Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, mad1kas είπε

Να κάνουμε ένα και να το πούμε Yanis.

Τόσοι γνώστες εδώ μέσα.

Οι γνώστες θα τα είχαν τσεπώσει χοντρά με την άνοδο των BTC , ETH , BCH , DASH ,  ZEC , XMR και δεν θα ασχολούνταν με το insomnia , οι υπόλοιποι είμαστε κακομοίρηδες που απλά ελπίζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xakou είπε

Ερώτηση....

Θέλω να μπω στην coinexchange.io και θέλω να μεταφέρω Dogecoin (DOGE) για κάποια shitcoins.

Ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος για να πάρω DOGE ;

Έχω λίγα μετρητά στο kraken. Βλέπω πως από εκεί για να πάρεις DOGE αγοράζεις μόνο με BTC.

Πόσο χρόνο θα πάρει για αγορά BTC και μετά μετατροπή σε DOGE ;

Αφού έχεις τα ευρώ στο kraken άμεσα γίνονται όλα. Αγοράζεις btc με τα ευρώ και μετά doge με τα btc και τα μεταφέρεις όπου θες.

 

Spoiler

Moumiaq με τον moumiac καμιά σχέση; :lol:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηθελα να αγορασω atm btc με fiat παντως θα το εκανα καπως ετσι, νομιζω ειναι καλυτερα απο το να περιμενεις πχ τα 8k για να πας all in. Καθαρα δικη μου σκεψη, μην το κανετε παιζει να ειμαι εντελως off.

A2beDEDY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, NT1G είπε

Τα ποσοστά τι δείχνουν;

Τιποτα ουσιώδες, αυθαίρετο δικό μου fiat allocation αν ηθελα να αγοράσω btc.. :P Για παραδειγμα αν ηθελα να αγορασω 1k btc τωρα θα αγοραζα 200ε στα sub 9k και βλεπουμε. Δεν πιστευω οτι θα παει 5k αλλα w/e οπως ειναι το portfolio μου τωρα κατι τετοιο θα εκανα, αν δεν ειχα καθολου btc θα αλλαζε εντελως.

Επεξ/σία από ADHD
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θα ανέβει ξανά το BTC είναι δεδομένο έτσι όπως είναι δομημένη η αγορά . Οπότε ακόμα και λίγα να πάρεις 200€-300€ , να ανέβει 30%-40%-50%-60% και μετά να πάρεις με αυτά άλλα crypto κερδισμένος βγαίνεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update!

Κρυπτο κόνας προτείνει παντελονάτο hodl, lending και margin...

Τώρα κράζει το bitconnect και επιμένει chry$os!

 

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, moumiaq είπε

Ότι θα ανέβει ξανά το BTC είναι δεδομένο έτσι όπως είναι δομημένη η αγορά . Οπότε ακόμα και λίγα να πάρεις 200€-300€ , να ανέβει 30%-40%-50%-60% και μετά να πάρεις με αυτά άλλα crypto κερδισμένος βγαίνεις .

Πλέον μάλλον θέλει υπομονή. Μετά το μπαμ της τιμής που χτύπησε τώρα θα ορμήξουν όλοι πιστεύοντας ότι θα ξαναπάει στις 13000€. Εγώ είμαι επιφυλακτικός, δεν πιστεύω να πιάσει τόσα.Αν κάνει πως πέφτει κάτω από 7000 τότε θα πάρω υπολογίζοντας να ανέβει στα 9-10.000

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...