Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, zio10 είπε

Δηλαδή πόσα άτομα χρειάζεται για να γίνει αυτό; Τόσο εύκολο είναι; Τι γίνεται και δεν παίρνουμε χαμπάρι...

Εξαρτάται από το crypto από ότι έχω καταλάβει. Κάπως τα υπολογίζουν, αλλά σήμερα δεν έχω κουράγιο να το «καταλάβω» ακριβώς.

Έχει σε μία ώρα P&D σε άλλο group, οπότε περιμένω να δω κι εκεί τι θα γίνει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 λεπτά πριν, panagiotisspu είπε

Παιδιά για το Νεμ (χεμ) δεν άκουσα να μιλάει κανείς;;;έχω κ ένα τέτοιο.....τι λέτε ;;

Εντάξει αν έχεις μόνο ένα πρέπει να είσαι πολύ τυχερός για να γίνει κάτι... πόσο να πάει; :)

1 λεπτό πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Εξαρτάται από το crypto από ότι έχω καταλάβει. Κάπως τα υπολογίζουν, αλλά σήμερα δεν έχω κουράγιο να το «καταλάβω» ακριβώς.

Έχει σε μία ώρα P&D σε άλλο group, οπότε περιμένω να δω κι εκεί τι θα γίνει :P

Αν θες δώσ'το κι εδώ να δούμε τι θα γίνει.

4 λεπτά πριν, zaico είπε

το διαβασα αυτό αλλά νομίζω λεει για ποσοστό που είναι το ίδιο m;hpvw to XDG είναι το Dogecoin γιατί δεν το αναγνωρισα στο kraken

Ναι αυτό είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επαγγελματίες shortakides της WALL δίνουν τα ρέστα τους ..με τα παράγωγα στο BTC που λήγουν νομίζω 20 ιανουαρίου σε κατι τιμές 20-23000 $ θα έχουμε πολύ volatility.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, zaico είπε

Οι επαγγελματίες shortakides της WALL δίνουν τα ρέστα τους ..με τα παράγωγα στο BTC που λήγουν νομίζω 20 ιανουαρίου σε κατι τιμές 20-23000 $ θα έχουμε πολύ volatility.

Τα fut δεν έχουν strike. Μόνο τα options.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NT1G είπε

lol στο kraken €8500 το btc και κατεβαίνει.

ΚΑι εγω είμαι στο κρακεν εσω ετοιμός για BTC αν θα σπασει το 10000 $ αν και σκεφτηκα και XRP αλλα λεω μήπως δοκιμασω στο etoro για XRP  που εχω ενα ποσό στο paypal εδω και μήνες και δεν εχω κανει deposit γιατί εχει φονικά fee ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν σκάω γιατί είμαι σίγουρος ότι στο πρώτο εξάμηνο θα φάει μια γερή πτώση και θα πάει στα 5000. Και Μετά θα ανέβει πάλι πολύ. Μέχρι το τέλος του έτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εμείς βλέπουμε 400 500 ευρώ κάτω το πορτοφόλι φανταστείτε τι βλέπουν άλλοι που έχουν εκατομμύρια. Πάντα τέτοια εποχή γίνετε χαμός δεν ξέρω γιατί και πέρσι τα ίδια. Από Φλεβάρη και μετά θα δείτε τρελή άνοδο παντού μην σκάτε μην πουλάτε και κάνετε hold. Όποιος πούλησε με ζημία σήμερα αύριο μεθαύριο θα κλαίει. Ελπίζω ο moumias να τα είχε κάνει ευρώ όλα και να μην του έμειναν τα btc. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα πρωτοφανη πραγματα σημερα,για να δουμε,δεν πιστευα οτι θα ερθει τοσο συντομα μια τοσο μεγαλη πτωση,ας ελπισουμε να σταματησει γιατι θα βγουμε μειον σε λιγο και μετα τις εξελιξεις σε κινα και μαλαισια ειμαι απαισιοδοξος οτι θα εχει επιστροφη το ολο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Xanou96 είπε

Χαχα πρωτοφανη πραγματα σημερα,για να δουμε,δεν πιστευα οτι θα ερθει τοσο συντομα μια τοσο μεγαλη πτωση,ας ελπισουμε να σταματησει γιατι θα βγουμε μειον σε λιγο και μετα τις εξελιξεις σε κινα και μαλαισια ειμαι απαισιοδοξος οτι θα εχει επιστροφη το ολο θεμα.

Αισιόδοξος μπράβο μαλλον είσαι νέος στα λημέρια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μετανιώνω που όταν άρχισε η πτώση δεν πούλησα για να αγοράσω μέσα στις επόμενες ώρες πιο φτηνά.

Λογικά θα συνεχιστεί για λίγο ακόμα η κατρακύλα. Τώρα πουλάνε και όσοι μπήκαν πρόσφατα και δεν θέλουν να χάσουν τα λεφτά τους, αλλά και αυτοί που είχαν κάποιο κέρδος και δεν θέλουν να το δουν να εξανεμίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...