Προς το περιεχόμενο

master chef 2 (star)


managerre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, TriLoBiTe είπε

Περίμενες να περάσει; εγώ είπα αυτός θα τους δηλητηριάσει d015.gif

Εκεί που είπαν στην αδερφή της να περάσει λέω τώρα θα σκάσει μύτη κάνας Μπάμπης :P

Χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εεε δε παιζεσαι κι εσυ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Εκεί που είπαν στην αδερφή της να περάσει λέω τώρα θα σκάσει μύτη κάνας Μπάμπης :P

Χαχαχα εγώ πίστεψα σε αυτό που είδαμε. Λέω ε αφού η μια αδελφή πήρε όλο το ταλέντο στη μαγειρικη(όντως ήταν να καλο αυτό που έκανε) Ε η άλλη ίσως πήρε τα υπόλοιπα. Και όντως αποδείχθηκε παρσημη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από τους φανατικούς του master chef, θα δω όλα τα επεισόδια.

Στα μέχρι στιγμής, θα προτιμούσα να είχαν βάλει άλλον κριτή στην θέση του κουτσόπουλου αλλά οκ, δεν βρίσκω κάτι κακό στην μέχρι τώρα συμπεριφορά των κριτών αν και φαίνεται οτι σε σχέση με το προηγούμενο έχουν γίνει αυστηρότεροι. Εκείνος ο τυπάς με την σφολιάτα που γελούσε και ειρωνευόταν καλά του έκαναν και τον ξεφτίλισαν.

Ο άλλος με το μαχαίρι και τα ακροβατικά που έκανε, ήταν πολύ περίεργος τύπος ειδικά η φάτσα του που φαινόταν σαν θυμωμένος ή βαριεστημένος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το παλικάρι με το μούσι και τη γιαγιά του που φώναξαν και περασε(αν και για να πω την αλήθεια δεν ήταν κάτι σούπερ το πιάτο του) ήμασταν μαζί φαντάροι το 15,κάναμε και αρκετή παρέα. Καλό παιδί αν και τότε δεν ασχολούνταν με τη μαγειρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Βασίλης_29 είπε

Είμαι από τους φανατικούς του master chef, θα δω όλα τα επεισόδια.

Στα μέχρι στιγμής, θα προτιμούσα να είχαν βάλει άλλον κριτή στην θέση του κουτσόπουλου αλλά οκ, δεν βρίσκω κάτι κακό στην μέχρι τώρα συμπεριφορά των κριτών αν και φαίνεται οτι σε σχέση με το προηγούμενο έχουν γίνει αυστηρότεροι. Εκείνος ο τυπάς με την σφολιάτα που γελούσε και ειρωνευόταν καλά του έκαναν και τον ξεφτίλισαν.

Ο άλλος με το μαχαίρι και τα ακροβατικά που έκανε, ήταν πολύ περίεργος τύπος ειδικά η φάτσα του που φαινόταν σαν θυμωμένος ή βαριεστημένος.

Ποιος ήταν αυτός με τη σφολιάτα; Έχει βιντεάκι στο YouTube;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου άρεσε που δεν είναι ο Σκαρμούτσος κριτής. Έχει γίνει κουραστικός με τις ίδιες επαναλαμβανόμενες λέξεις, ένταση, αλατότητα, οξύτητα κτλ. Ας δούμε κανένα καινούργιο πρόσωπο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, eliasjuve είπε

Εμένα πάντως μου άρεσε που δεν είναι ο Σκαρμούτσος κριτής. Έχει γίνει κουραστικός με τις ίδιες επαναλαμβανόμενες λέξεις, ένταση, αλατότητα, οξύτητα κτλ. Ας δούμε κανένα καινούργιο πρόσωπο.

Κι αυτο το "σ" του... Επισης κουραστικό :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Dimi00 είπε

Κι αυτο το "σ" του... Επισης κουραστικό :lol:

Το "θ"; Δεν έχει ένταθη. Το έχει πει και 300 φορές. Σαν μάγειρας καλός και συμπαθής αλλά κουραστήκαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο φαινεται και το φετινο μαστερ σεφ . 

Οσο για τους κριτες ,οντας τηλεπτικο σοου, πιστευω οτι καθενας εχει τον "ρολο" του , αλλος πιο αυστηρος, αλλος πιο καλος αλλα οχι ακραια πραγματα.

Δε νομιζω οτι εχει χασει κατι σημαντικο απο την περσινη σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τοσ ημερινό μου άρεσε ο πρώτος που είχε φέρει αυτό το κοτόπουλο με το αλλαντικό από καλαβρία που δεν το γνώριζαν οι κριτές. Παλικάρι και ο άλλος που είπε οτι ήταν παράλυτος 2 έτη.

Εκείνη η φάση με τον κριτικό που έλεγαν μαντινάδες, μου φαίνεται οτι ήταν στημένο, τόσο εύκολη αυθόρμητη έμπνευση και από την μεριά των δύο (κριτή - υποψηφίου) δεν γίνεται να υπάρξει.

Ο τυπάς προς το τέλος με το ωμό ψαρονέφρι που έλεγε ψέμματα και καλά οτι έτσι το ήθελε ψημένο, απλά ο ορισμός της γελοιότητας....

 

Επεξ/σία από Βασίλης_29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...