Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για Βελτίωση του Site


chrishellas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύω θα μπορούσατε να βάλετε αύξουσα και φθίνουσα τιμή στα προϊόντα καθώς και ημερομηνία καταχώρισης με τον ίδιο τρόπο αύξουσα και φθίνουσα δηλαδή, έτσι θα γινόνταν το site πολύ πιο εύχρηστο όποιος άλλος θέλει να σχολιάσει ας πει την γνώμη του καλές γιορτές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και dark theme να μην υπάρχει με μερικές κατάλληλες αποχρώσεις γκρί έχεις ωραία αποτελέσματα..

Πάντως πιστεύω μειώνοντας το body width, το site φαίνεται super..

insomniazoomout.thumb.jpg.6a9c9bfaad92256229a58d7285bc2d32.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προταση δικη μου ειναι στη λιστα με τα αντικειμενα στις αγγελιες να φαινεται διπλα στο χρηση ο αριθμος αξιολογησεων (οπως και στο παλιο συστημα)

Να μην χρειαζεται να κανουμε κλικ στο αντικειμενο για να δουμε εκ των υστερων οτι ο πωλητης εχει μηδεν αξιολογησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, afterhours είπε

Προταση δικη μου ειναι στη λιστα με τα αντικειμενα στις αγγελιες να φαινεται διπλα στο χρηση ο αριθμος αξιολογησεων (οπως και στο παλιο συστημα)

Να μην χρειαζεται να κανουμε κλικ στο αντικειμενο για να δουμε εκ των υστερων οτι ο πωλητης εχει μηδεν αξιολογησεις.

Αν αφήσεις τον κένσορα πάνω από το όνομα κάποιου φαίνετε ο αριθμός των αξιολογήσεων, είτε είναι σε αγγελία είτε σε φόρουμ, οκ δεν είναι το ίδιο άμεσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλοτάξιδο το νέο site.

Η πρόταση μου αφορά τις αγγελίες και συγκεκριμένα το κομμάτι του hardware. Καιρός είναι να διαχωριστούν οι διπλές κατηγορίες, όπως "Επεξεργαστές/Μητρικές" ή "Οθόνες & Routers". Είναι κουραστικό να ψάχνεις π.χ. οθόνη και να πρέπει να δεις ένα σωρό routers στην πορεία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Thruba said:

Καλησπέρα και καλοτάξιδο το νέο site.

Η πρόταση μου αφορά τις αγγελίες και συγκεκριμένα το κομμάτι του hardware. Καιρός είναι να διαχωριστούν οι διπλές κατηγορίες, όπως "Επεξεργαστές/Μητρικές" ή "Οθόνες & Routers". Είναι κουραστικό να ψάχνεις π.χ. οθόνη και να πρέπει να δεις ένα σωρό routers στην πορεία.

Το ιδιο πιστευω θα πρεπει να γινει και στην ενοτητα Hardware του φορουμ. Π.χ να διαχωριστουν επεξεργαστες απο ραμ και μητρικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Dark theme
  • Επαναφορά του παλιού logo. Το νέο είναι εξαιρετικά άσχημο.
  • Δυνατότητα διαγραφής ειδοποιήσεων.
  • Μικρότερη γραμματοσειρά
  • Καλύτερη οργάνωση της αρχικής σελίδας που είναι ένα χάος
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρετε τη δυνατότητα προβολής όλων των αγγελιών από κάθε κατηγορία πχ όλες οι αγγελίες για hardware. Στο παλιό σιτε υπήρχε αυτή η δυνατότητα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αξιολογήσεις σαν πωλητής αλλά και σαν αγοραστής τώρα τις δίνει όλες σαν πωλητής,καλό θα είναι να αλλάξει αυτό ώστε αυτός που συναλλάσσεται μαζί μας να έχει πιο καθαρή εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προτεινο να το

13 ώρες πριν, funbreaker είπε
  • Dark theme
  • Επαναφορά του παλιού logo. Το νέο είναι εξαιρετικά άσχημο.
  • Δυνατότητα διαγραφής ειδοποιήσεων.
  • Μικρότερη γραμματοσειρά
  • Καλύτερη οργάνωση της αρχικής σελίδας που είναι ένα χάος

Το παλιο ινσομνια ηταν παντου καλυτερο.Μακραν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Havik είπε

Πρώτα με γεια στο site, με την σειρά μου θα ήθελα Dark Theme και ένα τρόπο για να βλέπω όλα τα νέα θέματα των τελευταίων 24 ωρών.

Το είδα σήμερα αρχική σελίδα στο ACTIVITY STREAM, βέβαια συμπεριλαμβάνει τις αγγελίες.

 

SpPHCz.jpg

Επεξ/σία από Havik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...