Προς το περιεχόμενο

To Twitter εξηγεί εμμέσως γιατί δεν μπλοκάρει τον D. Trump


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Undertaker25 είπε

Δεν γεννήθηκε δισεκατομμυριούχος αλλά πολυεκατομμυριούχος. Δισεκατομμυριούχος ΕΓΙΝΕ, προφανώς επειδή είναι "χαζός". Έτσι λέει το καθεστώς, έτσι έγραψε και ο Ευαγγελιστής Γουλφ στη "Βίβλο" που εξεδόθη πρόσφατα άρα έτσι θα είναι.

Έγινε δισεκατομμυριούχος έχοντας πατέρα με περιουσία $250-300M (https://goo.gl/LuEN6Z). Ασχέτως των χρημάτων που έβγαλε, οι πράξεις και οι δηλώσεις του δεν τις λες και προερχόμενες από ευφυές άτομο. Από την αμφισβήτηση του φαινομένου του θερμοκηπίου μέχρι τις συγκρίσεις με τους Ρεπουμπλικάνους συνυποψήφιους για το ποιος την έχει πιο μεγάλη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, butters είπε

Άμα γεννήθηκε δισεκατομμυριούχος και λόγω αυτού ήταν πρόεδρος ομίλου εταιρειών και σελέμπριτυ, σίγουρα είναι και πολύ έξυπνος... Το δηλώνει και ο ίδιος εξάλλου. Γιατί είναι σίγουρος. Ότι είναι "really smart"

 

Αδερφε οπως κ να εχει το ζητημα αυτος εγραψε το ονομα το στο βιβλιο της παγοσμιας ιστοριας κ θα μιλανε για παρτυ του στον αιωνα τον απαντα. Θες γιατι ετσι γεννηθηκε, θες γιατι του αξιζε, θες γιατι βγηκε απο κ@λο ελεφαντα, τι σημασια εχει? Εμεις ειμαστε σκονη στο εξωφυλλο του βιβλιο ιστοριας κ με τον πρωτο ανεμο θα χαθουμε λες κ ποτε δεν υπηρξαμε. Τωρα ειτε σου αρεσει ειτε οχι, αυτο ειναι η αληθεια. Κ οσο κ αν σε (σας) σεβομαι κ σεβομαι κ την γνωμη σου (σας), οταν ακουω ανθρωπους να απαλοτριωνουν τα παντα λες κ ολοι ειμαστε το ιδιο... τα παιρνω κατακεφαλα. Δεν ειμαστε Λεωνιδες, Αινσταιν, Τραμπ, Πουτιν, Χιτλερ, Μουσολινι, Μπρεζνιεφ, Καραισκακηδες, Παπανδρεου, ΝταΒιντσι, Μπετοβεν, Πριγκιπισες Ναιανες. Ειμαστε νεοελληναρες με φουσκωμενο κεφαλι κ ακομα πιο φουσκωμενο εγωισμο, κ τπτ παραπανω. 

Αυτα που εχει δει ο Τραμπ απο εκει ψηλα που βρεθηκε -οπως κ αν βρεθηκε εκει- εσυ κ γω δεν θα τα δουμε σε 20 ζωες. Οποτε δειξε λιγο λογικη κ ενγκρατεια κ μιλα σαν ωριμος ανθρωπος που εισαι. Η φυση ΔΕΝ μας εκανε ολους ισους. ΕΤΣΙ ειναι η ζωη. Εσυ αν θες μπορεις να το πραδεχτεις κ να χαραξεις αντιστοιχη πορεια, η να αυτο-κοροιδευεσαι κ να νομιζεις οτι εισαι το δωρο του Θεου επι της Γης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, jim5 είπε

1. Είναι πρόεδρος ΗΠΑ

2. Κάθε μέρα, σε όλα τα δελτία σε 200 χώρες του κόσμου, μιλανε για το Twitter twitter twitter και τα tweets του Trump. Αρα

3. Ο Trump ήταν Πρωτοχρονιάτικο, Lotto,Joker,Kino και 13αρι ΠΡΟΠΟ λαχείο μαζί για το Twitter app.

