Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε νέες κατηγορίες για τις αγγελίες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/10/2021 στις 8:54 ΜΜ, 1nsom-n1k είπε

καλησπέρα

για μία ακόμη φορά θα ήθελα να ζητήσω να μπει ταξινόμηση ανά τιμή στις αγγελίες, δεν βοηθάει ούτε τον πωλητή ούτε τον αγοραστή το παρόν σύστημα , δεν μπορώ να ψάχνω κάθε φορά 30 με 40 σελίδες αγγελίες σε κάθε κατηγορία μήπως βρω κάτι φθηνό που να μπορώ να αγοράσω, ούτε ο πωλητής πρόκειτε να βρει γρήγορα αγοραστή έτσι όπως είναι τώρα.
Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο το συγκεκριμένο σάιτ δεν θέλει κάτι τέτοιο, νομίζω δεν ειναι δα και τίποτα δύσκολο σαν υλοποίηση.
Ούτε στην κατηγοριοποίηση μέχρι τόσα συμφωνώ, μια απλή ταξινόμηση ανά τιμή, και λύθηκε το προβλημα για όλους.

Θα γεράσουμε κι ακόμα το ινσόμνια δεν θα έχει βάλει το πιο χρήσιμο... 

Ταξινόμηση ανά τιμή !

Θα έλυνε το πρόβλημα του να βάζουν οι πωλητές την ίδια αγγελία ξανά και ξανά, για να εμφανίζεται στις πρώτες σελίδες και να χαλάει την λίστα με αυτές που παρακολουθεί κάποιος. 

Χρόνια τώρα, αναβάλω συνεχώς την αγορά desktop, γιατί δεν έχω το κουράγιο να δω τόσες αγγελίες χωρίς ταξινόμηση τιμής. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 5/8/2022 στις 10:31 ΠΜ, 1nsom-n1k είπε

Θα γεράσουμε κι ακόμα το ινσόμνια δεν θα έχει βάλει το πιο χρήσιμο... 

Ταξινόμηση ανά τιμή !

Θα έλυνε το πρόβλημα του να βάζουν οι πωλητές την ίδια αγγελία ξανά και ξανά, για να εμφανίζεται στις πρώτες σελίδες και να χαλάει την λίστα με αυτές που παρακολουθεί κάποιος. 

Χρόνια τώρα, αναβάλω συνεχώς την αγορά desktop, γιατί δεν έχω το κουράγιο να δω τόσες αγγελίες χωρίς ταξινόμηση τιμής. 

Ξανά και ξανά δεν μπορεί να βάλεις κάποιος μια αγγελία απλά να κάνει ανανέωση μια φορά την εβδομάδα.

Θα ήθελα κατηγορία Projector και είδη για Projector

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να προτείνω κι εγώ κάτι για τις αγγελίες,αν και φαντάζομαι θα έχει ξαναπροταθει.. 

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ !! 

Χονδρικά ,μόνο στο 20% των αγγελιών γράφουν που βρίσκονται ( να ναι καλά οι άνθρωποι) , ένα μικρο ποσοστό ακόμα το βρίσκεις μέσω του προφίλ , αν παρελπιδα δεν είναι κι αυτό κρυφό!  Οι υπόλοιποι ;;

"Η πώληση παρακαλώ μόνο χέρι με χέρι."  Οκ φίλε , που όμως;;;; 

Δεν είναι ανάγκη να γίνει ξεχωριστή κατηγορία με περιοχές,αλίμονο , αν το θέλω το προϊόν και στην άκρη της Ελλάδος να είναι θα βρω την άκρη να το πάρω, ή να το στείλω,αν θέλω να το πουλήσω ! 

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/10/2022 στις 3:36 ΜΜ, babisa είπε

Να προτείνω κι εγώ κάτι για τις αγγελίες,αν και φαντάζομαι θα έχει ξαναπροταθει.. 

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ !! 

Χονδρικά ,μόνο στο 20% των αγγελιών γράφουν που βρίσκονται ( να ναι καλά οι άνθρωποι) , ένα μικρο ποσοστό ακόμα το βρίσκεις μέσω του προφίλ , αν παρελπιδα δεν είναι κι αυτό κρυφό!  Οι υπόλοιποι ;;

"Η πώληση παρακαλώ μόνο χέρι με χέρι."  Οκ φίλε , που όμως;;;; 

Δεν είναι ανάγκη να γίνει ξεχωριστή κατηγορία με περιοχές,αλίμονο , αν το θέλω το προϊόν και στην άκρη της Ελλάδος να είναι θα βρω την άκρη να το πάρω, ή να το στείλω,αν θέλω να το πουλήσω ! 

Ευχαριστώ!

