Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi A1 249€ (Πλαίσιο και Public)


paan71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, djepoxy είπε

Το θεωρείτε απίθανο να το ξαναβάλει ο Γερμανός 199€ ; Ή να το ρίξει τόσο κάποιος άλλος από τους μεγάλους, ώστε να έχει 2 χρόνια εγγύηση; Το 249€ έχουν πει μέχρι πότε θα το έχουν; Ευχαριστώ

Θα σε απαντήσουν σίγουρα αυτοί που έβλεπαν τιμή μειωμένη στο ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, djepoxy είπε

Το θεωρείτε απίθανο να το ξαναβάλει ο Γερμανός 199€ ; Ή να το ρίξει τόσο κάποιος άλλος από τους μεγάλους, ώστε να έχει 2 χρόνια εγγύηση; Το 249€ έχουν πει μέχρι πότε θα το έχουν; Ευχαριστώ

Όταν είχα καλέσει σε κατάστημα Γερμανού να ρωτήσω αν είναι διαθέσιμο στα καταστήματα στην τότε τιμή των 199, μου είχε απαντήσει ένα παλικάρι ότι βλέπει την τιμή να είναι 249 έως 21/1 (αν θυμάμαι καλά).

Δεν ξέρω αν και κατά πόσο ισχύει ακόμα. Φαντάζομαι μπορεί όποιος ενδιαφέρεται να πάρει σε κατάστημα και να του πουν.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paan71 είπε

Όταν είχα καλέσει σε κατάστημα Γερμανού να ρωτήσω αν είναι διαθέσιμο στα καταστήματα στην τότε τιμή των 199, μου είχε απαντήσει ένα παλικάρι ότι βλέπει την τιμή να είναι 249 έως 21/1 (αν θυμάμαι καλά).

Δεν ξέρω αν και κατά πόσο ισχύει ακόμα. Φαντάζομαι μπορεί όποιος ενδιαφέρεται να πάρει σε κατάστημα και να του πουν.

Μάλλον κάτι τέτοιο ισχύει. Στο newsletter που έστειλε σήμερα το Πλαίσιο, γράφει για το mi a1 ότι θα ισχύει η προσφορά μέχρι 20/1. Λέω να το ρισκάρω να μην το πάρω μέχρι το ΣΚ και βλέπουμε...θέλω να πιστεύω ότι αν τους μείνουν λίγα κομμάτια μπορεί να το ξαναβάλουν 199€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...