Και ζητάτε σοβαρά να τον κάνουν block οι ιδιοι? Πάμε καλά; 

Αν θες να τον αντιμετωπίσεις, να παλέψεις την πολιτική και τις δράσεις του, και όχι τα μαλλιά του, το πώς τρώει, αν χρησιμοποιεί το Twitter κτλ. 

Ακουραστα-Αβαδιστα θα βγει και τη 2η 4ετια.

Το πιο σωστό σχόλιο, χίλια λαικ άμα μπορούσα να βάλω, όλη η ουσία

Επεξ/σία από Oulianov
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, butters είπε

Έγινε δισεκατομμυριούχος έχοντας πατέρα με περιουσία $250-300M (https://goo.gl/LuEN6Z). Ασχέτως των χρημάτων που έβγαλε, οι πράξεις και οι δηλώσεις του δεν τις λες και προερχόμενες από ευφυές άτομο. Από την αμφισβήτηση του φαινομένου του θερμοκηπίου μέχρι τις συγκρίσεις με τους Ρεπουμπλικάνους συνυποψήφιους για το ποιος την έχει πιο μεγάλη 

Φυσικα κ ειναι τραλαλα στο κεφαλι του εως καποιο σημειο, κ αυτα που λεει ειναι ακομα πιο τραλαλα καποιες φορες. Νομιζεις οτι θα τον διαλεγαν ως υποψηφιο τα μεγαλα κεφαλια για βιτρινα τους αν ηταν πραγματικα ικανος πολιτικος? Γιατι δεν ψαχνεις ποιοι ηταν αυτοι που τον βαλαν εκει που βρισκεται, για να δεις ποιοι ειναι τα αφεντικα μας, κ τοτε κατσε κ κρινε αν ΑΥΤΟΙ εχουν ευφυια κ αν ΑΥΤΟΙ κανουν περιεργες δηλωσεις. Αλλα σε θρεντ για το twitter περιμενω κ γω ψαξιμο πραγματικο?.........

Οσο για το φαινομενο του θερμοκηπιου... καλα κ συ..... καμια μερα αν βρεθουμε κ κερασεις φραπε θα σου πω τπτ παραπανω λεπτομεριες. Προσωρινα ασε τα φουγαρα να καπνιζουν κ εμας να πληρωνουμε πλαστικες σακουλιτσες στα σουπερ μαρκετ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, rus είπε

Η δοκιμη δεν ηταν για το ποσο μακρυα μπορει να φτασει ο πυραυλος, απλα για το ότι μπορει να εκτοξευτεί. Οι ειδικοι αναλυτες σε ολο το κοσμο που φοβουνται ότι ο Κιμ εχει διηπειρωτικους πυραυλους προφανως ξερουν καλυτερα από σενα

Λαθος λογικης Νο1-> ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι ξερεις τον λογο που εκανε την δοκιμη. Η αληθεια ειναι οτι εισαι στο απολυτο σκοταδι, οπως ολοι μας (εκτος κ αν ανταλλαζεις email με τον Κιμ κ δεν μας το λες).

Λαθος λογικης Νο2-> ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι καποιοι ειδικοι αναλυτες φοβονται. Η αληθεια ειναι οτι αυτα που ακους ειναι ο λαπας προς ευρεια καταναλωση. Οι πραγματικοι αναλυτες δουλευουν αυστηρα κ μονο απορρητα για τις κυβερνησεις τους κ δεν ξερεις (-ουμε) τι λενε. Αυτα που φτανουν στα αυτια σου ειναι ΜΟΝΟ προπαγανδα απο τα τσοντοκαναλα, που ολα στην τελικη ανοικουν σε μια χουφτα φιλελε τρισεκατομμυριουχους της ιδιας παρεας (= αρα κ της ιδιας αποχρωσης).

Λαθος λογικης Νο3->  ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι ξερεις τι γνωριζω, το οποιο μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι ειναι οικτρη πλανη. Αν ηξερες τι διαβαζω κ με ποιους εχω μιλησει κ ποσα χρονια ασχολουμαι με πολιτικη κ στρατιωτικα ζητηματα... ξερω γω... μαλλον καλυτερα ρωτα πριν πετας διαφορα....

