB, τι κι αν υπήρχαν "άπειρα" security updates από την 3.4.9 version που είμασταν...

https://invisioncommunity.com/release-notes/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχαν δημιουργηθεί μεγάλες προσδοκίες - λόγω και της αναμονής που προηγήθηκε - ωστόσο το αποτέλεσμα μας απογοήτευσε. 

Τα παιδιά προσπάθησαν πολύ και είμαι σίγουρος ότι στενοχωριούνται περισσότερο από οτι εμείς.  Ας μην το κάνουμε λοιπόν το κλίμα χειρότερο.

Κάθε κρίση δημιουργεί και μια ευκαιρία.  Με τις σωστές παρατηρήσεις και πολύ δουλειά το site θα γίνει πολύ καλύτερο.

Και μην ακούω για αποχωρήσεις γιατί αυτό δεν ταιριάζει σε πραγματικούς insomniacs, αλλά σε ευκαιριακούς πραματευτάδες.

 

 

 

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα κατι πολυ καλυτερο...πιστευω χρωματικα να διορθωθει ακομα και με το flux η το night mode των win10 δεν παλευεται το ασπρο.ακομα και ετσι ειναι κουραστικο.θελει ωποσδηποτε 

σκουρους τονους δειτε παραδειγμα το avclub η το avsite.Η ντιζαινια και η καινουργιλα σε ενα site ειναι καλοδεχουμενη αρκει να ειναι ΠΡΩΤΕΥΩΝ  χρηστικη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυριστε το πισω στο παλιο, τωρα που ειναι νωρις. Καντε αλλαγες και τεστ σε ενα subdomain και οχι σε Live site.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, zanskou είπε

Ηρεμιστε με το κράξιμο ρε παίδες .

Δεν υπάρχει κόσμιος και ήρεμος τρόπος να εκφράσετε τις απόψεις σας ; Λες κι οι άνρθωποι που είναι πίσω από το site και το υποστηρίζουν (όχι μόνο στα λόγια αλλά και οικονομικά) θέλουν να έχουν δυσαρεστημένο κόσμο...

Δεν ειναι κραξιμο. Ειναι για το καλο του site. Αυτο που βλεπω ειναι απαραδεκτο. Δεν το λεμε απο κακη προθεση προφανως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Goldberg είπε

ειναι αδυνατο να μη κραξουμε πιστεψε με..ειναι παιδικα λαθη αυτα που βλεπω,τελειως ερασιτεχνισμος κατε εμε μεγαλη απογοητευση φιλος.

να ζητήσουμε ομαδικά επιστροφή των χρημάτων της συνδρομής μας τότε :)

Νο offence αλλά ξαναλέω οτι μεγενθύνετε κάποια πράγματα χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...