Προς το περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ E-SHOP


JIM_BLUE_POWER

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΜΟΥ ΑΝΑΤΕΘΗΚΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ E-SHOP ΜΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ JOOMLA H WORDPRESS

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ E-SHOP  ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά, δεν είναι κάτι τρελό.
Θα ανεβάζεις άρθρα και προιόντα.
Θα τσεκάρεις τις τιμές τους και θα τις αλλάζεις, θα δημιουργείς κουπόνια...

Δύσκολο δεν είναι, αρκεί κάποιος να σου δείξει πως γίνεται.
Οι εταιρεία που σας έφτιαξε το site, θα πρέπει είτε να διαθέσει κάποιες ώρες για την εκπαίδευση σου, είτε θα πρέπει να διαθέσει τις 10πλάσιες ώρες για να σου γράψουν ένα manual το οποίο θα καλύπτει όλα τα πιθανά σενάρια.
Σε κάθε περίπτωση θα έχεις και το τηλέφωνο τους, αν χρειαστεί κάτι "περίεργο" να σε βοηθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, JIM_BLUE_POWER said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΜΟΥ ΑΝΑΤΕΘΗΚΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ E-SHOP ΜΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ JOOMLA H WORDPRESS

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ E-SHOP  ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Σε WordPress είναι στημένο; Μιας και δεν έχεις εξοικείωση θα σ φανεί λίγο βουνό.. Φαντάζομαι ενημέρωση των προϊόντων θα κάνεις, πόσα προϊόντα έχει το κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΩΤΟΝ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΑΡΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΕ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΙΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ PHOTOSHOP...ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΟΝΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ HTML - PHP - CSS ΓΙΑΤΙ Η ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ TO WORDPRESS KAI TO JOOMLA...ΝΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΣΕ WORDPRESS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, JIM_BLUE_POWER said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΜΟΥ ΑΝΑΤΕΘΗΚΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ E-SHOP ΜΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ JOOMLA H WORDPRESS

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ E-SHOP  ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

 

3 hours ago, JIM_BLUE_POWER said:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΩΤΟΝ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΑΡΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΕ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΙΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ PHOTOSHOP...ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΟΝΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ HTML - PHP - CSS ΓΙΑΤΙ Η ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ TO WORDPRESS KAI TO JOOMLA...ΝΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΣΕ WORDPRESS

Καλησπέρα,

Αν έχεις γνώση όπως αναφέρεις μέσα στον τομέα δεν χρειάζεται πολυ γνώση. 

Απ την άλλη έχω μια απορία, αφού ο φίλος σου έχει παρέμβει γιατί δε σε βοηθάει;

Εναλλακτικά παρέπεμψε σε κάποιον του είδους τη δουλειά ...

ΜΦΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, kormos είπε

Καλησπέρα,

Αν έχεις γνώση όπως αναφέρεις μέσα στον τομέα δεν χρειάζεται πολυ γνώση. 

Απ την άλλη έχω μια απορία, αφού ο φίλος σου έχει παρέμβει γιατί δε σε βοηθάει;

Εναλλακτικά παρέπεμψε σε κάποιον του είδους τη δουλειά ...

ΜΦΧ

ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΤΑ ΒΡΩ ΣΚΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαχείριση δεν ειναι μονο το να βαζεις και να βγαζεις προιόντα.

 Update στα plugin  και στην πλατφορμα θα κανεις εσυ?

Αλλαγές στην εμφάνιση του site και στον κώδικα (λειτουργία) γενικά ποιός?

Λες οτι εχεις γνωσεις php html και css. ακριβως δηλαδη οτι χρειαζεσαι! απλα πρεπει να μαθεις πως δουλεύει η πλατφόρμα.

μπορείς με plugin να κανεις import τα προιοντα απο excel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 14/1/2018 at 6:09 AM, JIM_BLUE_POWER said:

ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΤΑ ΒΡΩ ΣΚΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ

Θα επιμείνω στην αρχική μου άποψη.  Αν δε μπορεί με τον γνωστό σου να βρείτε άκρη τότε μεταφέρεις την εργασία αυτή σε κάποιον του είδους ή μπαίνεις YouTube να δεις πως κάνουν αναρτήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/1/2018 στις 6:14 ΜΜ, kormos είπε

Θα επιμείνω στην αρχική μου άποψη.  Αν δε μπορεί με τον γνωστό σου να βρείτε άκρη τότε μεταφέρεις την εργασία αυτή σε κάποιον του είδους ή μπαίνεις YouTube να δεις πως κάνουν αναρτήσεις...

εχεις καποιο λινκ η καποιο video να μου προτεινεις σε περιπτωση που δεν βρουμε ακρη.? σε ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2018 στις 5:12 ΜΜ, kostello είπε

Διαχείριση δεν ειναι μονο το να βαζεις και να βγαζεις προιόντα.

 Update στα plugin  και στην πλατφορμα θα κανεις εσυ?

Αλλαγές στην εμφάνιση του site και στον κώδικα (λειτουργία) γενικά ποιός?

Λες οτι εχεις γνωσεις php html και css. ακριβως δηλαδη οτι χρειαζεσαι! απλα πρεπει να μαθεις πως δουλεύει η πλατφόρμα.

μπορείς με plugin να κανεις import τα προιοντα απο excel.

UPDATE KAI PLUGIN ΝΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΑ ΦΥΣΙΚΑ...ΕΧΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΑΠΛΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ WORDPRESS KAI JOOMLA ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, JIM_BLUE_POWER said:

εχεις καποιο λινκ η καποιο video να μου προτεινεις σε περιπτωση που δεν βρουμε ακρη.? σε ευχαριστω πολυ

Ρίξε μια ματιά εδώ αν έχεις διάθεση! 

ΜΦΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γνώσεις που έχεις ειναι πχ οτι μπορείς να ανοίξεις κάποιον editor και να αλλάξεις 2 λέξεις ή οτι γνωρίζεις SOLID principles και ρωτάς πως να δουλέψεις στο Wordpress? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ξεκίνα να γράφεις με πεζά γιατί είναι κουραστικά τα κεφαλαία.

Αν είναι να κάνεις απλα διαχείριση δλδ να περνάς νέα είδη, να σβήνεις παλιά,  να αλλάζεις τιμές δεν είναι δύσκολο, απλα πρέπει να το κάνεις σωστά. Για να το κάνεις σωστά, θέλει λίγο χρόνο παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Θέλω να κάνω μια ερώτηση λογιστικής φύσεως που ίσως φανεί λίγο χαζή. Εάν έχω μια επιχείρηση π.χ. κατάστημα ρούχων και θέλω να δημιουργήσω Site, μπορώ στο Site να πουλάω προϊόντα που έχω αγοράσει με τιμολόγιο π.χ. από το Mall?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα ναι

θα ρωτησεις φυσικα και τον λογιστη σου, θελει προσθετους κωδικους στην εφορια για ηλεκτρονικο εμποριο + δημιουργια στις τραπεζες epos για να μπορεις να πληρώνεσαι μεσω αυτων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...