Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα οικιακής χρήσης


panosno1com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά στους συνφορουμιτες!

Λοιπόν αναζητώ πολυμηχάνημα για οικιακή χρήση , εκτύπωση κειμένων πιο πολύ , από εικόνες μόνο σε στυλ φώτο βιογραφικού. Αν έχει εύκολο μενού για τους γονείς μου ακόμα καλύτερα. Αυτό που θέλω σίγουρα είναι :

Φτηνά μελάνια

Ασύρματη σύνδεση [να εκτυπώνω από το κινητό μου δηλαδή ]

Κόστος εως 50 ευρώ [αν υπάρχει , δεν ξέρω γι αυτό ρωτάω!]

 

Ευχαριστώ πολύ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω το EPSON XP205 και είμαι πολύ ευχαριστιμένος - αν εξαιρέσεις τις τιμές των original μελανιών, το οποίο βέβαια είναι πρόβλημα σε όλα τα φτηνά πολυμηχανήματα. Τον έστησα 3 φορές (λόγω αλλαγής λειτουργικού και μοντεμ) πολύ εύκολα, γενικά η χρήση κουμπιών είναι εύκολη ενώ έχει και καλό android app για διαχείριση από κινητό, σκέψου οτι ο 8χρονος μου γιός ξέρει ήδη πως να βγάλει φωτοαντίγραφο έγχρωμο ή μαυρόασπρο και πως να σκανάρει μέσω του android app. Τέλος υπάρχει η δυνατότητα να στείλεις εμαιλ σε συγκεκριμένη διεύθηνση που θα φτιάξεις όταν γραφτείς στην πλατφόρμα epsonconnect και να τυπωθεί απευθείας over internet. Φαντάζομαι και οι άλλες μάρκες θα έχουν αντίστοιχες δυνατότητες, πάντως εγώ αν ξανααγόραζα, πάλι epson θα έπαιρνα

Τώρα πια το φτηνότερο μοντέλο είναι το 245 (κάνε edit το λινκ)  h**ps://www.eurosupplies.com.gr/?cat=1&subcat=2&product=37603&utm_source=skroutz.gr&utm_campaign=Price+Comparison&utm_medium=cpc&utm_content=textlink&utm_term=Πολυμηχάνημα+Epson+Expression+Home+XP-245+C11CF32402 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, pp6210 είπε

εγώ έχω το EPSON XP205 και είμαι πολύ ευχαριστιμένος - αν εξαιρέσεις τις τιμές των original μελανιών, το οποίο βέβαια είναι πρόβλημα σε όλα τα φτηνά πολυμηχανήματα. Τον έστησα 3 φορές (λόγω αλλαγής λειτουργικού και μοντεμ) πολύ εύκολα, γενικά η χρήση κουμπιών είναι εύκολη ενώ έχει και καλό android app για διαχείριση από κινητό, σκέψου οτι ο 8χρονος μου γιός ξέρει ήδη πως να βγάλει φωτοαντίγραφο έγχρωμο ή μαυρόασπρο και πως να σκανάρει μέσω του android app. Τέλος υπάρχει η δυνατότητα να στείλεις εμαιλ σε συγκεκριμένη διεύθηνση που θα φτιάξεις όταν γραφτείς στην πλατφόρμα epsonconnect και να τυπωθεί απευθείας over internet. Φαντάζομαι και οι άλλες μάρκες θα έχουν αντίστοιχες δυνατότητες, πάντως εγώ αν ξανααγόραζα, πάλι epson θα έπαιρνα

Τώρα πια το φτηνότερο μοντέλο είναι το 245 (κάνε edit το λινκ)  h**ps://www.eurosupplies.com.gr/?cat=1&subcat=2&product=37603&utm_source=skroutz.gr&utm_campaign=Price+Comparison&utm_medium=cpc&utm_content=textlink&utm_term=Πολυμηχάνημα+Epson+Expression+Home+XP-245+C11CF32402 

Σ ευχαριστω για την προταση σου! Πόσο βρίσκεις τα μελάνια του? (το λινκ ανοιγει και χωρις εντιτ, ισως το διορθωνει μονος του ο ff :P )

Επεξ/σία από panosno1com
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, panosno1com είπε

Σ ευχαριστω για την προταση σου! Πόσο βρίσκεις τα μελάνια του? (το λινκ ανοιγει και χωρις εντιτ, ισως το διορθωνει μονος του ο ff :P )

Κοίτα τα μεμονωμένα original παίζουν γύρω στα 8-8,5 το ένα τα έγχρωμα και γύρω στα 10 το μαύρο, και το multipack σου γλυτώνει το πολύ 1-1,5 ευρώ....με τη χρήση που κάνω αλλάζω περίπου 2 φορές το χρόνο, και υποψιάζομαι οτι ίσως πρέπει να παίρνω μεμονωμένα χρωματιστά και μεγάλο μέγεθος μαύρου, αφού πάντα το μαύρο τελειώνει πρώτο και χρησιμοποιώ χρωματιστά για να τυπώσω μαυρό. Νομίζω πάντως οτι οι τιμές λίγο πολύ είναι ίδιες για όλες τις μάρκες, μόνο αν πας σε imitation υπάρχει οικονομική διαφορά

τα ** τα έβαζα απο παλιά για να μην γίνεται trace back από το μαγαζί στο forum, ίσως δεν έχει και νόημα πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...