Προς το περιεχόμενο

Το νέο forum χρειάζεται ένα σκούρο theme


KiriosD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΗ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΟΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ,ΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΟΙΝ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΜΙΑ  ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΗ!!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, best43 είπε

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΗ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΟΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ,ΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΟΙΝ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΜΙΑ  ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΗ!!!!

ΓΙΑΤΕΙ ΦΩΝΑΖΗΣ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, QuitLife είπε

Δεν γραψαμε κατι τετοιο, δλδ να παμε παλι μονιμα στην παλια εκδοση (2-3 που εχουμε την ιδια αποψη προφανως).

Ειπαμε να μπει το backup για μικρο διαστημα ωστε να γινουν αλλαγες δοκιμες offline ή σε subdomain. Αν δεν γνωριζεις το θεμα φιλε μου, αστο καλυτερα σε οσους ειμαστε του χωρου.

Φίλε  τα παιδιά είπαν το δοκίμασαν και τώρα βοηθήστε μας να βρούμε τα bugs κτλ

Εσύ λες rollback για ποιο λόγο; 

Το σιτε ειναι σε με διαδικασία μετάβασης προς το καλύτερο και αντί να βοηθάτε να να τελειοποιηθεί λέτε roll back και δοκιμή close beta με 5-10 άτομα.

Edit: Καλη Χρονια, Χρονια Πολλα και ευτυχισμενο το 2018!!

Επεξ/σία από solidsnake222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά παίδες! Μάλλον μόνο εμένα άρεσε η ασπρίλα :P 

Πολύ καλή η αναβάθμιση απλά θέλει λίγο ευταξία στις ειδήσεις και στην κεντρική σελίδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακοσχεδιασμενο update δυστυχως!!!!! Ελπίζω να στρώσει!!! Το κουμπακι με την ανεννεωση της αγγελίας μας που πήγε οεο???????? Τραγικό παιδια !!!!!! Επισης ΟΛΕΣ οι αγγελίες που έχουν κλεισει ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.... χιλιάδες σελιδες αγγελιων με κλειδωμενες αγγελιες και οι ενεργες στο τελος!!!!! μακραν το χειρότερο......κριμα!!!! δεν μου κάνει ορξη να ξαναμπώ σιτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη αλλά η αναβάθμιση που κάνατε είναι για τα μπάζα! Αντι να αναβαθμίσετε το server για μια πιο ευχάριστη και άνετη πλοήγηση του φορτώσατε αυτο το τυφλωτικο φανταχτερό μ#%@&#%$%ο! 

Ίσως θα ήταν μια καλή ιδέα να το βάλετε σε ψηφοφορία για να δείτε κατα πόσο η πλειοψηφία το εγκρίνει. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...