Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi ανακοίνωσε το Cortana-powered έξυπνο ηχείο Yeelight Voice Assistant στα $30


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Garuger said:

Άμα διάβαζες το άρθρο υποστηρίζει και τα δύο

Η πλάκα ειναι οτι το διαβασα αλλα με μπέρδεψε αυτο το Assistent χαχαχαχαχ αλλα και πάλι θεωρώ το ντοτ καλύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελληνικά ακούει? Μπορω με κάποιο τρόπο να δοκιμάσω τις φωνητικες εντολές πριν το αγοράσω? 

Επεξ/σία από Exoskeletor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι πολύ καλό, επειδή έχω την σειρά σπιτιού της Xiaomi με τα φώτα, αισθητήρες κτλ θα το τσιμπήσω να το βάλω μέσα στο πλέγμα και πλέον να φωνάζω στην Alexa όταν θα βαριέμαι να σηκωθώ να πατήσω τον διακόπτη για τα φώτα "μωρη alexa,σβήσε μου το φως μικρή ξεκωλι@ρ@"

:P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω πότε επιτέλους θα σταματήσουν τα τεχνολογικά site να αναφέρουν την yeelight σαν Xiaomi.. είναι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ εταιρείες! 100 φορές έχει ειπωθεί! Η xiaomi έχει το δικό της voice assistant εδώ και καιρό για Κίνα και δεν έχει κανένα σκοπό να βγάλει κάτι αντίστοιχο εκτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατι να αγοράσει κάποιος κάτι τέτοιο, σε τι χρησιμεύει; Όχι μόνο για της χιαομι αλλά γενικότερα.

Επεξ/σία από niksor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, niksor said:

Γιατι να αγοράσει κάποιος κάτι τέτοιο, σε τι χρησιμεύει; Όχι μόνο για της χιαομι αλλά γενικότερα.

ειναι για αυτοματισμο αμα εχεις πχ εξυπνη λαμπα λες αναψε στο ηχειο και σου αναβει την λαμπα. μπορει το ιδιο να γινει και με αλλες εξυπνες συσκευες στο σπιτι που βγαζει η xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, niksor είπε

Γιατι να αγοράσει κάποιος κάτι τέτοιο, σε τι χρησιμεύει; Όχι μόνο για της χιαομι αλλά γενικότερα.

Χρησιμεύει το ότι εγώ παράδειγμα που έχω τρεις λάμπες της Xiaomi,τον gateway και αρκετούς αισθητήρες θα μπορώ να δώσω φωνητικά ποια λάμπα να ανάψει σε ποιο δωμάτιο,ποιος αισθητήρας να απενεργοποιηθεί κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Craven είπε

Να δω πότε επιτέλους θα σταματήσουν τα τεχνολογικά site να αναφέρουν την yeelight σαν Xiaomi.. είναι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ εταιρείες! 100 φορές έχει ειπωθεί! Η xiaomi έχει το δικό της voice assistant εδώ και καιρό για Κίνα και δεν έχει κανένα σκοπό να βγάλει κάτι αντίστοιχο εκτός.

Σωστός και ο δικός της assistant δεν χαμπαριάζει από Αγγλικά, πόσο μάλλον από Ελληνικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...