Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε νέες κατηγορίες για τις αγγελίες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ήξερα που αλλού να ρωτήσω, το βάζω εδώ για να μην ανοίγω νέο θέμα.

Υπάρχει η δυνατότητα ν αλλάξεις μια αγγελία από πώληση σε αγορά ή το αντίστροφο, υπάρχει η δυνατότητα να επεξεργαστείς μια αγγελία και ν αλλάξεις όλα τα στοιχεία, αλλά δε βρίσκω τη δυνατότητα ν αλλάξεις κατηγορία σε μια αγγελία μέσω της επεξεργασίας. πχ απ τα πληκτρολόγια να πάει στα ποντίκια. Δεν υπάρχει πράγματι ή εγώ έχω στραβομάρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Προτείνω να μπει ένα επιπλέον φίλτρο στις αγγελίες δίπλα στο «For Sale/Wanted» για να μπορούμε να κρύβουμε όσες αγγελίες είναι ολοκληρωμένες.

Το ίδιο και στο search.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"ΑΓΓΕΛΙΕΣ"
Παρακαλώ πολύ όπως έγινε και στα κινητά και φτιάχτηκαν καινούργιες κατηγορίες για αυτά που έλειπαν να γίνει το ίδιο και για τα "tablets" πχ αν ψάχνω "Huawei" να έχει δική του κατηγορία και όχι στα διάφορα μαζί με bitmore :P  
Επίσης διαχωρισμός τα macbook/imac σε δύο ξεχωριστές κατηγορίες.
Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από thanos75x
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προηγουμενος μπορουσες να φτιαξεις μια "custom" αναζητηση αγγελιων με κατηγοριες που σε ενδιαφεραν και τις νεες να στις εχει πανω πανω με μια πορτοκαλι κουκιδα, Ξερει κανεις εαν γινεται στο νεο interface?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 6/5/2020 στις 1:40 ΜΜ, alxnt είπε

Υπάρχει thread:

 

Το  thread στην πράξη είναι εντελώς άχρηστο. Δεν μπορείς να δεις τι υπάρχει και χάνεται μέσα στις επόμενες αναρτήσεις.

Επιβάλλεται μια ξεχωριστή κατηγορία "ΧΑΡΊΖΕΤΑΙ".

Οι εποχές είναι δύσκολες, πολλοί ξεθαβουν παλιά PC για να κάνουν τα παιδιά μάθημα και όλοι μας έχουμε κάτι που μας είναι άχρηστο αλλά πιθανά χρήσιμο σε κάποιον άλλο.

Για εμένα είναι αναγκαίο.

Επίσης σε αυτή την κατηγορία μπορεί να μπει και ίσως και μια επιλογή τυπου "ζητείται".

Κατανοώ ότι μπορεί να γίνει κατάχρηση από κάποιους αλλά εάν έστω και ελάχιστοι επωφεληθούν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο

Στις 29/11/2020 στις 12:21 ΜΜ, alexioannou είπε

Μια κατηγοριοποίηση στις τιμές θα ήταν πολύ καλο....

Μέχρι 100€

100-200

200-300

Κτλ.....

Σωστό.

Πρεπει να μπορεί να μπει φίλτρο τιμής στην αναζήτηση.

Πολύ χρήσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ίσως να έχει αναφερθεί.

Μια κατηγορία ηχεία με επιλογές για 2.0 , 2.1 , 5.1 ή όλα μαζί, τώρα κάποια είναι στα διάφορα στο Hardware, άλλα ηχοσυστήματα στα gadget, διάφορα στα gadget και γενικά σκόρπια.

Το άλλο όταν κάποιος κάνει αναζήτηση για κάτι έστω i7 10700K να μπορεί να επιλέξει τον τύπο τις αγγελίας ζήτηση ή πώληση για να μην βγαίνουν όλα μαζί.

Επεξ/σία από Havik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε μια νεα κατηγορία στις αγγελίες για τα UPS. Ειναι αρκετοί που πουλάνε και θα μπορούσαν να ειναι ολα συγκεντρωμένα. Τα UPS δεν θεωρούνται τροφοδοτικά. Το UPS ειναι : Μία συσκευή αδιάλειπτης παροχής ενέργειας, είναι μία συσκευή τροφοδοσίας ρεύματος που συνεχίζει να παρέχει ηλεκτρική ενέργεια σε περίπτωση διακοπής ρεύματος. Για να καταστεί αυτό δυνατό, περιέχει κατά κανόνα μία άλλη προσωρινή πηγή ενέργειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 20/12/2020 στις 5:51 ΠΜ, StamTheMan είπε

Eπισης,πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να μπει η εκκρεμότητα στις αγγελιες.

 

Επαναφερω το αιτημα.
Βλεπω αγγελια,μπαινω,και επανω λεει σε εκκρεμοτητα.

Γιατι να μην εχει λουκετο; 
Πρεπει να χανω το χρονο μου να μπω στην αγγελια,για να δω οτι εκκρεμει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα , θέλω να δω τις αγγελίες για παράδειγμα στις κάρτες γραφικών και να ορίσω τιμές ( το περιθώριο ξεκινάει από πολύ μεγάλο ποσό και φτάνει σχεδόν δίπλα για τα 107 ευρώ ) αλλά δεν θέλω να βάλω λέξη προς αναζήτηση, και που έβαλα nvidia στην αρχή με έβγαλε κενό. Μετά εμφανίστηκαν κάποια αποτελέσματα , αλλα πολύ φοβάμαι ότι με την λέξη nvidia ή amd δεν θα δω όλες τις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση να μπει και επιλογη ουδετερης αξιολογησης;
Ειναι λιγο ασπρομαυρη η κατασταση τωρα,χρωσταω 2  σχετικα αρνητικες  αξιολογησεις και δε μου αρεσει να λαβω αρνητικη εως αντιποινο,τουλαχιστον με την ουδετερη θα ηταν καπως πιο ευκολο,για να προστατευτουμε ολοι μας στο μελλον απο κατι τσαπατσουληδες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...