Μπες στον κοπο κ ξαναδιαβασε το ποστ μου να δεις οτι ειναι ισως το μοναδικο επι του ζητηματος που δινει ΛΟΓΙΚΕΣ (οχι βασισμενες σε συναισθηματα κ αντιπαθειες) υποψιες. Παρεβλεψε, αν μπορεις, το χιουμορ μου (ειχα κεφακια κ βγηκε "πλακατζιδικο" λιγακι ομολογω), κ κρατα το νοημα. Κ μια συμβουλη-> γραφε αυτο που ειναι η αληθεια κ μονο. Π.χ. οτι ΝΟΜΙΖΕΙΣ καποια πραγματα που εκ των πραγματων σου ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να γνωριζεις. Κ τοτε να δεις οτι ολο το σκεπτικο σου θα παρει αλλη τροχια.

12 ώρες πριν, rus είπε

Στη θεση σου θα ανησυχουσα περισσοτερο για την ορθογραφια παρα για την 'πυρινικη' εξυπναδα...

Σωστα. Θυμησε μου να εχω κ το μεγαλο ορθογραφικο λεξικο την επομενη φορα που θα ποσταρω για το twitter  κ τον Τραμπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, butters είπε

Έγινε δισεκατομμυριούχος έχοντας πατέρα με περιουσία $250-300M (https://goo.gl/LuEN6Z). Ασχέτως των χρημάτων που έβγαλε, οι πράξεις και οι δηλώσεις του δεν τις λες και προερχόμενες από ευφυές άτομο. Από την αμφισβήτηση του φαινομένου του θερμοκηπίου μέχρι τις συγκρίσεις με τους Ρεπουμπλικάνους συνυποψήφιους για το ποιος την έχει πιο μεγάλη 

Σου απάντησα γράφοντας ότι γεννήθηκε πολυεκατομμυριούχος. Συνεπώς γνώριζα την περιουσία του πατέρα του. Την αβγάτισε όμως και είναι στους 500-600 πλουσιότερους άνδρες του κόσμου με 3,1 δις περιουσία. Προφανώς ένας "χαζός" θα κατέστρεφε την περιουσία του πατέρα του και δεν θα την πολλαπλασίαζε. Ακόμη, οι περισσότερες δηλώσεις που του αποδίδουν είναι κατασκευασμένες και είτε δεν τις έχει πει ποτέ είτε είναι στη φάση του χαβαλέ μεταξύ ανδρών ή του τρολαρίσματος. Πιάνεστε από το ΤΙΠΟΤΑ απλά για να αποδείξετε κάτι που δεν ισχύει.

Και για να καταλάβεις πόσο και εσύ και πολλοί άλλοι επηρεάζεστε από την προπαγάνδα των ΜΜΕ, η νέα ρητορική (την οποία αναπαράγεις αυτολεξεί) που παίζει σε ΟΛΑ τα δελτία ειδήσεων περί ψυχικής ασθένειας ή ανισορροπίας του Τραμπ έχει ως πηγή την νεο-υιοθετηθείσα στρατηγική των Δημοκρατικών που προβλέπει ανατροπή του Τραμπ μέσω της 25ης Τροπολογίας. Εν ολίγοις, προσπαθούν να τον βγάλουν τρελό για να τον ρίξουν.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, SilverMachine είπε

Λαθος λογικης Νο1-> ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι ξερεις τον λογο που εκανε την δοκιμη. Η αληθεια ειναι οτι εισαι στο απολυτο σκοταδι, οπως ολοι μας (εκτος κ αν ανταλλαζεις email με τον Κιμ κ δεν μας το λες).

Λαθος λογικης Νο2-> ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι καποιοι ειδικοι αναλυτες φοβονται. Η αληθεια ειναι οτι αυτα που ακους ειναι ο λαπας προς ευρεια καταναλωση. Οι πραγματικοι αναλυτες δουλευουν αυστηρα κ μονο απορρητα για τις κυβερνησεις τους κ δεν ξερεις (-ουμε) τι λενε. Αυτα που φτανουν στα αυτια σου ειναι ΜΟΝΟ προπαγανδα απο τα τσοντοκαναλα, που ολα στην τελικη ανοικουν σε μια χουφτα φιλελε τρισεκατομμυριουχους της ιδιας παρεας (= αρα κ της ιδιας αποχρωσης).

