Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε νέες κατηγορίες για τις αγγελίες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
Στις 3/12/2019 στις 11:31 ΠΜ, beamex είπε

Να ξεχωρίσουν οι κάρτες ήχου από τις κάρτες γραφικών. Είναι τόσο λιγότερες οι κάρτες ήχου που πρέπει να ψάχνεις μέρες για να τις βρεις

Παιδιά έγινε! Μπράβο στο site!!!! 😍

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν πολύ χρήσιμο αν μπορούσε να μπει κατηγοριοποίηση αγγελιών σύμφωνα με την περιοχή (Αθήνα-Θεσσαλονίκη κλπ).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα και μια ταξινόμηση βάσει τιμής, αυτό το "πιο σχολιασμένο" δεν ξέρω τι νόημα έχει. Βασικά θα μπορούσε να έχει 3 ταξινομήσεις μόνο, βάσει ημερομηνίας, τιμής και αλφαβητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρχικά ή εγώ είμαι πολύ άσχετος ή πολυ καινούργιος κτλπ ή όντως στις αγγελίες δεν μπορώ να βάλω φίλτρο για να ξεχωρίζω το απλό πράγμα τις αγγελίες πωλείται και ζητείται γιατί κάνω μια αναζήτηση και τα βγάζει όλα μαζί που δεν είναι καθόλου πρακτικό

τώρα αυτό που είπε και ένας πιο πάνω με  κατηγοριοποίηση αγγελιών σύμφωνα με την περιοχή καλό θα ήταν δεν μας χάλαγε κι όλας

Επεξ/σία από Panagiotis321
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εγω το ποιο σημαντικό που ψαχνω καιρο ειναι να υπαρχει μια κατηγορια ζητησης οπως εχει το ζητηση αλλα να μπορουμε να μπαινουμε καπου ξεχωρα κ να βλεπουμε τη ζηταει ο καθε ενας κ οχι ναναι μπερδεμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 13/12/2019 στις 8:48 ΜΜ, Επισκέπτης είπε

Θα προτιμούσα και μια ταξινόμηση βάσει τιμής, αυτό το "πιο σχολιασμένο" δεν ξέρω τι νόημα έχει. Βασικά θα μπορούσε να έχει 3 ταξινομήσεις μόνο, βάσει ημερομηνίας, τιμής και αλφαβητικά.

Η τιμή είναι κάτι δύσκολο, ακριβώς επειδή πολλοί πονηρήδηδες και προκειμένου να υποχρεώσουν τον υποψήφιο αγοραστή να μπει στη σελίδα της αγγελίας, δηλώνουν κάτι τιμές τύπου "0,01€" ή και καθόλου. Επομένως, με βάση την τιμή θα βγαίνουν πάντα πρώτοι στις αναζητήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υποχρεωτικα να ζηταει περιοχη, και μετα την αναζητηση να μπορεις να αναζητησεις με βαση περιοχη.. αν οχι πολη, τουλαχιστων νομου.. 

παραδειγμα:

θελω να βρω να αγορασω ενα κουτι για τον υπολογιστη, που η αποστολη ειναι δυσκολη λογω ογγου και ειμαι απο πατρα.. ποσες σελιδες πρεπει να ψαξω να βρω κατι απο πατρα και αν το βρω φυσικα! αν ειχε αναζητηση με βαση πολης, σε λιγοτερο απο 10 δευτερολεπτα θα ειχα κανει την αναζητηση μου! γιατι πχ το 85% των αγγελιων ειναι απο αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά γενικά στις αγγελίες τα εργαλεία δεν λειτουργούν. Αν για παράδειγμα γράψεις στην αναζήτηση "ryzen" θα σου βγάλει π.χ. 200 αποτελέσματα. Αν πάς κι επιλέξεις φίλτρα, με όρια τιμών και συγκεκριμένη υποκατηγορία, τα αποτελέσματα μηδενίζονται. Το έχω διαπιστώσει κι από το κινητό κι από τον Υπολογιστή. Έχει γίνει βαρετό να σκρολάρεις για να περάσεις τα φίλτρα γιατί μόνο χώρο πιάνουν στην οθόνη, δεν έχουν χρησιμότητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...