Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις για Spotify


lek88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για να μην ανοιγω νεο θεμα, υπαρχει μια θεση για Spotify Family.

Εχουμε ηδη με καποια παιδια Family, αλλα ο ενας θελει να αποχωρησει τον αλλο μηνα.

 

Τιμη 1.83 /μηνα.

info pm

 

βρηκαμε!!

Επεξ/σία από navger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα παιδιά. Μια σύντομη ερώτηση για το Spotify Free. Έφτιαξα πρόσφατα έναν δωρεάν λογαριασμό και έχω την εξής απορία. Γνωρίζω τους περιορισμούς που έχει όπως τις διαφημίσεις τα 7 skip την ώρα κτλ

Όμως ενώ όταν ακούω από το κινητό ισχύουν τα παραπάνω, όταν ακούω από την εφαρμογή στο λάπτοπ μπορώ να διαλέξω κανονικά πιο τραγούδι να ακούσω από ένα άλμπουμ και να προχωρήσω στο επόμενο ελεύθερα. Η τυχαία σειρά είναι κάτι που συμβαίνει μόνο στην mobile έκδοση; Και αυτό που με μπερδεύει ακόμα πιο πολύ είναι ότι θα έπαιρνα όρκο πως μέχρι εχθές μπορούσα να διαλέξω και από το κινητό το τραγούδι που θέλω να παίξει  από κάποιο δίσκο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, plotolp said:

Η τυχαία σειρά είναι κάτι που συμβαίνει μόνο στην mobile έκδοση;

Ναι, η τυχαία σειρά είναι μόνο για κινητά. Σε tablet και υπολογιστή επιλέγεις ό,τι θες. Οι περιορισμοί που έχει η Free έκδοση είναι οι διαφημίσεις, η λίγο χαμηλότερη ποιότητα ήχου και το ότι δεν μπορείς να κατεβάσεις κομμάτα για offline αναπαραγωγή.

 

6 hours ago, plotolp said:

θα έπαιρνα όρκο πως μέχρι εχθές μπορούσα να διαλέξω και από το κινητό το τραγούδι που θέλω να παίξει  από κάποιο δίσκο

Μήπως σου είχε δώσει για 1 εβδομάδα δωρεάν δοκιμαστικά την Premium έκδοση και τώρα έληξε και έχεις κανονικά την Free; Θυμάμαι το έκανε παλιότερα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
13 λεπτά πριν, Billk13 είπε

Καλησπέρα σας έχω σύνδεση σε premium λογαριασμό prepaid κάρτα και δεν μου τραβάει λεφτά ξέρει κανείς τι να κάνω ???

Πληρωνε με την ιδια καρτα , μεσω paypal.

Μηπως ειχες αφησει την καρτα χωρις λεφτα, δηλαδη το αφησες απληρωτο ? Γιατι εγω ειχα αυτο το προβλημα , το εκλασα κανα δυο μηνες γιατι δεν το χρησιμοποιουσα και επαθε κοκομπλοκο .Δεν ειναι σαν το netflix που μολις δει απλα χρημα , ορμαει σαν ρουφηχτρα 😄

Σε καθε περιπτωση, αν δεν θες να αλλαξεις καρτα , δοκιμασε και την περιπtωση του paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μια ερώτηση,είχα ενεργοποιήσει 3 μήνες premium και έληξε.Υπάρχει κάποιο πακέτο 3μηνο ή για ένα μήνα με καλύτερη τιμή από αυτό που δίνεις κατευθείαν 6.99€ το μήνα μέσω spotify;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημέρα σας,

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος και ποιός ή κάποιες χρεώσεις κλπ ώστε να ανέβουν στο Spotify κάποια μουσικά κομμάτια?

Ποιά διαδικασία χρειάζεται να ακολουθήσουμε...?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/8/2020 στις 4:57 ΠΜ, kormos είπε

Καλημέρα σας,

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος και ποιός ή κάποιες χρεώσεις κλπ ώστε να ανέβουν στο Spotify κάποια μουσικά κομμάτια?

Ποιά διαδικασία χρειάζεται να ακολουθήσουμε...?

Ευχαριστώ

Θα ανεβάσεις τα κομμάτια σου σε κάποιον distributor συνήθως με κάποια συνδρομή και αυτός θα αναλάβει να μπουν στην πλειοψηφία των μουσικών υπηρεσιών και να σε πληρώνει για τα streams που γίνονται. 

Επεξ/σία από bilisios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...