Λαθος λογικης Νο3->  ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι ξερεις τι γνωριζω, το οποιο μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι ειναι οικτρη πλανη. Αν ηξερες τι διαβαζω κ με ποιους εχω μιλησει κ ποσα χρονια ασχολουμαι με πολιτικη κ στρατιωτικα ζητηματα... ξερω γω... μαλλον καλυτερα ρωτα πριν πετας διαφορα....

Μπες στον κοπο κ ξαναδιαβασε το ποστ μου να δεις οτι ειναι ισως το μοναδικο επι του ζητηματος που δινει ΛΟΓΙΚΕΣ (οχι βασισμενες σε συναισθηματα κ αντιπαθειες) υποψιες. Παρεβλεψε, αν μπορεις, το χιουμορ μου (ειχα κεφακια κ βγηκε "πλακατζιδικο" λιγακι ομολογω), κ κρατα το νοημα. Κ μια συμβουλη-> γραφε αυτο που ειναι η αληθεια κ μονο. Π.χ. οτι ΝΟΜΙΖΕΙΣ καποια πραγματα που εκ των πραγματων σου ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να γνωριζεις. Κ τοτε να δεις οτι ολο το σκεπτικο σου θα παρει αλλη τροχια.

No1, 2, 3: Προσωπικα δε νομιζω τιποτα, αυτα που λενε οι αναλυτες σε ολο το κοσμο που ασχολουνται με αυτο το ζητημα ανεφερα. Και αν προσεξες τα ανεφερα με μορφη ερωτησης. Αντίθετα, εσυ ακούγεσαι σαν αυτοκλητος παντογνωστης.

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Undertaker25 είπε

Σου απάντησα γράφοντας ότι γεννήθηκε πολυεκατομμυριούχος. Συνεπώς γνώριζα την περιουσία του πατέρα του. Την αβγάτισε όμως και είναι στους 500-600 πλουσιότερους άνδρες του κόσμου με 3,1 δις περιουσία. Προφανώς ένας "χαζός" θα κατέστρεφε την περιουσία του πατέρα του και δεν θα την πολλαπλασίαζε. Ακόμη, οι περισσότερες δηλώσεις που του αποδίδουν είναι κατασκευασμένες και είτε δεν τις έχει πει ποτέ είτε είναι στη φάση του χαβαλέ μεταξύ ανδρών ή του τρολαρίσματος. Πιάνεστε από το ΤΙΠΟΤΑ απλά για να αποδείξετε κάτι που δεν ισχύει.

Και για να καταλάβεις πόσο και εσύ και πολλοί άλλοι επηρεάζεστε από την προπαγάνδα των ΜΜΕ, η νέα ρητορική (την οποία αναπαράγεις αυτολεξεί) που παίζει σε ΟΛΑ τα δελτία ειδήσεων περί ψυχικής ασθένειας ή ανισορροπίας του Τραμπ έχει ως πηγή την νεο-υιοθετηθείσα στρατηγική των Δημοκρατικών που προβλέπει ανατροπή του Τραμπ μέσω της 25ης Τροπολογίας. Εν ολίγοις, προσπαθούν να τον βγάλουν τρελό για να τον ρίξουν.

Που αν το παρεις ακομα πιο "βαθια" το ζητημα, η κατασταση που περιγραφεις ειναι μονο η δευτερη (αν η προπαγανδα ειναι η πρωτη) στρωση στο κρεμυδι της αληθειας.

Ειναι αδιανοητο η κορη του να ειναι παντερεμενη με εβραιο, να εχει βαφτιστει η ιδια εβραια, τα εγγονια του να ειναι εβραιοπουλα, οι 2 γιοι του να ειναι ζευγαρωμενοι με εβραιες, ο ιδιος να ειναι Νο1 φιλος των εβραικων οργανωσεων, να ειναι Νο1 φιλος του Ισραηλ, να δουλευει ολη του την ζωη με εβραιους, να εκανε λεφτα μαζι τους, να τα διατυρει χαρις αυτους, να τα εχει σε τραπεζες τους, να επαιζε/ παιζει σε ολα τα καναλια τους, να εχει ολους τους συμβουλους του εβραιους, ολοκληρο το πολιτικο συναφι γυρω του στο Λευκο Οικο επισης εβραιους, κ στο τελος οι Εβραιοι να τον προδωσουν (γιατι αυτοι εχουν 200% ολων των μιντια).

