Προς το περιεχόμενο

master chef 2 (star)


managerre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Βασίλης_29 said:

Εκείνη η φάση με τον κριτικό που έλεγαν μαντινάδες, μου φαίνεται οτι ήταν στημένο, τόσο εύκολη αυθόρμητη έμπνευση και από την μεριά των δύο (κριτή - υποψηφίου) δεν γίνεται να υπάρξει.

Καλα σιγουρα ναι. Βεβαια δε θα κρυψω οτι γελασα αρκετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

περιμενω να δω αυτο το "πολυ υψηλο φετινο επιπεδο. που λενε οι κριτες..

η εντυπωση που μου εχει δωσει μεχρι τωρα ειναι της λιγο παραπανω "στημενης" παραγωγης (λες και παει βαση checklist). λειπει λιγο ο αυθορμητισμος

τι εννοω, η οντισιον πχ ειχε

- τους ψεκασμενους (κυνηγοι φαντασματων, ενεργειακες θεραπειες κλπ)

- τους προκλητικους

- τους gay (η τελος παντων "ασαφη φυλα" :P)

- τους προσφυγες

- τα "ανθρωπινα δραματα"

-  ψευτοτσαμπουκαδες και ψευτοχαβαλε

ολα σε ιδανικη/"εγκεκριμενη" ποσοτητα

απο κει και περα, με "μπροσταρη" τον Κοντιζα μου φαινεται λιγο "ξενερωτο" μεχρι στιγμης. αν και τον παω με 1000, ειναι λιγο ανεκφραστος, οπως και οι αλλοι..βεβαια ειναι ακομα αρχη..

Επεξ/σία από duende
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω από το σημερινό επεισόδιο, από ότι φαίνεται τα αφήσαν πίσω τα δράματα και τις κλαψοκαταστάσεις. Το επίπεδο όντως δεν φαίνεται να είναι υψηλό. Για επαγγελματίες μάγειρες αυτά που τους βάλαν να κάνουν σήμερα δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, MakeGreeceSexyAgain said:

Αν κρίνω από το σημερινό επεισόδιο, από ότι φαίνεται τα αφήσαν πίσω τα δράματα και τις κλαψοκαταστάσεις. Το επίπεδο όντως δεν φαίνεται να είναι υψηλό. Για επαγγελματίες μάγειρες αυτά που τους βάλαν να κάνουν σήμερα δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο.

Καθε χρονια τετοια τους βαζουν στην αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στημενες ειναι οντως πολλες σκηνες αλλα δε με χαλαει . 

Αποψεις για παιχτες :

Προσωπικα μου χει κανει καλη εντυπωση το παλικαρι απο το Βολο.(Τιμολεων στο ονομα).Τους ειχε ενθουσιασει στις οντισιον.

Επισης και ο κυπριος , ο ψηλος-ντουκι ,μου αρεσει το στυλ του.

Για τη ξανθια την πως τη λενε , θα προτιμουσα να ελειπε, αλλα νταξει καταλαβαινω οτι μια εμφανισιμη ξανθια που δε βγαζει γλωσσα μεσα προκαλει το ενδιαφερον του θεατη.

Ο Αντωνης απο το 1ο μαστερ σεφ , κακως επεστρεψε κατ' εμε . Ειχε παει πολυ καλα στο 1ο αλλα μεχρι εκει. 

Η κυρια απο τη Γεωργια με κανει να cring-αρω υπερβολικα.

Το ιδιο και η Νικολετα απο την Αγγλια που ηρθε. Μου θυμιζει ενα παλιο συμμαθητη ....

Για τον αδερφο του Αιβαζη τι να πει κανεις ... Στην οντισιον εκανε μακαρονια με χοιρινο , κεφτεδες ή κατι τετοιο , που επειδη τους θυμιζε το φαι της γιαγιας τους τον περασαν (η γιαγια του κοντιζα δεν ειναι γιαπωνεζα ;). Not to mention , οτι δεν ειχε βαλει ουτε τυρι τριμμενο tragic...

Ειναι και γκοστμπαστερ (no comment).

Επεξ/σία από redykt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο Αντωνακης πηγε απλα για να γινει ρομπα, πολυ εξυπνη κινηση..αφου δε το'χεις ρε φιλε..

Ο Τιμολεων μεγαλο ψωνιο φαινεται, μακαρι να βγαλει οντως καλα πιατα

Επεξ/σία από duende
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς δεν πέρασε ο Αϊβάζης ενταξει. Ο Τιμολέων πιστεύω όντως θα δώσει τροφή εκεί για κανα τσαμπουκά. Εντάξει από γυναίκες σχεδόν όλες πέρασαν. Θα φανούν οι δυνατότητες όλων στα επόμενα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...