Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sartiv είπε

Αποψη μου ειναι να μην πατε στο binance. Επειδη εκει δεν εχει υποδιαστολη (!!!!) δηλαδη πχ δε μπορειτε να ανταλλαξετε 5,3 ΕΤΗ για παραδειγμα αλλα 5 ΕΤΗ. 

Μην γράφετε ρε παιδιά στην τύχη.

Δεν παίζει αυτό που λες.

-edit-

Είδα ότι το έγραψες καθώς το διάβασες αλλού. Πάντως έχω κάνει trade με υποδιαστολή χωρίς πρόβλημα. Νομίζω ότι το πρόβλημα του "dust" δεν είναι μόνο θέμα της πλατφόρμας. Αλλά αυτό «σαν πρόβλημα» είναι τελείως διαφορετικό από το παραπάνω.

Επεξ/σία από GothicCrusader
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakos18 είπε

Για παράδειγμα εγώ κάποια στιγμή αγόρασα 15 ADA και λόγω του fee (τότε δε χρησιμοποιούσα ΒΝΒ) έγιναν 14.97. Αυτά τα 0.97 η αλήθεια είναι ότι προς το παρόν δε μπορώ να τα κάνω τίποτα αλλά είδα κάπου ότι το Binance ετοιμάζει μια λειτουργία που θα μπορείς να μετατρέψεις το dust σου σε BNB.

Είναι γνωστό πρόβλημα στο Binance και έχει να κάνει με μια αβλεψία που είχαν κάνει στον κώδικα, στο πως διαχειρίζεται την υποδιαστολή σε συγκεκριμένα νομίσματα, γι' αυτό δεν πάει σε 8 ψηφία, αν θυμάμαι καλά.

Λένε ότι εργάζονται πάνω σε αυτό και θα διορθωθεί σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνο το coinbase δεν παίζει να δεχτεί ταυτότητα με τπτ? Το kraken τον πίνει τις τελευταίες ώρες.... Γενικά που αλλού μπορώ να κάνω λογαριασμό για να τζογάρω 200€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GothicCrusader είπε

Μην γράφετε ρε παιδιά στην τύχη.

Δεν παίζει αυτό που λες.

-edit-

Είδα ότι το έγραψες καθώς το διάβασες αλλού. Πάντως έχω κάνει trade με υποδιαστολή χωρίς πρόβλημα. Νομίζω ότι το πρόβλημα του "dust" δεν είναι μόνο θέμα της πλατφόρμας. Αλλά αυτό «σαν πρόβλημα» είναι τελείως διαφορετικό από το παραπάνω.

Τώρα προσπαθώ να πουλήσω 8.9 IOTA και δεν με αφήνει με το ζόρι με βάζει να πουλήσω 8

Τι φάση είναι αυτό; Θα πρέπει να αγοράσω άλλο 0.1 ΙΟΤΑ που και αυτό δεν γίνεται, για να πουλήσω 9?

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, logokrimenos είπε

Εκείνο το coinbase δεν παίζει να δεχτεί ταυτότητα με τπτ? Το kraken τον πίνει τις τελευταίες ώρες.... Γενικά που αλλού μπορώ να κάνω λογαριασμό για να τζογάρω 200€

πραγματικά δεν ανεβαίνει με τίποτα η ταυτότητα στο coinbase. στο μόνο που κατάφερα και ανέβασα ήταν το iqoption και τώρα περιμένω. Τραγική φάση όλη αυτή η ταλαιπωρία με την ταυτοποίηση, σίγουρα θα υπάρχει και πιο γρήγορος τρόπος. Πείτε ρε παιδιά κανένα σαιτ που να έχετε δοκιμάσει ότι γίνεται η ταυτοποίηση χωρίς να μας βγαίνει το πλαντάμι. το κράκεν την έχει ανενεργή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, for4 είπε

πραγματικά δεν ανεβαίνει με τίποτα η ταυτότητα στο coinbase. στο μόνο που κατάφερα και ανέβασα ήταν το iqoption και τώρα περιμένω. Τραγική φάση όλη αυτή η ταλαιπωρία με την ταυτοποίηση, σίγουρα θα υπάρχει και πιο γρήγορος τρόπος. Πείτε ρε παιδιά κανένα σαιτ που να έχετε δοκιμάσει ότι γίνεται η ταυτοποίηση χωρίς να μας βγαίνει το πλαντάμι. το κράκεν την έχει ανενεργή.

Δίπλωμα ανέβασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια coinbase διαβατηριο η καινουργιο διπλωμα καρτα. Ταυτοτητα απο ευρωπη δεν περνα..

Και απο το mobile app μονο λογω καλης καμερας.

Αν εχετε εγκυρο διαβατηριο ειναι το πιο δυνατο εγγραφο..περνα παντου

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...