Προς το περιεχόμενο

Επιλύθηκε: Πρόβλημα με νέα υποβολή (υπάρχουσας) αγγελίας


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Eντοπίστηκε ένα ζήτημα στις αγγελίες, λόγω του οποίου επιτρεπόταν μόνο μία επανυποβολή τους.

Το όριο αυτό δεν αποτελεί νέα πολιτική του insomnia και πρόκειται να αφαιρεθεί πολύ σύντομα, ώστε να επανέλθει η δυνατότητα νέας υποβολής μιας αγγελίας όσες φορές επιθυμεί ο δημιουργός της.

Μόλις αποκατασταθεί το πρόβλημα θα υπάρξει νέα ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το ζήτημα με τη νέα υποβολή αγγελίας έχει λυθεί.

Δεν υφίσταται πλέον όριο στις νέες υποβολές.

Αν παρ' ελπίδα, εξακολουθεί να υπάρχει πρόβλημα, παρακαλώ ενημερώστε μέσω αναφοράς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να κανω νέα υποβολή στην αγγελία μου.Δεν εχει καπου την ενδειξη για να το κανω.Συμβαινει κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όχι, δεν συμβαίνει κάτι στην περίπτωσή σου: έχεις δύο ενεργές αγγελίες ήδη, άρα δεν μπορείς να κάνεις νέα υποβολή μέχρι να εκπνεύσει ο χρόνος της μίας, τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 λεπτά πριν, Spiros2332 είπε

Έχω 2 ενεργές αγγελίες αλλά πουλήθηκε εναν προιον που είχα σε αγγελία που είχε απενεργοποιηθεί.

Πώς αφήνω αξιολόγηση???

Πρέπει να λήξει το διάστημα μίας από τις ενεργές, ώστε να κάνεις νέα υποβολή σε αυτή όπου πουλήθηκε το αντικείμενο: στη συνέχεια, επιλέγεις ολοκλήρωση, ορίζεις αγοραστή και αμέσως έχετε δικαίωμα αξιολόγησης και οι δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Snoob είπε

Πρέπει να λήξει το διάστημα μίας από τις ενεργές, ώστε να κάνεις νέα υποβολή σε αυτή όπου πουλήθηκε το αντικείμενο: στη συνέχεια, επιλέγεις ολοκλήρωση, ορίζεις αγοραστή και αμέσως έχετε δικαίωμα αξιολόγησης και οι δύο.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Θα παραμείνει όμως για μια εβδομαδα?

Επεξ/σία από Spiros2332
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Oι ενεργές κάποια στιγμή θα λήξουν (ή θα περάσουν σε στάδιο ολοκλήρωσης, όμως εδώ μας απασχολεί το διάστημα από την αρχική ή τη νέα υποβολή τους, άρα μένουμε στο "7 ημέρες").

Τότε, θα έχεις δυνατότητα νέας υποβολής: επιλέγεις την αγγελία όπου πουλήθηκε το αντικείμενο, κάνεις νέα υποβολή και συνεχίζεις κανονικά. Στις 7 ημέρες θα έχεις και αυτό το slot στη διάθεσή σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα προβλημα.

Ενω εχω ελευθερη αγγελια δεν με αφηνει να τη δημιουργησω.

Μου βγαζει το γνωστο μνμ για τις 2 επιτρεπομενες την εβδομαδα.

Εκτος και αν απενεργοποιηθηκε η δευτερη πριν απο οτι θα επρεπε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιο περιεργο ειναι οτι εχει ερθει και η σχετικη ειδοποιηση με email οτι η αγγελια εληξε

και οτι μπορω να κανω νεα υποβολη.

Θα δειξει.

____________

22:35

Ολα οκ τωρα.

Επεξ/σία από asderis
Λυθηκε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα.

Έχω μια αγγελία ολοκληρωμένη η οποία το όριο των 7 ημερών λήγει αύριο και μια η οποία δεν ολοκληρώθηκε και απενεργοποιήθηκε.

Προσπαθώ να βάλω μια νέα και μου έγραψε αμέσως ότι έπιασε το όριο των 7 ημερών και απενεργοποιήθηκε και αυτόματα μου λέει ότι έπιασα το εβδομαδιαίο όριο.

Μπορούμε να κάνουμε κάτι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...