Πολλα μπορεις να τους καταλογισεις, αλλα οτι δεν κανουν την δουλεια τους σωστα, οχι κ με τιποτα! Οι Εβραιοι οταν δουλευεις για αυτους θα σου δωσουν αυτο που σου υποσχεθηκαν. ΠΑΝΤΑ. Τιποτα περισσοτερο κ τιποτα λιγοτερο. Ακριβως αυτο που συμφωνησατε.

Αρα, αν τα καλοσκεφτουμε αυτα, το Hollywood κ τα μιντια ΠΟΤΕ δεν ειχαν/ εχουν κατι εναντια στον φιλο τους τον Τραμπ. Κ εδω enter the third layer of the onion... Αυτο που λενε "τεχνιτη κριση". Τωρα ποιος ο λογος να δημιουργουν τεχνιτη κριση με τον δικο τους ανθρωπο, μαλλον μονο αυτοι το ξερουν. Ισως κ ο Τραμπ. Παντως σιγουρα δεν υπαρχει πραγματικη διαμαχη δημοκρατικων-ρεπουμπλικανων, αν δουμε κ το προσωπικο που στελεχωσε την κυβερνηση, που οι μισοι εχουν μεινει απο τον Ομπαμα. Καθως κ απο τις πολιτικες πορειες στα διαφορα θεματα που χαραζονται αυτον το χρονο που κυβερναν οι συντηρητικοι (κ καλα), που ειναι πανομοιοτυπες με των προοδευτικων (κ καλα). Το μονο σιγουρο ειναι οτι η οποια διαφορα ειναι μονο στα χαρτια κ καθαρη προφαση. Λιγο κατω απ την επιφανεια η συμπλευση ολων αυτων ειναι οπως παντα αδιαταραχτη.

Ποια συμφεροντα παιζονται κ χρειαζεται να μπει το πιστολι των μιντια στον κροταφο της δικη τους μαριονεττας μονο να φανταστω μπορω.

1 λεπτό πριν, rus είπε

No1, 2, 3: Προσωπικα δε νομιζω τιποτα, αυτα που λενε οι αναλυτες σε ολο το κοσμο που ασχολουνται με αυτο το ζητημα ανεφερα. Και αν προσεξες τα ανεφερα με μορφη ερωτησης. Αντίθετα, εσυ ακούγεσαι σαν αυτοκλητος παντογνωστης.

Ελληνικα ξερεις φιλε μου? Στο ξαναλεω-> αναλυτες πραγματικους ποτε δεν θα ακουσεις στην ζωη σου. Δεν βγαινουν στα μιντια. 

Τεσπα δεν καταλαβαινεις, νασαι καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SilverMachine είπε

 

Ελληνικα ξερεις φιλε μου? Στο ξαναλεω-> αναλυτες πραγματικους ποτε δεν θα ακουσεις στην ζωη σου. Δεν βγαινουν στα μιντια. 

Τεσπα δεν καταλαβαινεις, νασαι καλα.

Κι εσυ λοιπον γνωριζεις τι λενε αυτοι οι"πραγματικοι αναλυτες"? Ξαδέλφια σου είναι και εχεις πληροφορηση?

 

2 λεπτά πριν, SilverMachine είπε

ε μην με παντρευεσαι στην τελικη ρε αδερφε!!!

είμαι στρεϊτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν ολόκληρος ο Πλανήτης έχει πολιτικούς άσε να μην πώ...γιατί θα φάω ποινή, μας πειράζει ο Τράμπ...μάλιστα.

Μιλάμε για ευφυέστατα άτομα όχι αστεία. Η έννοια του αποπροσανατολισμού λαμβάνει άλλο νόημα.

Επεξ/σία από Expecto Patronum
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, rus είπε

Κι εσυ λοιπον γνωριζεις τι λενε αυτοι οι"πραγματικοι αναλυτες"? Ξαδέλφια σου είναι και εχεις πληροφορηση?

