Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, fingolfingr είπε

ΥΓ: Μου ήρθε ενημερωση από ενα group που ακολουθω στο telegram ότι θα μπεί το ripple στο coinbase. Διαβάζω ότι εχουν κοινή εμφανιση οι CEO τους στο CNBC αυριο. Για να δουμε.

Πολύ μικρές οι πιθανότητες να ανακοινωθεί κάτι στη συνέντευξη. Προβλέπω μεγάλο sell-off τις ώρες της συνέντευξης. Δεν λέω ότι δεν θα μπει ποτέ στο Coinbase, απλά δεν ξέρω άμα το timing είναι σωστό τη δεδομένη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Πολύ μικρές οι πιθανότητες να ανακοινωθεί κάτι στη συνέντευξη. Προβλέπω μεγάλο sell-off τις ώρες της συνέντευξης. Δεν λέω ότι δεν θα μπει ποτέ στο Coinbase, απλά δεν ξέρω άμα το timing είναι σωστό τη δεδομένη στιγμή.

Ναι τώρα διαβάζω ότι το coinbase προσλαμβανει 500 ατομα από τα οποια τα 90 ξεκινάνε σήμερα. Συμφωνα με ότι γραφουν δεν γίνεται να ξεκινησαν σήμερα και από αυριο να είναι ετοιμοι αν πχ μπει το ripple. Επίσης διαβάζω ότι θα υπαρχουν και αλλοι προσκεκλημένοι οποτε μπορεί και να είναι απλά σύμπτωση. Σε καθε περίπτωση..... θα δουμε

 

ΥΓ: Όπως είναι λογικό δεν με ενδιαφέρει καθόλου αν θα μπεί η όχι. Απλά με ενδιαφέρει να ανεβει η τιμή. Με αυτή την ανοδο που είχε από χθες είναι +70$ περίπου. Και στο 1$ να τα πουλησω παλι κερδος θα εχω

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, thomasG4 said:

Πολύ μικρές οι πιθανότητες να ανακοινωθεί κάτι στη συνέντευξη. Προβλέπω μεγάλο sell-off τις ώρες της συνέντευξης. Δεν λέω ότι δεν θα μπει ποτέ στο Coinbase, απλά δεν ξέρω άμα το timing είναι σωστό τη δεδομένη στιγμή.

Αυτός ήταν ο λόγος για το pump δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, quadro είπε

Αυτός ήταν ο λόγος για το pump δηλαδή;

Ναι. Κλασσικά αυτή τη στιγμή η αγορά γενικά κινείται σχετικά αποκλειστικά από φήμες. Πολύ μικρά ξεσπάσματα και μετά dump.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, thomasG4 said:

Ναι. Κλασσικά αυτή τη στιγμή η αγορά γενικά κινείται σχετικά αποκλειστικά από φήμες. Πολύ μικρά ξεσπάσματα και μετά dump.

Γνωρίζουμε πότε θα ειναι η συνέντευξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω ένα μικρό κομποδεμα από ripple όταν με το καλό πάει η τιμή στα 10 δολάρια μιλάμε για πολύ καλό κέρδος αλλά δεν ξέρω τα κρατάω καιρό παρότι τα μικρά σκαμπανεβάσματα ε λίγο cardano από την άλλη και αρκετά Tron 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Εγώ πάντως έχω ένα μικρό κομποδεμα από ripple όταν με το καλό πάει η τιμή στα 10 δολάρια μιλάμε για πολύ καλό κέρδος αλλά δεν ξέρω τα κρατάω καιρό παρότι τα μικρά σκαμπανεβάσματα ε λίγο cardano από την άλλη και αρκετά Tron 

Όταν πάει στα 10$??

 

Τόσο θα περιμένεις;

 

Θα ζεις μέχρι τότε;

 

:P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Εγώ πάντως έχω ένα μικρό κομποδεμα από ripple όταν με το καλό πάει η τιμή στα 10 δολάρια μιλάμε για πολύ καλό κέρδος αλλά δεν ξέρω τα κρατάω καιρό παρότι τα μικρά σκαμπανεβάσματα ε λίγο cardano από την άλλη και αρκετά Tron 

Μας κάψανε και τα τρία! :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, zio10 είπε

Μας κάψανε και τα τρία! :lol:

Εμενα από την αλλη το μόνο που με εχει παει πολύ καλα είναι το ripple. E και μετα το cashme :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Όταν πάει στα 10$??

Τόσο θα περιμένεις;

Θα ζεις μέχρι τότε;

:P :P

Αχαχα ξέρω γω μετά από κάνα 10ρι χρόνια θα χω σταματήσει να ασχολουμε θα με χουν απολύσει από την δουλειά θα γυρνάω σπίτι και τυχαία πάνω στην μιζέρια μου να πέσω σε κάνα chart και να δω τρελές τιμές χαχαχαχα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ETN mobile miner online and working.Ακομα δν υπαρχει επισημη ανακοινωση γιατι εχει καποια capacity θεματα ο server αλλα τουλαχιστον φαινεται να προλαβαν το σημερινο deadline.Αυτη την στιγμη μρ Honor 8 pro μου δειχνει 47h/s ενω με 7700κ ο/c στα 4700 150h/s..not bad :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Note 4 φορτομένο όσο δεν παει και δίνει 6h/s. Αλλα βλέπω ότι δεν δουλευει τίποτα στο full.

Εχω στο σπίτι ενα Galaxy A6 (2016) που κάθεται αδειο. Θα το δοκιμάσω και εκεί και αν είναι θα το βάλω για 24/7. Και όσο αντέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...