Προς το περιεχόμενο

Το νέο forum χρειάζεται ένα σκούρο theme


KiriosD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι γιορτες δεν θα γκρινιαξω.απλα θα πω καλη αρχη και υπομονη.συμφωνω με ολα τα σχολια που εχουν αναφερθει και ελπιζω μετα της γιορτες σιγα σιγα να γινει ποιο ευχρηστο παλι το insomnia..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

να πω και εγω τις παρατηρησεις μου για το νεο site.

Περα απο το λευκο χρωμα που φανταζομαι ειναι ευκολο να διορθωθει, η αρχικη σελιδα μοιαζει περισσοτερο για blog παρα με forum.

Διασπαρτες πληροφοριες δεξια - αριστερα, χωρις ομορφη δομη, μεγαλα tiles, καπου εκει στη μεση υπαρχει κ ενα video και γενικως με τοση αταξια το site δεν συνισταται για ψυχαναγκαστικους!

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, 4ever είπε

Είναι ιδέα μου ή τα γράμματα δεν είναι πια τόσο αχνά όσο νωρίτερα? 

Δεν είναι ιδέα σου και εμένα πιο σκούρα μου φαίνονται λες να κάνουμε τόσο λάθος; 

 

Ρε παιδιά φτιάξτε το λίγο θα μας καταντήσετε Mr Monk χρονιάρες ημέρες

Επεξ/σία από xyvirus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 λεπτό πριν, xyvirus είπε

Δεν είναι ιδέα σου και εμένα πιο σκούρα μου φαίνονται λες να κάνουμε τόσο λάθος; 

Άλλαξαν σίγουρα, λογικα΄το τελευταίο μισάωρο, όχι πιο νωρίς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό φτιάχνει εύκολα...μικραινεις τη γραμματοσειρά.  Από το κντ κ το tablet που το κοιτάω εδώ κ ώρα...εχω την εντύπωση ότι τα γράμματα είναι πιο σαφή, πιο σκούρα...

Όπως κ να χει έρχονται σωστές βελτιώσεις σιγά σιγά...υπομονή παίδες...κάθε αρχή κ δύσκολη. 

Επεξ/σία από 4ever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε ότι με τις ημέρες θα φτιάξουν κάποια κακώς κείμενα αλλιώς καταλήγουμε στο ρηθέν «Λίθοι, πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως ερριμμένα» 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλά απ' αυτά θα μείνουν και θα τα συνηθίσουμε πιστεύω.

Να πω και γω το πρόβλημά μου, όταν είμαι στο μπλαμπλα δεν υπάρχει τρόπος να γυρίσω στην ενότητα Ψυχαγωγία, πρέπει να σκρολλάρω επάνω και να πατήσω στο γενικό μενού Forum Reviews Αγγελίες, και φτου και από την αρχή να ξαναμπώ στο φόρουμ.

Ενώ όταν είμαι στην ενότητα Insomnia site - forum υπάρχει διακριτό το μικρό μενού που σε γυρίζει πίσω σε όποιο επίπεδο θέλεις.

Επεξ/σία από McNerd
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, solidsnake222 είπε

ΥΓ. Το να γράφεται  για roll back κτλ σε ξεπερασμένες εκδοσεις είναι λίγο ανόητο. 

 

Δεν γραψαμε κατι τετοιο, δλδ να παμε παλι μονιμα στην παλια εκδοση (2-3 που εχουμε την ιδια αποψη προφανως).

Ειπαμε να μπει το backup για μικρο διαστημα ωστε να γινουν αλλαγες δοκιμες offline ή σε subdomain. Αν δεν γνωριζεις το θεμα φιλε μου, αστο καλυτερα σε οσους ειμαστε του χωρου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, gatokoritso είπε

ειναι τεραστια..

Γιατι ο σχεδιασμος ΔΕΝ ειναι 100% responsive,  διαφορετικα "τα γραμματα" θα αλλαζαν αναλογα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα να πω και εγω την γνωμη μου για τον σχεδιασμο καταρχην τον βρισκω αρκετα κουραστικο στα χρωματα και δευτερον αρκετα πολυπλοκο συγγνωμη αλλα προτιμουσα το παλιο  πολυ καλυτερα. Καλη χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...