Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, panagiotisspu είπε

Εγώ έμβασμα που έκανα μέσω Πειραιώς  στην Coinbase μου τα πέρασε τα ευρώ σε 20 λεπτά.. και αγόρασα εθεριουμ.. τι πρόβλημα αντιμετώπισες ;;

Εμένα έκανε 2 εργάσιμες. Τουλάχιστον έκατσε λαχείο γτ οι τιμές έπεσαν πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά έχω επενδύσει σε PLX δυστυχώς 99% , FUN και XLM και έχω ελάχιστα EMC2 απο mining . Είμαι μεταξύ αγοράς ADA που δεν έχω καθόλου και XLM κυρίως για να τα κρατήσω και όχι να τζογάρω .Επίσης θα έχω απο airdrop 100 Theta Token και βλέπουμε . Δύσκολες μέρες αλλά θα στρώσει το πράγμα υπομονή και HODL .

Edit :και έχω μπεί coinpro για τζερτζελέ .

Επεξ/σία από moumiaq
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ανακοίνωσε η ομάδα του THETA διότι ξεπούλησαν σε εταιρείες και δεν βγήκαν τα νομίσματα στο κοινό , οπότε όσοι είχαν κάνει εγγραφή θα τα πάρουν σαν ΝΤΩΡΟ .

Επεξ/σία από moumiaq
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Heybro είπε

Γενικά είστε ήσυχοι όταν έχετε πάρει το ποσό που βάλατε. Αν βάλατε 1000 και πάνε 5k πάρτε τα 1000 που βάλατε και αφήστε τα τα άλλα. Και 0 να πάνε πάλι ξέρετε ότι δεν χάσατε δικά σας χρήματα. Μην είστε άπληστοι και σίγουρα δεν λέω αν βάλετε 1000 πάνε 10k να τα πάρετε όλα. Πάρτε τα 2k και αφήστε τα τα άλλα. Αν ανέβουν καλώς αν όχι πάλι κερδισμένοι είστε κατά 1000 ευρώ. 

 

2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Βασικά

Αν βάλεις 1000€ και πάει 5κ παίρνεις τα 1000€ που έβαλες +1000€ ώστε να έχεις ένα άμεσο και ωραίο κέρδος να το γλεντησεις και αφηνεις τα άλλα 3κ  και οτι γίνει ;) ;)

Δεν είναι λάθος η τακτική σας αλλά είναι και σχετικό. Εγώ πχ έβαλα κάποια λεφτά και είπα ότι δεν θα τα πειράξω μέχρι τέλος του χρόνου τουλάχιστον. Τώρα προφανώς παίρνει μια παράταση, εκτός αν διαλυθούν τα πάντα και πάρω μόνο ό,τι προλάβω! :lol:

Ο λόγος είναι αυτός που έγραψε ο heybro στο επόμενο μήνυμα, μπορεί να το μετανιώσεις που τα πήρες αν πιστεύεις ότι έχουν προοπτική να ανέβουν περισσότερο και δεν τα χρειάζεσαι άμεσα. Οπότε ρισκάρει ο καθένας όσο νομίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά υπάρχει η safe επιλογή και η high risk. Προτιμώ κάτι ενδιάμεσο ώστε και να μην κλαίω αν πάνε στο 0 και να μην κλαίω αν πάνε στο Θεό και δεν έχω αφήσει τίποτα μέσα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν έχει airdrop να ενημερώνετε για να τσιμπήσουμε και εμείς τίποτα. Μην τα παίρνουν όλα ξένοι που έτσι και αλλιώς χώνουν πολλά λεφτά σε κρυπτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το προηγούμενο (πρόσφατο) χαμηλό στο total market cap ήταν τα $418b σύμφωνα με το coinmarketcap στις 22 dec και τώρα  που γράφω είμαστε 425b $. (ενώ είχαμε φτάσει μέχρι κάπου 830b $!!!!! )

Αν και έχω λεφτά μέσα , έχει πολύ ενδιαφέρον η κατρακύλα για το μέχρι που μπορεί να φτάσει (προσπάθησαν να ενισχύσω λίγο τα eth που έχω με επιτυχία). Πάντως προσωπικά με τόση δημοσιότητα, αγγελίες από μεγάλες εταιρείες για θέσεις εργασίας σχετικές με blockchain κλπ θεωρώ εξαιρετικά δύσκολο να μην επανέλθει και ξεπεράσει το προηγούμενο ATH. - η τουλάχιστο ελπίζω για να προλάβω τους καταστροφολόγους 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...