Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Και σε αυτό, και στο άλλο νήμα (για Bitcoin) σβήστηκαν αρκετά μηνύματα.

Μην συνεχίσετε την προσωπική αντιπαράθεση και μην επιμείνετε στους χαρακτηρισμούς.

Θυμίζω ότι οι αναφορές που στέλνετε ξεκινούν με αφετηρία ότι θεωρείτε το μήνυμα προβληματικό. Επομένως, μην το αναπαράγετε. Αναφορές για "προβληματικό" μήνυμα που στα 2 λεπτά έχουν απάντηση στο νήμα είναι, πρακτικά, ανούσιες.

Yπάρχει λίστα αγνόησης. Αν δεν θέλετε να συμπεριλάβετε κάποιο μέλος (παρενθετικά: μην το ανακοινώσετε, το ποιους βάζετε σε λίστα αγνόησης είναι προσωπική σας απόφαση και δεν ενδιαφέρει απολύτως κανέναν άλλο) περιοριστείτε στις αναφορές και μην αναπαράγετε τα "προβληματικά" μηνύματα.

Αν τυχόν ξέφυγε κάποιο μήνυμα που σας θίγει, μην το θεωρήσετε πάτημα για να συνεχίσετε, στείλτε αναφορά. Οι αναφορές, βέβαια, να είναι έγκαιρες. Όχι για πριν από 4 εβδομάδες...

Όπως πάντα, τυχόν αντιρρήσεις, διευκρινήσεις ή παράπονα για συντονιστικές ενέργειες, αποκλειστικά και μόνο με προσωπικό μήνυμα

Παρακαλώ για τη συνεργασία όλων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Avatar_GR είπε

Κάνουν και τα μέντιουμ προβλέψεις για τα κρυπτο πλέον....

http://www.michellewhitedove.com/blog/2018/2/24/2018-cryptocurrency-gold-wallstreet-predictions

Η πλάκα είναι για όλα λέει ότι θα ανέβουν. Αν ανέβει κάποιο από αυτά μετά θα βγει και θα λέει...σας είχα προειδοποιήσει εγώ. :lol:

Εγώ την πιστεύω, με βολεύει! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα το ΕΤΝ και μου αρεσε σαν ονομα τουλαχιστον :P

Ξερει καποιος τι παιζει αυτες τις μερες με το ETC; Διαβασα καποια πραγματα αλλα αυτη η πτωση δεν ειναι λογικη και ισα ισα το αντιθετο θα επρεπε να γινει.

Το αστειο ειναι οτι μετα απο τοσο καιρο που παρακολουθω και ειπα να κανω μια μικρη αγορα σε νομισματα τα δυο που ειχα βαλει στο ματι εχουν θεματα, το ΕΤΝ και το ETC.

Τοσο καντεμης ειμαι τελικα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ~Palpatin~ είπε

Κριμα το ΕΤΝ και μου αρεσε σαν ονομα τουλαχιστον :P

Ξερει καποιος τι παιζει αυτες τις μερες με το ETC; Διαβασα καποια πραγματα αλλα αυτη η πτωση δεν ειναι λογικη και ισα ισα το αντιθετο θα επρεπε να γινει.

Το αστειο ειναι οτι μετα απο τοσο καιρο που παρακολουθω και ειπα να κανω μια μικρη αγορα σε νομισματα τα δυο που ειχα βαλει στο ματι εχουν θεματα, το ΕΤΝ και το ETC.

Τοσο καντεμης ειμαι τελικα;;

image.png.b9f6d3158ef43bd824cdbed90d58fd74.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το total market cup βλέπω να εχει σκαλώσει στα 400-500 δίσ.

Φοβάται ο κόσμος να μπεί μετά το κρασάρισμα του γενάρη.

Επίσης τo btc dominance βλέπω να ανεβαίνει και έτσι την πατάμε και όσοι κάνουμε mining.

Το ιδανικό θα ταν να έμενε το bitcoin στάσιμο και να φούσκωναν τα υπόλοιπα, ώστε με τα altcoins που παράγουμε να μπορούμε να αγοράζαμε φτηνά btc και καλό δεκέμβρη να έκανε τρελά του το btc και τότε να είχαμε μπόλικο μαζεμένο να πουλήσουμε...:lol:

Ίσως να συμφέρει αυτή την στιγμή να νοικιάσεις με κάποιο μακροχρόνιο contract hashing power αντί να αυξήσεις τις κάρτες σου  μιας και το mining αυτήν την στιγμή εχει βρεθεί σε υπερπροσφορά.

Δεν εχω ασχοληθεί βέβαια και ούτε πρόκειτε.

Παίζει τόση λέρα out there που δεν ξέρεις απο που να φυλαχτείς...

Ας ελπίσουμε πως οι ειδήσεις θα είναι καλές και το adoption θα αυξηθεί.

Η προσπάθεια ελέγχου βλέπω να μεγαλώνει και το γλέντι σίγουρα θα περιοριστεί.

Επίσης τα ασφάλιστρα κινδύνου πιστεύω θα οδηγήσουν το btc σε μια πιο σταθεροποιημένη τιμή αφού θα υπάρξουν πολλοί που θα ποντάρουν για κέρδη στην πτώση του.  

Είδομεν.

Όσο δε σκάει τόσο δυναμώνει.

Δεν αποκλείεται και να πιάσει.

Όχι επειδή το λέει ο chek2fire φυσικά. :P

Επεξ/σία από yiannis_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, giannis808 είπε

image.png.b9f6d3158ef43bd824cdbed90d58fd74.png

Δεν ρώτησα για το ETN 😝

Εκεί πάντως για τους developer's διαβάζω τα χειρότερα πράγμα που θεωρώ πολύ άσχημο αλλά δεν ξέρω κάτι με κόλλησε σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...