Προς το περιεχόμενο

Wi-Fi σε 2.030 λεωφορεία, τρόλεϊ και τραμ στην Αττική


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλα τά 'χε η Μαριωρή, ο φερετζές της έλειπε...

Για να φτάσεις στο σημείο να προσφέρεις extra παροχές, όπως το Wi-Fi, θα πρέπει πρώτα να καλύψεις τις βασικές ανάγκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δέν αναφέρει το άρθρο, στα 2030 οχήματα (πάσης φύσεως), συμπεριλαμβάνονται και τα παροπλισμένα που σκουριάζουν στα αμαξοστάσια; Οι τεχνικοί θα περάσουν ράουτερς και στα κουφάρια οχημάτων,ακριβώς όπως έγινε με το πρότζεκτ της τηλεματικής;

Ένα εκατομμυριάκι παρα κάτι ψιλά.Καλοφάγωτα...

ps. Για να μήν παρεξηγηθώ,επικροτώ την κίνηση...όχι τον (όπως πάντα άθλιο) τρόπο που θα υλοποιηθεί.

Επεξ/σία από Tenshi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, bilios40 είπε

Εχεις πολυ μυαλο και κυριος  με ενσυναισθηση κοινος.. τη περνεις χαμπαρι.... ηθελα να ησουνα ενα απο τα παιδακια της αφρικης και να εγραφα εγω αυτο.. για αυτα τα παιδια.... θα σε ελεγα ζωο <και οποιοι αλλοι σκεφτονται ''ετσι'' αλλα προσβαλω τα ζωα ετσι και δεν σε λεω...

Να υποθέσω εισαι στην Αφρικη και βοηθάς αυτά τα παιδια και μας κανεις κήρυγμα ?  Ασε να μαντεψω  εισαι μεσα στο ιντερνετ από ένα κινητο η PC  μεσα στις ανέσεις σου και μας κανεις και κήρυγμα ....

Ο καθενας μπορει να προσφερει ότι θελει και οποτε το θελει  δεν θα του πεις εσυ τι να κανει... Τωρα εσυ αν θες να κανεις κήρυγμα και να εξαγνισεις την ψυχη σου από το βαρος ,καντο καπου αλλου και όχι σε SITE τεχνολογιας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Agony είπε

Να υποθέσω εισαι στην Αφρικη και βοηθάς αυτά τα παιδια και μας κανεις κήρυγμα ?  Ασε να μαντεψω  εισαι μεσα στο ιντερνετ από ένα κινητο η PC  μεσα στις ανέσεις σου και μας κανεις και κήρυγμα ....

Ο καθενας μπορει να προσφερει ότι θελει και οποτε το θελει  δεν θα του πεις εσυ τι να κανει... Τωρα εσυ αν θες να κανεις κήρυγμα και να εξαγνισεις την ψυχη σου από το βαρος ,καντο καπου αλλου και όχι σε SITE τεχνολογιας .

Ουτε και τωρα ο εγωκεντρισμος δεν σε αφηνει να ανοιξεις το μυαλο σου.... ασε το τι κανω εγω η το τι εχω κανει αφου δεν ξερεις.... μα κυριος δεν νιωθετε.... ψαχνετε παντα αιτια να αποριψετε οτι δεν σας αρεσει ..... ανοιξτε το μυαλο σας καποιοι δειτε εξω απο τα συνορα του και τα συνορα του κοσμου <της γης> ........

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, bilios40 είπε

Δες τα λιγο φιλοτιμε ανθρωπε.... πως ζουν <15λεπτο βιντεο>  .... και φαντασου  οτι σε συγκριση με  αλλα παιδια- ανθρωπους  εκει αυτα ειναι ''πλουσια'' δες το με το ζορι.... τι να σου πω προσπαθησε  να τα δεις διαφορετικα και οχι οπως μας γουσταρει <αρεσει> τα ''πραγματα'' ως υπαρχουν στη ζωη.....  μπας και ανοιξει το μυαλο τουλαχιστον... και δει αυτα που του ''απαγορευεις'' εσυ του φραζεις''.........

Αααα Bilios40 ....   Εχεις καταλαβει που βρίσκεσαι σε τι Σιτε ? ??? Σιγα τωρα μην γεμίσεις και τον απλο κοσμο με τύψεις για τα παιδακια στην Αφρικη επειδη θα εχει Ιντερνετ στο Λεωφορείο. 

 

Επεξ/σία από Agony
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xaratsi είπε

Θλιβερες απαντησεις πρωι πρωι σε ειδηση θετικη. Ο αλλος σχετιζει το ιντερνετ με την κριση,αλλος με την κινηση,αλλος με τους οδηγους. Καμια ελπιδα τιποτα μηδεν.

Ειπε ο χρηστης με το ονομα χαρατσι! :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bilios40 είπε

Ουτε και τωρα ο εγωκεντρισμος δεν σε αφηνει να ανοιξεις το μυαλο σου.... ασε το τι κανω εγω η το τι εχω κανει αφου δεν ξερεις.... μα κυριος δεν νιωθετε.... ψαχνετε παντα αιτια να αποριψετε οτι δεν σας αρεσει ..... ανοιξτε το μυαλο σας καποιοι δειτε εξω απο τα συνορα του και τα συνορα του κοσμου <της γης> ........