Οχι. Καθηγητες μου στην Αμερικη ηταν καποιο. Πελατες μου στα μαγαζια που δουλευα μετα. Οικογενεια μου (απ την πρωτη συζυγο μου) καποτε. Σου φτανει?

Εσυ που ησουν οταν πεφταν οι πυργοι? Εγω επινα φραππε κ το εβλεπα live απ το παραθυρο μου.

Ηρεμησε.

1 λεπτό πριν, Expecto Patronum είπε

Όταν ολόκληρος ο Πλανήτης έχει πολιτικούς άσε να μην πώ...γιατί θα φάω ποινή, μας πείραζει ο Τράμπ...μάλιστα.

Μιλάμε για ευφυέστατα άτομα όχι αστεία.

πες το ψεμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SilverMachine είπε

Οχι. Καθηγητες μου στην Αμερικη ηταν καποιο. Πελατες μου στα μαγαζια που δουλευα μετα. Οικογενεια μου (απ την πρωτη συζυγο μου) καποτε. Σου φτανει?

Εσυ που ησουν οταν πεφταν οι πυργοι? Εγω επινα φραππε κ το εβλεπα live απ το παραθυρο μου.

Ηρεμησε.

Εσυ ακουγεσαι ταραγμενος, εγω ηρεμος είμαι. Με ταραζεσαι όταν καποιος δε συμφωνει μαζι σου. 

Οι πυργοι τι σχεση εχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, rus είπε

Εσυ ακουγεσαι ταραγμενος, εγω ηρεμος είμαι. Με ταραζεσαι όταν καποιος δε συμφωνει μαζι σου. 

Οι πυργοι τι σχεση εχουν?

Να φανταστώ οτι όλα είναι στο usa;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, rus είπε

Εσυ ακουγεσαι ταραγμενος, εγω ηρεμος είμαι. Με ταραζεσαι όταν καποιος δε συμφωνει μαζι σου. 

Οι πυργοι τι σχεση εχουν?

Μονο κ μονο για να σου δειξω οτι υπαρχουν κ παραπανω πληροφοριες απο αυτο που λες.

Παρτις ρε φιλε. Σου τις δινω. Δεν κοιταω να σε καρυδωσω. Εικονα σου σχηματιζω να καταλαβεις. Συμπολιτης σου ειμαι. Αν εσυ σκεφτεσαι καλυτερα, ανεβαινει κ η δικια μου ζωη μαζι- αν μπορεις να το σκεφτεις καπως ετσι. Δεν παει να πει οτι οποιος μιλαει ξερει απο αυτα που λες κ κατω. Αυριο μπορει να σε χρειαστω εγω πανω σε αλλο θεμα κ να σε πλακωσω στα ΠΜ στις ερωτησεις. Αν σημερα σου δινω ιδεες, αρπαξε τις. Δεν ειναι κακο.

4 λεπτά πριν, Expecto Patronum είπε

Να φανταστώ οτι όλα είναι στο usa;

κ τα σουβλακια κοτοπουλο εκει βγηκαν πρωτα ΛΟΛ

Επεξ/σία από SilverMachine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SilverMachine είπε

Μονο κ μονο για να σου δειξω οτι υπαρχουν κ παραπανω πληροφοριες απο αυτο που λες.

Παρτις ρε φιλε. Σου τις δινω. Δεν κοιταω να σε καρυδωσω. Εικονα σου σχηματιζω να καταλαβεις. Συμπολιτης σου ειμαι. Αν εσυ σκεφτεσαι καλυτερα, ανεβαινει κ η δικια μου ζωη μαζι- αν μπορεις να το σκεφτεις καπως ετσι. Δεν παει να πει οτι οποιος μιλαει ξερει απο αυτα που λες κ κατω. Αυριο μπορει να σε χρειαστω εγω πανω σε αλλο θεμα κ να σε πλακωσω στα ΠΜ στις ερωτησεις. Αν σημερα σου δινω ιδεες, αρπαξε τις. Δεν ειναι κακο.

Το ότι υπαρχει παγκοσμια ανησυχια για ενδεχομενο πληγμα του Κιμ στο μητροπολιτικο αμερικανικο εδαφος παντως δε μπορεις να το ακυρωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...