Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά όταν κάνετε κατάθεση με SEPA στα ανταλλακτήρια τι βάζετε εκεί που βγάζει " η συναλλαγή αφορά σε : υπηρεσίες, ταξίδια,επενδύσεις,χρηματοοικονμικές υπηρεσίες κ.λ.π ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, moumiaq είπε

Έχει κανείς εμπειρία με τα παρακάτω exchanges ? 

1) OKEx

2) Huobi

3) Gate.io

Εγώ χρησιμοποιώ gate.io και δεν έχω παράπονο μέχρι στιγμής...Δεν εχει τον χαμό απο coins αλλά αρκετά, είναι γρήγορο και εύκολα μπορείς να κάνεις αυτό που θες, οποτε το θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα μολις καταλαβα οτι δεν μπορω να βαλω χρηματα στο coinbase απο την χρεωστικη-πιστωτικη καρτα, τις απορριπτει λογο capital controls,μου το ειπαν στην eurobank,ενω πριν 5 μερες εκανα κανονικα εμβασμα

ετυχε σε κανεναν αλλον?

Επεξ/σία από ARTTSE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zaico είπε

Τελικά όταν κάνετε κατάθεση με SEPA στα ανταλλακτήρια τι βάζετε εκεί που βγάζει " η συναλλαγή αφορά σε : υπηρεσίες, ταξίδια,επενδύσεις,χρηματοοικονμικές υπηρεσίες κ.λ.π ?

Εγώ δεν θυμάμαι να έβαλα κάτι, το έχουν όλες οι τράπεζες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε κατευθειαν με έμβασμα από το λογαριασμο.

Εστειλα πριν λιγες ημέρες στο Kraken από Alpha bank χωρίς κανενα πρόβλημα. Εκτός κι αν ήταν πολύ μεγάλο το ποσό που πήγες να στείλεις και ισχύουν περιορισμοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zanskou είπε

Δοκιμασε κατευθειαν με έμβασμα από το λογαριασμο.

Εστειλα πριν λιγες ημέρες στο Kraken από Alpha bank χωρίς κανενα πρόβλημα. Εκτός κι αν ήταν πολύ μεγάλο το ποσό που πήγες να στείλεις και ισχύουν περιορισμοί.

200 ευρω ηθελα να βαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, ARTTSE είπε

Καλησπερα μολις καταλαβα οτι δεν μπορω να βαλω χρηματα στο coinbase απο την χρεωστικη-πιστωτικη καρτα, τις απορριπτει λογο capital controls,μου το ειπαν στην eurobank,ενω πριν 5 μερες εκανα κανονικα εμβασμα

ετυχε σε κανεναν αλλον?

Είναι τέλος του μήνα και λογικά έχουν τελειώσει τα όρια της τράπεζας, μου έχει συμβεί 2 φορές. Λογικά κάτι τέτοιο λέει το μήνυμα σφάλματος που σου πέταξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, zio10 είπε

Εγώ δεν θυμάμαι να έβαλα κάτι, το έχουν όλες οι τράπεζες;

Η άλφα πάντως έχει " η μεταφορά αφορά " και εχει επιλογές . Μάλλον και άλλες τράπεζες πρέπει να έχουν κατι παρόμοιο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Praetorianos είπε

Είναι τέλος του μήνα και λογικά έχουν τελειώσει τα όρια της τράπεζας, μου έχει συμβεί 2 φορές. Λογικά κάτι τέτοιο λέει το μήνυμα σφάλματος που σου πέταξε.

Δεν νομιζω γιατι καπου   στις 5 Ιανουαριου ανοιξα λογαριασμο στο etoro και οταν πηγα να κανω εμβασμα μου το απερpιπτε λογο capital controls

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, zaico είπε

Η άλφα πάντως έχει " η μεταφορά αφορά " και εχει επιλογές . Μάλλον και άλλες τράπεζες πρέπει να έχουν κατι παρόμοιο

Τώρα το τσέκαρα στην Εθνική, έχει όντως τέτοιο πεδίο αλλά δεν είναι υποχρεωτικό και έχει και επιλογή χρηματοοικονομικές υπηρεσίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα άκυρο από Άλφα με κάρτα λόγο καπιταλ. Δεν μου είπαν ποιο είναι το επιτρεπόμενο όριο. Σεπα θα πάει μεθαύριο που θα έχουν ανέβει όλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zio10 είπε

Τώρα το τσέκαρα στην Εθνική, έχει όντως τέτοιο πεδίο αλλά δεν είναι υποχρεωτικό και έχει και επιλογή χρηματοοικονομικές υπηρεσίες.

Στην αλφα είναι υποχρεωτικό το πεδίο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...