Από αυτά που γράφεις, καταλαβαίνω ότι δεν εννοείς διαφορετική κατηγορία (το οποίο προσωπικά θεωρώ περιττό). Αυτό που αναφέρεις, υπάρχει ήδη:

image.png.e85d394a5c3c6d976dcf47ef35bf4878.png 
Αν αυτό που προτείνεις είναι να γυρίσει σε υποχρεωτικό field, δε νομίζω ότι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο. 

Επεξ/σία από M A T R I X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Αν αυτό που προτείνεις είναι να γυρίσει σε υποχρεωτικό field, δε νομίζω ότι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο. 

Καλημέρα! 

Αν και δεν είμαι γνώστης,εφόσον το πεδίο Τιμή είναι υποχρεωτικό , μπορεί να γίνει και το Τοποθεσία.

Παρολαυτα.. πουλάς κάτι,πες μας που βρίσκεσαι ,δεν θέλεις κι εσύ να γλυτώσεις αρκετά μηνύματα που θα σε ρωτάνε που είσαι;;  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Νομιζω οτι ειναι απαραιτητη μια κατηγορια 3D printers στην κατηγορια Gadgets μαλλον.
Εβαλα μια αγγελια μολις τωρα και ειδα οτι οι περισσοτεροι την βαζουν στην κατηγορια εκτυπωτων χαρτιου για υπολογιστη. Ο 3D εκτυπωτης δεν εχει απολυτος καμια σχεση με αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αγγελιες για sex toys επιτρεπονται ή οχι; Μη βαλω καμια αγγελια και φαω μπαν χωρις λογο.. Καποια ειναι δωρο, αλλα απο διαγωνισμο, δε θα τα χρησιμοποιησω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πιστευω πως η κατηγορια Προβολεις πρεπει να αλλαξει σε Projectors η τουλαχιστον σε Βιντεοπροβολεις γιατι βαζουν και φωτιστκα εκει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Πιστευω πως η κατηγορια Προβολεις πρεπει να αλλαξει σε Projectors η τουλαχιστον σε Βιντεοπροβολεις γιατι βαζουν και φωτιστκα εκει μεσα.

τα φωτιστικα εχει αμεση συνεργασια με του βιντεοπροβολεις. Μολις τελειωσει το εργο, πως θα αναψεις το φως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lneam είπε

τα φωτιστικα εχει αμεση συνεργασια με του βιντεοπροβολεις. Μολις τελειωσει το εργο, πως θα αναψεις το φως ?

Να βάλουν και καναπέδες. Που θα κάτσεις να δεις την ταινία όρθιος;

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Στην κατηγορία Hardware υπάρχει:

Πλήρη συστήματα

Επεξεργαστές

Μητρικές

 κτλ

Νομίζω θα έπρεπε να μπει μια "Set" για αυτούς που πουλάνε είτε μητρική -  cpu μαζί είτε μητρική - CPU - RAM , etc, τώρα τα βάζουν σε μια από τις 3 πρώτες κατηγορίες και είναι σκόρπια, στους "Επεξεργαστές" κ "Μητρικές" σίγουρα δεν ταιριάζει αλλά δεν ταιριάζει και στο πλήρη συστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/6/2023 στις 6:19 ΜΜ, Havik είπε

Στην κατηγορία Hardware υπάρχει:

Πλήρη συστήματα

Επεξεργαστές

Μητρικές

 κτλ

Νομίζω θα έπρεπε να μπει μια "Set" για αυτούς που πουλάνε είτε μητρική -  cpu μαζί είτε μητρική - CPU - RAM , etc, τώρα τα βάζουν σε μια από τις 3 πρώτες κατηγορίες και είναι σκόρπια, στους "Επεξεργαστές" κ "Μητρικές" σίγουρα δεν ταιριάζει αλλά δεν ταιριάζει και στο πλήρη συστήματα.

Πιστεύω ότι θα μπερδέψει αρκετά αν προστεθεί και άλλη κατηγορία τέτοιου τύπου. Εγώ προσωπικά θα το άνοιγα στο "Πλήρη Συστήματα".. 

Νομίζω ότι το hardware χρειάζεται μία κατηγορία τύπου streaming, και εκεί μέσα να ανοίγουν όλες οι αγγελίες για κάμερες, μικρόφωνα κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

πρεπει σε καθε αγγελια "αναγκαστικα" να αναφερουμε απο ποια περιοχη ειμαστε, γιατι βλεπω συνεχεια αγγελιες που με ενδιαφερουν αλλα καθε φορα στελνω μηνυμα ωστε να τσεκαρω αν με εξυπηρετει η περιοχη και ειναι τρομερο χασιμο χρονου γιατι περιμενω το ποτε θα απαντησει ο αλλος, ενω αν εχει την περιοχη εξαρχης δειχνεις κατευθειαν ενδιαφερον ή οχι και γλιτωνεις την αγωνια της απαντησης! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...