Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, zio10 είπε

Εντάξει πλάκα έκανα :)

Κι όμως φίλε Ζιο αλήθεια είναι... Τα περισσότερα κέρδη μου από cryptos ήταν τις φορές που τα είχα ξεχάσει! (Μερικά LTC απ'το 14 και μερικά ZCL απ'το καλοκαίρι).
Που κ που βγάζω και κανά τυχερό απ'το daytrading, αλλά μπροστά σ'αυτά τα 2 είναι ψίχουλα, κυρίως γιατί παίζω με μικρά ποσά και καθαρά intraday.
Πχ χτες το πρωί πέτυχα το Ardor χαμηλά, πήρε πόδι σε <1 ώρα, δύσκολα αντιστέκομαι σε +20% σε 40 λεπτά (κ@λοφαρδία που λένε) :P

scalpersdream.jpg.6af11ee31997acd5ee1f14320a30644c.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπραβο σας ρε παιδια που καταλαβατε , οτι πρεπει να εχουμε χαμηλες προσδοκιες..

 

Οταν τα ελεγα στην αρχη του τοπικ, ηταν 2-3 παιδια που με κοροιδευαν.. και τωρα δε τους βλεπω πουθενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ποιοι ηταν;

Για δώσε ονόματα να τους βρούμε.

:):P

Δεν θελω να προκαλεσω κοντρα, ενταξει, νεαρα θα ηταν τα παιδια.. Σιγα, δε τρεχει μια :)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Μπραβο σας ρε παιδια που καταλαβατε , οτι πρεπει να εχουμε χαμηλες προσδοκιες..

Οταν τα ελεγα στην αρχη του τοπικ, ηταν 2-3 παιδια που με κοροιδευαν.. και τωρα δε τους βλεπω πουθενα.

Καλα στο επομενο breakout παλι τα ιδια θα λεμε.. :P

Χαμηλές προσδοκίες, σωστά entries, αποφεύγουμε οσο μπορούμε τα λάθη, lambos/to the moon και λοιπές cringe χαζομάρες μακριά και είναι μαραθώνιος όχι sprint..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το gridcoin έχετε άποψη? εν ολίγης ανταμείβει με coins όσους "δίνουν" υπολογιστική ισχύ σε διάφορα επιστημονικά project μέσω του BOINC manager. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ADHD είπε

Καλα στο επομενο breakout παλι τα ιδια θα λεμε.. :P

Χαμηλές προσδοκίες, σωστά entries, αποφεύγουμε οσο μπορούμε τα λάθη, lambos/to the moon και λοιπές cringe χαζομάρες μακριά και είναι μαραθώνιος όχι sprint..

Προσωπικά δεν θέλω πολλα. Εχω βγάλει περίπου 500$. Να τα αυξήσω θέλω για να αλλαξω τον καναπέ στο σπίτι, να παρω ενα μικρό αμαξι στην γυναίκα. Αντε και ενα ταξίδι στην disneyland για τα παιδιά. Ε τώρα αν μπορω να στριμωξω και μια ανακαίνιση στην κουζίνα..... δεν θα πώ όχι. Μικροπράγματα δηλαδή. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, panos2171 είπε

Με ένα laptop i3 2.4GHz μπορεί να γίνει mining (που να αξίζει αναλογικά με την κατανάλωση ρεύματος) ή να μην το σκέφτομαι καν;

Όποιος δεν έχει μηχάνημα της προκοπής ας ψάξει λίγο και το cloud mining.  Με προσοχή βέβαια γιατί πολλά ακούγονται για απάτη αλλά ίσως αξιζει. 

Εγώ έκανα δοκιμαστικά ένα συμβόλαιο και φαίνεται καλή περίπτωση αν και είναι πολύ νωρίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, zio10 είπε

Όποιος δεν έχει μηχάνημα της προκοπής ας ψάξει λίγο και το cloud mining.  Με προσοχή βέβαια γιατί πολλά ακούγονται για απάτη αλλά ίσως αξιζει. 

Εγώ έκανα δοκιμαστικά ένα συμβόλαιο και φαίνεται καλή περίπτωση αν και είναι πολύ νωρίς.

Αυτό το cloud mining τι κέρδος σου αποφέρει πάνω κάτω; Το έχω δει και εγώ και δεν με ψήνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Αυτό το cloud mining τι κέρδος σου αποφέρει πάνω κάτω; Το έχω δει και εγώ και δεν με ψήνει....

Δεν ξέρω ακόμα! Υποτίθεται ότι όσο πιο πολλά δίνεις, τόση περισσότερη ισχύ αγοράζεις και έχεις μεγαλύτερο κέρδος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, zio10 είπε

Όποιος δεν έχει μηχάνημα της προκοπής ας ψάξει λίγο και το cloud mining.  Με προσοχή βέβαια γιατί πολλά ακούγονται για απάτη αλλά ίσως αξιζει. 

Εγώ έκανα δοκιμαστικά ένα συμβόλαιο και φαίνεται καλή περίπτωση αν και είναι πολύ νωρίς.

Ενημέρωσε μας λίγο αν θέλεις? Αξίζει? έχεις κάποιο λινκ, ακόμα και με ρεφεραλ ακόμα καλύτερα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...