Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις για Spotify


lek88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Τι σου βγάζει;

" Δεν μπορεις να κανεις αναβαθμιση στο premium στην εφαρμογή. Το ξέρουμε, δεν είναι ότι καλύτερο" 

Αυτο μου βγαζει η εφαρμογή όταν παω να επιλεξω να αναβαθμίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

Από εφαρμογή στο κινητό λες; Μπες από το web και κάνε. Από εφαρμογή δεν θέλουν γιατί ζητάει το 30% του ποσού η Google/Apple.

Ναι απο το iphone προσπαθούσα ... ευχαριστω φίλε. Δούλεψε η πρόταση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
  • 11 μήνες μετά...

Γεια σας..υπάρχει μια υποψία ότι μπαίνουν κ άλλοι στν λογαριασμό μου στο spotify..μπορώ να δω τς τοποθεσίες που έχει μπει ο λογαριασμός μου; Εχω premium..ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Venom3 είπε

Γεια σας..υπάρχει μια υποψία ότι μπαίνουν κ άλλοι στν λογαριασμό μου στο spotify..μπορώ να δω τς τοποθεσίες που έχει μπει ο λογαριασμός μου; Εχω premium..ευχαριστω 

Σε κάθε νέο login εφόσον είσαι ο κύριος κάτοχος σου στέλνει email

Αν έχεις ενδοιασμό για τις συνδέσεις σε ρωτάει...

Όπως και να έχει η ιδανικότερη λύση αλλαγή του κωδικού σε κάποιον πιο ισχυρό αυτή τη φορά.

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, kormos είπε

Σε κάθε νέο login εφόσον είσαι ο κύριος κάτοχος σου στέλνει email

Αν έχεις ενδοιασμό για τις συνδέσεις σε ρωτάει...

Όπως και να έχει η ιδανικότερη λύση αλλαγή του κωδικού σε κάποιον πιο ισχυρό αυτή τη φορά.

 

Μφχ

Αμα δν γίνει log out για να ξανακάνει log in δν ζητάει..άλλος τρόπος υπάρχει εκτός από αλλαγή κωδικού ; Δν γινεται να δω τ ιστορικό τοποθεσιών που έχει μπει ο λογαριασμός μ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τη σελίδα https://www.spotify.com/gr/account/overview/ κάτω-κάτω μπορείς να κάνεις log out από όπου είσαι συνδεδεμένος. Για ιστορικό τοποθεσιών δεν βρήκα να το έχει κάπου. Συνδέομαι με facebook account αν έχει σημασία.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Από τη σελίδα https://www.spotify.com/gr/account/overview/ κάτω-κάτω μπορείς να κάνεις log out από όπου είσαι συνδεδεμένος. Για ιστορικό τοποθεσιών δεν βρήκα να το έχει κάπου. Συνδέομαι με facebook account αν έχει σημασία.

Και εγώ από Facebook account συνδέομαι..τέλος πάντων αμα βρείτε τίποτα για ιστορικό τοποθεσιών συνδέσεις πείτε μ σας παρακαλώ..ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Venom3 είπε

Αμα δν γίνει log out για να ξανακάνει log in δν ζητάει..άλλος τρόπος υπάρχει εκτός από αλλαγή κωδικού ; Δν γινεται να δω τ ιστορικό τοποθεσιών που έχει μπει ο λογαριασμός μ;

Δεν έχει νόημα  γιατί είναι υποκειμενική η θέση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 minutes ago, Venom3 said:

Και εγώ από Facebook account συνδέομαι

Αυτό σημαίνει ότι έχει πρόσβαση και στον λογαριασμό σου στο facebook; Έχεις τσεκάρει τις τοποθεσίες εκεί; Να ξέρεις πάντως ότι μόνο με ακρίβεια χώρας μπορείς να το δεις, οι πόλειες που λέει είναι εντελώς εικονικές.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ρίχνω ενα μεγάλο φτυάρι στο θέμα.

Αποφάσισα να χρησιμοποιήσω την εν λόγω εφαρμογή για μουσική. Το πρόβλημά μου είναι οτι μου αλλάζει την οθόνη κλειδώματος αναλόγως το cover art του κομματιού, πράγμα τέρμα ενοχλητικό. Το έχω δοκιμάσει και στις 2 συσκευές που έχω (1+, Xiaomi) και κάνει ακριβώς το ίδιο. Κάποια ρύθμιση δυστυχώς δεν βρίσκω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά, πολύ ωραίο το spotify, αλλά.....

Με εκνευρίζουν 2 πράγματα, που ή δεν τα υποστηρίζει ή δεν τα έχω βρει.

  1. Όταν μπαίνεις σε έναν καλλιτέχνη/γκρουπ, υπάρχει τρόπος να δεις όλα τα κομμάτια του σε μια λίστα??? Γιατί αν έχει πχ ο καλλιτέχνης/γκρουπ 100 τραγούδια, το spotify, έχει πάνω-πάνω 5-10 δημοφιλέστερα τραγούδια και μετά έχει albums και singles. Υπάρχει τρόπος να τα δεις σε μια λίστα όλα? πχ. και τα 100 τραγούδια του. 
  2. Δεν μπορώ να δω πουθενά την ημερομηνία που έγινε release το κάθε τραγούδι και το είδος του (Το είδος δεν με καίει και τόσο).

Υ.Γ. Επειδή δεν το έχω ψάξει καν, οι άλλες πλατφόρμες (apple music, youtube music κλπ), έχουν αυτά που ζητάω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, sinikos said:

Όταν μπαίνεις σε έναν καλλιτέχνη/γκρουπ, υπάρχει τρόπος να δεις όλα τα κομμάτια του σε μια λίστα??? Γιατί αν έχει πχ ο καλλιτέχνης/γκρουπ 100 τραγούδια, το spotify, έχει πάνω-πάνω 5-10 δημοφιλέστερα τραγούδια και μετά έχει albums και singles. Υπάρχει τρόπος να τα δεις σε μια λίστα όλα? πχ. και τα 100 τραγούδια του. 

Μπορείς να πατήσεις να δεις όλη τη δισκογραφία και πάνω δεξιά την επιλογή να τα εμφανίζει σε λίστα

2 minutes ago, sinikos said:
  1. Δεν μπορώ να δω πουθενά την ημερομηνία που έγινε release το κάθε τραγούδι και το είδος του (Το είδος δεν με καίει και τόσο).

Κάθε τραγούδι στο Spotify ανήκει σε κάποιο άλμπουμ ή Single οπότε μπορείς να μπεις σε αυτό και να δεις την ημερομηνία κάτω-κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...