Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για Βελτίωση του Site


chrishellas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, toyo73 said:

Εγω προτεινο να το

Το παλιο ινσομνια ηταν παντου καλυτερο.Μακραν.

Μωρέ δεν είναι αυτό, αν τα διορθώσουν όλα αυτά θα είναι καλύτερο το νέο.

Το πρόβλημα είναι πως περιμέναμε 5 χρόνια για να λυθούν κάποια προβλήματα και τελικά δεν λύθηκαν με την αναβάθμιση και δημιουργήθηκαν και νέα.

Με τον ρυθμό που μας έχει συνηθίσει η διαχειριστική επιτροπή θα πάρει άλλα 5 χρόνια να γίνει το site ανθρώπινο.

Όπως ξαναείπα, τέτοια site θέλουν επαγγελματική διαχείριση, όχι διαχείρηση ως hobby. Εκτός αν επελέγησαν κακοί επαγγελματίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτόματη συγχώνευση μηνυμάτων αναγκαία!

Επίσης, η μετάφραση του following δεν είναι ακολουθώντας, αλλά ακολουθούν!

Επεξ/σία από Pseudonumo
προσθήκη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Pseudonumo said:

Επίσης, η μετάφραση του following δεν είναι ακολουθώντας, αλλά ακολουθούν!

Ούτε αυτό είναι σωστό. Following εννοεί ότι εσύ ακολουθείς το συγκεκριμένο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

Ούτε αυτό είναι σωστό. Following εννοεί ότι εσύ ακολουθείς το συγκεκριμένο θέμα.

Όχι γιατί είναι Following 50 ξέρω γω, μεταξύ των οποίων και εσύ. Δες το! Πάντως αναλόγως πως το εξέλαβες ή το ένα ή το άλλο, όχι ακολουθώντας.

Επεξ/σία από Pseudonumo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Pseudonumo είπε

Αυτόματη συγχώνευση μηνυμάτων αναγκαία!

Επίσης, η μετάφραση του following δεν είναι ακολουθώντας, αλλά ακολουθούν!

Κάνε επεξεργασία του τελευταίου μηνύματος προσθέτοντας το νεο. Το ίδιο δεν είναι; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, sargio01 είπε

Κάνε επεξεργασία του τελευταίου μηνύματος προσθέτοντας το νεο. Το ίδιο δεν είναι; :huh:

Μένει ένα κενό από κάτω! Σβήνεται? Δεν έχω επιλογή διαγραφής του μηνύματος. Ούτε κενό μπορείς να το αφήσεις, δεν σε αφήνει. Πρέπει να γράψεις deleted πχ. Πριν γινόταν συγχώνευση αυτόματα.

Επεξ/σία από Pseudonumo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2018 στις 12:56 ΜΜ, toyo73 είπε

Εγω προτεινο να το

Το παλιο ινσομνια ηταν παντου καλυτερο.Μακραν.

Συμφωνώ και επαυξάνω. Θέλω πίσω το παλιό insomnia . Ήταν το καλύτερο του είδους και όχι μόνο.  Προσωπική άποψη καθαρά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2018 στις 2:19 ΜΜ, funbreaker είπε

Μωρέ δεν είναι αυτό, αν τα διορθώσουν όλα αυτά θα είναι καλύτερο το νέο.

Το πρόβλημα είναι πως περιμέναμε 5 χρόνια για να λυθούν κάποια προβλήματα και τελικά δεν λύθηκαν με την αναβάθμιση και δημιουργήθηκαν και νέα.

Με τον ρυθμό που μας έχει συνηθίσει η διαχειριστική επιτροπή θα πάρει άλλα 5 χρόνια να γίνει το site ανθρώπινο.

Όπως ξαναείπα, τέτοια site θέλουν επαγγελματική διαχείριση, όχι διαχείρηση ως hobby. Εκτός αν επελέγησαν κακοί επαγγελματίες.

Συμφωνώ απόλυτα. Τα προβλήματα όμως πριν ήταν ελάχιστα, τώρα έχουν πολλαπλασιαστεί. Εύχομαι και εγώ να γίνει κάτι σύντομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
λεπτά πριν, Pseudonumo είπε

Μένει ένα κενό από κάτω! Σβήνεται? Δεν έχω επιλογή διαγραφής του μηνύματος. Ούτε κενό μπορείς να το αφήσεις, δεν σε αφήνει. Πρέπει να γράψεις deleted πχ. Πριν γινόταν συγχώνευση αυτόματα.

Με συγχώνευση των μηνυμάτων έκανες διαγραφή κάποιου;;

Όταν λέμε για συγχώνευση μηνυμάτων μας εννοούμε το νεο μήνυμα να γίνεται merge με το προηγούμενο όταν δεν μεσολαβεί άλλου μέλους και να μην δημοσιεύεται ως ξεχωριστό διπλό ποστάρισμα... εχω καταλάβει λάθος αυτό που εννοείς; :huh:

Επεξ/σία από sargio01
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sargio01 είπε

Με συγχώνευση των μηνυμάτων έκανες διαγραφή κάποιου;;

Όταν λέμε για συγχώνευση μηνυμάτων μας εννοούμε το νεο μήνυμα να γίνεται merge με το προηγούμενο όταν δεν μεσολαβεί άλλου μέλους και να μην δημοσιεύεται ως ξεχωριστό διπλό ποστάρισμα... εχω καταλάβει λάθος αυτό που εννοείς; :huh:

Παράδειγμα: Έκανα ένα ποστ και για το Χ λόγο δεν είχα ίντερνετ και έκανα και δεύτερο. Ανέβαινε το δεύτερο και ενωνόταν με το πρώτο. Μπορεί να συμβεί και για άλλο λόγο, πάντως αυτό γινόταν. Με την προϋπόθεση φυσικά ότι δεν είχε γράψει κάποιος άλλος. Δε βρίσκω το λόγο να καταργηθεί αυτό, βοηθάει να είναι συμμαζεμένο το φόρουμ με λιγότερη δουλειά για τους διαχειριστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...