Εγω βλεπω τα γεγονότα ότι αυτή την στιγμη μου κανεις κυρηγμα για τα παιδακια στην αφρικη μεσα από το Ιντερνετ σου .... Ατομα που κανουν καλες πραξεις φιλε μου δεν το λενε ουτε το παιζουν έξυπνοι στους αλλους ....

Αν λοιπον θες να κανεις κατι και να μου βαλεις τα γυαλιά, κλεισε το Ιντερνετ μην ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ σε ΣΙΤΕ που είναι για ΤΕνχολογια και προφανος ενδιαφερει ατομα ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ , και πηγαινε ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ να βοηθήσεις τα παιδακια που τοσο καίγεσαι . ΑΝ το κανεις αυτό τοτε ναι φιλε μου  είμαι ένα τιποτα μπροστα σου.... ΜΕχρι τοτε όμως δεν Δεχομαι υποδείξεις   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι να ναι μίζερο συζήτηση. Σιγά σιγά μπαίνει Internet σε όλα τα μμμ σειρά έχουν τρένα αεροπλάνα κτλ. 

Επεξ/σία από Skylined
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Agony είπε

Εγω βλεπω τα γεγονότα ότι αυτή την στιγμη μου κανεις κυρηγμα για τα παιδακια στην αφρικη μεσα από το Ιντερνετ σου .... Ατομα που κανουν καλες πραξεις φιλε μου δεν το λενε ουτε το παιζουν έξυπνοι στους αλλους ....

Αν λοιπον θες να κανεις κατι και να μου βαλεις τα γυαλιά, κλεισε το Ιντερνετ μην ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ σε ΣΙΤΕ που είναι για ΤΕνχολογια και προφανος ενδιαφερει ατομα ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ , και πηγαινε ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ να βοηθήσεις τα παιδακια που τοσο καίγεσαι . ΑΝ το κανεις αυτό τοτε ναι φιλε μου  είμαι ένα τιποτα μπροστα σου.... ΜΕχρι τοτε όμως δεν Δεχομαι υποδείξεις   

Το ξαναλεω μιας και μας το απεδειξες αυτο που σου ειχα γραψει.. ''Ουτε και τωρα ο εγωκεντρισμος δεν σε αφηνει να ανοιξεις το μυαλο σου.... ασε το τι κανω εγω η το τι εχω κανει αφου δεν ξερεις.... μα κυριος δεν νιωθετε.... ψαχνετε παντα αιτια να αποριψετε οτι δεν σας αρεσει ..... ανοιξτε το μυαλο σας καποιοι δειτε εξω απο τα συνορα του και τα συνορα του κοσμου <της γης> ........''

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xaratsi είπε

Θλιβερες απαντησεις πρωι πρωι σε ειδηση θετικη. Ο αλλος σχετιζει το ιντερνετ με την κριση,αλλος με την κινηση,αλλος με τους οδηγους. Καμια ελπιδα τιποτα μηδεν.

Και τί να κάνουμε? Να συγχέουμε τις προτεραιότητες και να κατεβάζουμε αμάσητο ότι μας πασάρουν?

Νοικοκυροσύνη θέλουμε πρώτα. Μετά ας έρθει το Wi-Fi και ένας κουραμπιές στην είσοδο για κάθε επιβάτη.

Επεξ/σία από VChris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω την αρνητική σας ενέργεια σε μια θετική είδηση σαν και αυτή.  

Τι καλύτερο απο wifi σε ενα λεωφορείο χωρίς καθίσματα γιατί είναι σπασμένα και σκουριασμενα.

Τι και αν μέσα δεν χώρας να αναπνευσεις επειδή σκάει ολο το μεταναστευτικο της χώρας στο fb να είσαι και άγιος ο θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απορω τι λεωφορεια και κουραφεξαλα λετε, τη κινηση στους δρομους την εχετε δει?

1000 λεωφορεία να αγοραζαν αντι το wifi, και θα ταν κολλημενα στη κινηση ή θα δημιουργουσαν κινηση γιατι δεν χωρανε να περασουν εκει που παρατησε καποιος τρομπας τ αμαξι του να παει για καφε. Να μη συζητησω για τις λεωφορειολωρίδες, που μονο λεωφορεία δεν κυκλοφορούν.

Δεν πατε να μαθετε να οδηγατε να δειτε τι ωραια που θα έρχονται τα λεωφορεια λεω γω? Και σιγα μη γινει, οποτε τουλαχιστο ας εχουμε wifi μη χαλαμε δεδομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 hours ago, georgerapp said:

Εκτός αγοράς ειναι σπασμένα αδελφέ μου για αυτό. Χρήζουν συντήρησης πρώτα.

Τα λεφτά αυτά προέρχονται από ΕΕ νομίζω και μπορούν να ξοδευτουν μόνο για αυτό το σκοπό. Take it or leave it φάση...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...